Skocz do zawartości

Postaci 2D: Kilka prac :)


kamila

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ohhh ^^; nie podchodz to tego tak od razu ze pewnie masz cos zle, to w koncu Twoja wizja i tylko Ty tu wiesz jak co ma wygladac. Inni moga powiedziec tylko czy im sie podoba czy tez nie. Dla mnie jest fajne, bylo by na pewno lepsze, gdybys miala d tego wiekszy entuzjazm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydz se swoich prac :) srednio - nie jest tak zle zeby narzekac ale tez nie az tak wybitnei by wychwalac pod niebiosa - nei wiem czy takie było założenie - podchodzi pod wektorki ale to jeszcze nie to - zresztą nie znam sie :P w której czesci berlinu mieszkasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Konras, entuzjazm mam. Balam sie tylkoze post w zlym miejscu napisalam, albo zle zalacznik dodalam ;)

-RK dzieki :)

-hindus nie wstydze sie :) Tytul powiazany jest z grafika, ta postac to ja dlatego taki tytul ;) Mieszkam na Tempelhof, Ty tez z Berlina?

-misiekhc Siemanko :) Tego sie balam... ide poczytac co zle zrobilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czego wstydzić:p Co do postaci to wyglada troche jak tracowana- rozmywa się trochę. Wektory wyglądają fajnie, jak są ostro zarysowane kontury- u ciebie troche tego brak, pozatym nie wiadomo skad pada światło:p (cień na ścianie ma mało wspolnego z cieniem na postaci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności