Skocz do zawartości

scenka: Ludek na łące :]


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

ostanio same odgrzewane kluchy wrzucalem, to teraz moze cos nowszego. Taka pol komercja, obrazek jako taki to matte, natomiast chlopek i kilka detali domalowany pozniej, co by nudno nie bylo i pseudo ilustracje stanowilo.

 

Moze byc miejscami za ciemne bo nowy monitor i jeszcze co do jasnosci i kolorow do porozumienia dojsc nie mozemy...

 

chronicles_matte_beggining_.jpg

 

pzdr...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ani się nie znam na 2d ani na matte paintingach czy malowaniu po zdjęciach;

 

ale obrazek wydaje mi się mało czytelny, poza tym dół (skałka, ludek i rośliny) w porównaniu do reszty wyglądają jak malowane przez dwie rózne osoby.

 

ale detal jest bardzo ładny, szczególnie kamyk po lewej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz amrun imo srednia pracka, kolory fajne, ale perspektywa slaba, moglbys przygasic z tylu te gory ... no walsnie to jest ludek na lace... zero emocji czegokolwiek, nawet jego twrzy nie widac, co on robi? sika?

detal ladny kamyczek ladny (choc fakt za ciemny z przodu), ale obrazek bez sensu troche, ... jako landszafcik jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie praca jak zwykle dobra ale czegos jej brakuje...wole zdecydowanie twoje speedy..nie ma tu tego polotu co w nich...po za tym dziwne proporcje wygladaja jesli chodzi np o dopasowanie czlowieka do innych elementow na obrazku..po lewej stronie jakas mala skalka wygladajaca jak szczyt...potem dalej jakies male pagoreczki na polanie potem w oddali jakies male gory a za nimi 5 razy wieksze...hmmm jakos nie moge wyczuc powierzchni...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo to plaske wszystko ci wyszlo, w zasadzie jak obetniesz dolna czesc obrazka i porpacujesz nad gora to moze wyjsc fajny landszafcik. troche przypomina mi klimatem biglowe gorki, jako matt do bajki mogloby byc spoko ale od realizu narazie daleko. zalezy w sumie jakiego goala se upatrzyles.

machlem na bardzo szybko pare podmalowan mam nadzieje ze kolega sie nie bedzie zloscil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no matte to sie wlasnie konczy troche ponizej szczytu tej gorki po lewej, z czego i tak dol widac przez 0,2 sekundy ;]... a no i realizmu to przeciez tu nie ma, do bajki to jest... sa smoki, ksiezniczka i takie inne ... thx

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie moglo byc lepiej, w oddali na choryzoncie masz detal, na 1 planie detal a posrodku ot zolta plama, niezbyt to psauje... nie psuje mi ta mgla, bo widac taki pasek oddzielajacy gore obrazka od dolu... no i kara dozywaocia za obciecie postaci w kolanach ;/ no dobra w udach.... wydaje mi sie tez ze choryzont za wysoko przypada, brak mi nieba... kolory mile, postac fajnie nawet, troche nie psuje mi switlo w niektorych miejscach, jakos pada tam gdzie niepowinno, no i woda jakas nie wodnista, brakuje mi czegos posrodku, drzewka albo cos nie wiem zeby ta zolta plama byla czyms zroznicowana, fajnie by wygladal ziemny znak cos w stylu znakow NASCA, tylko of coz mniejsze... to na tyle pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam i tak wam niedorastam do piet;) wydaje mi sie amrun ze stac Cie na wiecej. tak jak pisal slizgi- srodek obrazka taki nieciekawy niepasujacy;/ a detale i tak fajne;) bardziej przemawia do mnie wizja jarasa;D zdecydowanie bardziej dynamiczna. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek byłby fajny gdyby w środku coś się działo (jak chociażby wodospad pare postów wcześniej). Ewentualnie jeżeli w środku nic się nie dzieje można by pokusić się o obniżenie punktu z którego oglądamy obrazek, coś na kształt Mullins'owego Tarzana wtedy nudny 2 plan zostaje zredukowany do minimum. Ale co ja się tam znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ten odrazek. Pobudza do myslenia "co by było gdyby coś tam było i co toby mogło być na tym drugim planie?". Fajnie. Ja tam widze np. paru tłukących sie kolesi :) czytaj "bitwa" jak na jakims planie filmowym :) czy coś. Koles odlewa sie i se paczy jak kręcą film historyczny gitara :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności