Skocz do zawartości

postac lp : clown


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gicior Klicior ;)

naprawdę bardzo fajnie, świetny model. Teksturka IMHO trochę za bardzo pstra - kolory mocny czerwony i mocny niebieski trochę się gryzą... Można by je wydobyć i zrobić taki toonkowy wygląd albo mocno przygasić i zrobić bardziej horrorowo - klimatycznie.

ogólnie jest git.

pokaż siatkę :d

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki a komentsy cos z tym jeszcze postaram sie zrobic, zrobilem normalki ale cos yhm mnie sie nie podobaja ;)

 

co do siatki to nastepnym razem postaram sie zabrac je ze soba, ale nic szczegolnego tam nie ma wrecz mozna powiedziec ze nie oszczedzalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do textury to zgadzam sie z przedmowcami. za intensywne kolory, rozjasniaja pachna dziwnie uzytym overlayem, jak dla mnie nie wygladaja zbyt dobrze. Ale mimo to textura dosc dopracowana i duzo na niej detalu.

Nie podobaja mi sie te cienkie linie na tarczy i mlocie, troche z innej bajki niz cala resza. Zreszta raczka mlota jest z jeszcze innej.

Obiekt jak i pomysl na niego bardzo ok. podobaja mi sie :)

 

Ogolnie, mysle ze problem z tekstura to jest efekt kilku glupich bledow przy malowaniu, czy planowaniu obiektu. Ogolnie jest ok :)

 

jak moge moge miec sugestie od strony technicznej. dla mnie przydaloby sie ciemniejsze tlo do szotow. textura jest ciemna i malo widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności