Skocz do zawartości

[komerc] short w 30h... czyli przygody ojeja


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mnie tak ostatnio podkusilo, i razem z razorem zabralismy sie za animke konkursową do portalu ojeju.pl. Niby nic dziwnego ale jak sie okazalo 3 dni nam do deadline'u zostaly... takwiec mimo zajec w szkole, pracy, obrzerania sie czipsami, lekcji tańca i kolacji u babci, wyłuskaliśmy z tych 3 dni jkaieś 25-30 godzin i popełnilismy to co popełniliśmy :P. Warto dodac ze slogan i main character zostaly nazucone przez organizatorow co nam przyspozylo troche zabawy. Aha no i wiadomo z wiekszosci bledow sobie zdajemy sprawe, ale uwiezcie ze temp bylo zabójcze ;)

enjoy...

 

 

[and]

storyboard (robiony na kolanie w jakiejś knajpie)

short (3mb, xvid, lame)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i sie konkurs rozstrzygnął, a my nic nie wygraliśmy. Pocieszające jest to że zwycięskie prace (w naszej opinii) niewiele były lepsze a moze i nawet wogole od naszej :) . Wiecie siostrzeniec szefa i curka babci prezesa...

no nic, jeszcze duzo konkursow i duzo nagrod :P

tutaj link ze zwyciezkimi pracami: http://konkurs.ojeju.pl/index.php?page=300

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kannu w tym wypadku to: a) serio 3 dni przed dedlajnem i b) chyba na dobre wyszlo wszystkim... ale jesli bardzo chcesz to sa jeszcze 2 edycje!! z nagrodą glowna 5000zl (plus minus 4500) w kazdej edycji. IMHO stanowczo odradzam

 

[cut]

Tylko nie każcie mi tego dawac do 'mam newsa' bo mnie szlag trafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko jak na 30 h pracy :P

No ale nie jest to mistrzostwo świata sami przyznacie ;) Nie mówię żebyście robili drugą "katedrę" ;) ale:

 

1) Nie przemyśleliście do końca storybordu - w filmie który wybrał przekaz jest prosty - tylko w ojeju masz wybór. U was postać wyglądająca na nieszczęśliwią wciągana jest wbrew swojej woli do komputera - to trochę przerażające :)

 

2) techniczne niedociągnięcia - ok. 14 sec jest wygaszenie ekranu trwające ok. 2 sec. nie wiadomo czemu to miało służyć - dziwne imo.

 

3) Łapka heyah - kojarzy się jak cholera z tą firmą... Mogliście nad tym popracować, np. dać postaci białe rękawiczki a'la Mickey Mouse.

 

4) monotonia, powolny ruch i długie ujęcia w których nic się nie dzieje

 

5) Brak dowcipu (co by nie mówić o zwycięzcy to dowcipne to było).

 

Następnym razem będzie lepiej ;)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mellodeque - hihi mi sie osobiscie tez te lapy tak kojarza, moze sie chcieli pod brending podpiac... kto ich tam wie :)

 

@ziomuś - animka jes do dupy i niema co sie oszukiwać, jednak mnie bardziej boli chociazby brak wyróznienia... wystarczy porownac ja z 2, 3, 4 miejscem (ktore tez byly nagradzane). Moze gdybym niemial oka (w rozumieniu poczucie estetyki, mniej w znaczeniu gust) to powiedzialbym 'dobra wygrali lepsi..' ale zeby mnie na kole łamali to tak niepowiem :] Pewnie ktos mnie podsumuje; aaa ten to nieumie przegrywac - no i nie umiem no i co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności