Skocz do zawartości

Postać 3D: Riddick (nie Vin Diesel)


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

no postanowilem wymodelowac sobie riddicka ale nie na podstawie vin diesela:) narazie tyle czepjajcie sie proporcji itp bo modeluje na podstawie roznych referek i narazie troche zostaje do poprawy ale to jak wymodeluje caly model:) nie wdaje sie w szczegoly poniewaz pozniej bedzie export do zbrusha ale narazie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to zbyt chudy nos przy czole, zbyt obwisła klata i gościo jakby szyi nie miał, chyba, że ten riddick tak ma ;) - reszta fajnie wygląda, popracujesz i wyjdzie super ;] Proponuje żebyś zaczął poprawiać od razu, a nie na końcu - ale to tylko moje zdanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za wskazowki chlopaki:) maly update troche sobie podlubalem:) narazie niewiele poprawilem bo moj pipeline przewiduje ze w zbushu wszystko poprawie i anatomia bedzie lepsza tymczasem tyle:)

PS: on bedzie ubraby w podkoszulke i spodnie wiec klata narazie taka sobie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowane fajnie- jedno zastrzeżenie- trochę za duża część twarzowa czaszki (chyba że będziesz szedł w jakąś stylizację)- przez to czoło robi się bardzo małe i głowa wygląda jakby kończyła się zaraz za uszami.

 

Coś w nim z Vin Diesela jest... pewnie niecelowo ale jakieś echo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom w sumie Rk masz racje stylizuje sie w sumie na nim caly czas i zawsze cos z niego bedzie:) co do plecow to modelowalem na podstawie plecow Arnolda za czasow jego swietnosci ale i tak cale modelowanie jest narazie basic bo idzie dalej do zbrusha:)

PS: JunioR czytaj na drugi raz uwarznie te spodnie i buty to prowizorka :) chyba ze nie zrozumialem zartu:P to sory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się władował w temat. Modeling nie jest może idealny ale i tak jest wystarczająco dobrze. Teraz kilka uwag:

1. Klatka piersiowa jest za płaska.

2. Głowa nie trzyma skali.

3. Łokcie zaczynają się zdecydowanie za nisko.

4. No i co najważniejsze to na pewno nie jest Vin Diesel, a przynajmniej nie jest do niego podobny. Diesel ma figurę atletyczną z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami i wyraźnie odcinającą się taliom. A twój model to raczej gość z Polskiej siłowni wypasiony na sterydach.

Na koniec mała prośba nie ubieraj go w dresy :) lol*n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie bedzie stal jedynie na podescie wiekszej sceny nie przewiduje .

Simple_man - nierozumiem 2 punktu z 3 punktem sie nie zgodze a co do 4 no to pisze wyraznie ze "nie" vin diesel wiec niewiem poco ten wywod :) a tak ogolnie robie na podstawie refek arnolda mam bardzo ladne z 3 stron wiec wiec napewno nie gosc z polskiej silowni:P hehe no w sumie to co zrobilem to nie dresy:)

dzieki chlopaki

PS: buty jeszcze nie skonczone wiec sie nie czepiajcie

PS2: RK znowu zapomnialem poprawic tej czaszki:P zrobie to przy nastepnym updajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhh wczoraj sprzatajac dysk znalazlem (sie ucieszylem jak male dziecko:D ) jeden pliczek zawierajacy te scene(przez jakas z awarii stracilem wieksosc plikow) dzisiaj sie nim troche pobawilem, widac jedynie o 4 nad ranem mam czas:/

 

Buty i spodnie nawet nie ruszalem pozniej je poprawie, cialko dostalo troszke zbrusha ale slaby render displ w maxie(scanline i modyfikator displ (moje lenistwo:P) ) , teraz wiem jaki to bol cos robic na starych prackach tyle w niej bledow ze az boli i w zbrushu sie masakrycznie pracowalo ale sentyment robi swoje :) to jest moje pierwsze podejscie powazne do postaci czlowieka wiec warto kombinowac:)

3copy4nj.jpg

preview3vq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh dzieki za komenty twarz hmm narazie tak wyglada fakt faktem dzisiiaj dam zabki na szybko to zobaczy sie jak bedzie wygladac i troche uklad kosci poprawie :) co do dloni hmm mysle czy jej wogole nie wyrabac , najwiecej jest z nia problemow aczkolwiek palce mi sie podobaly ale duzo poly poszlo na nie i przez to zbrush sie krztusi

PS: Lis hmm klimat jak klimat i tak to bedzie statyczna postac bez otoczenia tylko na jakims podescie jedynie jakos go ubiore w ciuchy znane z filmow (fakt faktem jedne z najlepszych SF wedlug mnie:) )

 

PS2: czytajcie uwaznie mowie z ciuchow nic nie ruszalem jeszcze:)

dlon8ga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na tę scenę dopatrzyłem się kilku (mnie rażących) błędów. Mianowicie owy RIDDICK ma buty w których wygląda jakby miał nogi konia. Palce są nieforemne i wyglądają okropnie. Pozatym bardzo podobają mi się mięśnie oraz głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności