Skocz do zawartości

Scnea 3D: chameleon


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

taki eksperyment.

zamierzam zrobić tekstury ołówkiem lub długopisem, nie wiem jak wyjdzie.

na razie modeling mniej więcej ukończony.

 

(będzie jeszcze druga scena zawierająca tego chameleona, już z normalnymi teksturami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moze modeling w paru miejscach zostawia troche do zyczenia, ale za to pomyslem przebijasz wiekszosc watkow na tym forum. "Kameleon samobojca" hyhyhy.. :D naprawde swietne:) Jedyne co bym poporawil to wlasnie te odnoza. Jakos tak nie naturalnie sa wygiete.

 

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, mialem kiedys "zajawke" na malowanie tekstur farbami i wrzucanie ich na kompa ale jakos nigdy sie do tego nie zabralem, wiec z duza ciekawoscia popatrze jak to Ci idzie. Model fajny, ale nie o to w tej pracy chodzi jak mniemam ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hzhz

no jak zwykle "coś" w tym jest;]

jednak ja bym troszkę zagęścił tu i tam siatkę dodając troszkę fałdek i nierówności, będzie mniej roboty i troszke większe możliwości przy teksturkach .

no i czekam na jakieś postępy bo jeszcze skończy się tak jak zawsze z moimi pracami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - superek

 

czepilbym sie przednich uap - teraz troche wyglada jakby potwor wisial w pozycji normalnej (plecami do gory) - na to wskazuje kierunek uokcia - a zwierzak wisi do goory nogami wiec calosc wyglada dziwnie (miesza mi w glowie :)

 

a pozatym superek - salvator dobrze moowi - wiecej detalu (a jeszcze lepiej - wrzuc do zbrusza :)

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśmienite :)

chociaż wydaje mi się, że powinnaś rozjaśnić zacienione miejsca, a cienie zrobić także ołówkiem - takie forced 3d :)

Hmm.. tak sobie myślę, że możnaby w sumie skończyć pracę, wydrukować ją i na koniec jeszcze ołówkiem/długopisem ją podkolorować - to byłby czad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę dwa, ale wydaje mi się, ze w pierwszym poście też powinien jakiś być (tak wynika z komentarzy), a tam nic nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie bump, ale dopiero jak będę miała skan (za dwa tygodnie), bo to co teraz widzicie jest fotografowane, i ma taką niską rozdzielczość że bump wygląda dziwnie (próbowałam)

nad ustawieniami rendera jeszcze posiedzę (nie będzie tych czarnych miejsc).

nad cieniami od ołówka się zastanowie, nie wpadłam na to.

wydrukować dla późniejszej edycji tego raczej nie wydrukuję, natomiast już wydrukowałam obrysy żeby zrobić potem długopisowy overlay w corelu.

tutaj jeszcze raz czysty render i siatka (z pierwszego posta zdjęłam żeby zmienić obrazek przy wątku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super:) bardzo ciekawy pomysl przestawienia kameleona no a te texturki malowane recznie nono pare listkow rzeczywiscie by sie przydalo, no i jestem ciekaw na twoj pomysl na texture drzewa:)

 

proponuje lekko obrocic tego kameleona tak zeby glowa byla bardziej pionowo w dol, badz co badz ogon go przy trzymuje w tej pozycji, ale sprawia dla mnie wrazenie jakby sie podciagal i cwiczyl :)

 

swietny concept:) super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności