Jump to content

:: BITWA :: UTRUDNIENIA Z DOSTĘPEM :: FOR ADMINS ::


Recommended Posts

Choć temat tego forum nie jest związany bezpośrednio z owadami, to dotyczy on właśnie rozgrywającej się bitwy. Niestety, niektórzy uczestnicy nie mogą aktualizować swoich prac na forum i wogóle wejść na stronę www.max3d.pl, co utrudnia im równorzędną konkurencję z innymi.

 

 

Ale do rzeczy: przytaczam list mojego brata (Tomek Kucharz) który wysłał go do kochanej naszej i jedynie słusznej T.P.s.a.

 

Brzmi on tak:

 

 

\"Problem dotyczy braku możliwości korzystania ze strony www.max3d.pl, www.max3d.pl

Ostatnio bardzo często występuje problem z łaczeniem się z ww. stroną. WIadomo mi, że problemy występują użytkowników SDI, Neostrada, numer dostępowy 0202122 .

Nie było by nic dziwnego gdyby nie fakt, że znajomi użytkownicy korzystający z innych łączy niż TPsa nie mają takich problemów.

Problem nie występuje cały czas ale w ostatnich dniach coraz częściej.

Ostatnio w dniach 12-07-2003 (od godzin popołudniowych) do 14-07-2003. W tym właśnie czasie dostęp do ww. strony był niemożliwy ani przez numer dostępowy (Kraków), ani SDI (Jadowniki) - sprawdzałem również u znajomych (SDI, Neostrada, łącze komutowane 0202122).

W tym samym Czasie inni użytkownicy (sieci osiedlowe, Autocom) nie mieli jakichkolwiek problemów. Chce zaznaczyć, że charakter mojej pracy zawodowej ściśle łączy się z ww. stroną co było głównym powodem instalacji SDI.

Zwracam się z pytaniem - dlaczego takie problemy występują u użytkowników SDI, Neo, 0202122. Co może być przyczyną - jak uniknąc takich problemów. Dlaczego właśnie przy tej trownie występują ww. problemy

BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

JEST TO SPRAWA DLA MNIE BARDZO WAŻNA

Dziękuję\"

 

Telefoniczna rozmowa z technikiem nie przyniosła żadnych rezultatów.

 

\"To nie nasza sprawa\" - skwitowali

 

NO COMMENTS

 

Z tego co wiem, z korzystaniem z forum i www.max3d.pl mają problemy min. Chaos, czy Pablo (który może wejść a nie może pisać postów...).

 

 

KOŃCZĄC:

 

Chciałbym zaznaczyć, że bitwa wciąż trwa i że istnieje problem. Galeria nie uaktualniana nie oznacza galerii \"martwej\". Nie jestem specem od informatyki, ale proszę adminów: CZY DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ?

 

Bo czas bitwy ucieka...

 

P.S. Adminów proszę o nie przekierowywanie tego wątka gdzie indziej. Osoby mające problemy z dostepem do forum i toczący bitwę będą zaglądać właśnie tu... być może znaleźli sposób na ominięcie problemu...

 

P.P.S. Kolejnym tematem do bitwy może być T.P.s.a....

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by giorgione

U mnie dopiero po 17.00 uruchomiła się stronka - tak to całe dwa dni nic z tego nie wyszło (cała niedziela i poniedziałek zmarnowany):(:(:(:(

Ale już jest ok :D:D:D:D

 

Giorgione

 

 

Dlaczego zmarnowany? Ja tez nie mogelm sie polaczyc ale pracowalem troche nad projektami wczoraj i dzsdiaj dalem update wiec w czym tu widizsz problem??

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by mORPH

Dlaczego zmarnowany? Ja tez nie mogelm sie polaczyc ale pracowalem troche nad projektami wczoraj i dzsdiaj dalem update wiec w czym tu widizsz problem??

 

Ponieważ ja nie mam neta tylko znajomi - a oni nie mają maxa itp.

 

Giorgione

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogłem sie połączyc z max3d.pl, chociaz mam net za pośrednictwem sieci osiedlowej, zakladanej przez odpowiednia \"firme\". Własciwie to dalo sie wlaczyc, ale po ok. 10 min czekania stronka sie z bolem zaladowala, nie mowiac juz o postowaniu... wiec moze to nie tylko tpsa...

Link to comment
Share on other sites

o ile dobrze pamiętam jakiś czas temu problem także się pojawił lecz nie było bitwy i chyba niewiele osób zwróciło uwagę, wówczas myślałem, że to u mnie coś nie tak ale teraz widzę wpływ sił wyższych, które ingerują w nasze życie (to pewnie nasz kochany monopolista usług internetowych ale kto wie... ;) )

 

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Była to wina TPSA. Z początku wydawało się iż jest to wina serwera ale jak się wczoraj okazało TPSA troszkę namieszała i cały serwer w części Polski nie był widoczny.

 

Już powinno być OK.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy