Skocz do zawartości

Poszukiwani graficy 3D!!


sosnix

Rekomendowane odpowiedzi

Ello ziomale. Ja z darkimarem z szczurkiem robimy gre Tajna misja kapitana Klossa. Silnik jest juz napisany od podstaw. Sami zobczcie nasze screeny http://www.darkimar.prv.pl

SosniX:

gg 2827784

[email protected]

 

 

3dfx Artists:

 

Poszukujemy artystów 3d, aby ubiegać się o to stanowisko powinieneś wykazać się:

- bardzo dobrą znajomością 3ds max (lub innym pakietem 3d)

- bardzo dobrą znajomością zagadnienia low poly modelingu na potrzeby gier

- dobrą komunikatywnością, ponieważ będziesz miał styczność z innymi grafikami jak i programistami

- pasją do gier

- chęcią by wymyślać, dzielić się nowymi ideami wobec wszystkich aspektów w produkcji gry

 

Plusy:

- doświadczenie z animowaniu

- doświadczenie z praca w pakietach 2d (tworzenie tekstur)

 

Zadania:

- Praca nad modelami do naszej gry

- kontaktowanie się z innymi artystami 3d jak i Szefem projektu

- mieszczenie się w wyznaczonym czasie

 

Oferujemy:

- pracę z doświadczonymi ludźmi, nad rozpoznawalnym projektem

- możliwość zwiększenia swoich umiejętności

- możliwość stworzenia własnego portfolio A oto foty naszej gry:ww14.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tam nie mam nic przeciwko temu projektowi, ale zawsze jak widze nie zalezne produkcje( mam tu na mysli szczelanki) jak i komercyjne, to sie zastanawiam czemu ludzie nie wymyslą czegos naprawde ciekawego , nietuzinkowego, jest tyle ksiązek filmow ktore mozna wykorzystac lub uzyc jako inspiracji ze w sumie to nawet nie potrzeba wielkiej wyobrazni do stworzenia naprawde ciekawych gier, w przypadku komercyjnych produkotow jestem w stanie to zrozumiec, chodzi o to zeby nie wtopic kasy zeby kluski sie sprzedaly dobrze, ale w przypadku niezaleznych spraw mozna zrobic wszsytko, nie biez tego za bardzo do siebie bo są to moje luzne mysli przy okazji tego wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario don___??? rzuc pomysla na ta odjechana nietuzinkowa gre??? Zakladam ze tez bedzie o kims kogo najpierw zabili a potem on im uciekl. itp... pozdro

ps. ja w zyciu gralem w max 6 nietuzinkowych gier ktore mnie zwalily z nog... Chce siudmej...(sorry za offtopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa screenshoty z gry!! Mamy grafika ktory sie zajmuje grfika 3d obecnie projekt stanol bo szczurek nasz grafik jest troche zajety czyms innym daltego szukamy grafikow!!A jak nie wierzycie ze to jest grafa z naszej na naszej stronie jest filmik z gry www.darkimar.prv.pl!!

 

PS jedynie co skopiwoalismy to dziwek z Call of duty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie to grafika bardzo spoko na filmikach ale niepotrzebnie ta syrena wyje i tyle tych niemców naraz. Może lepsza była by jakaś cichsza skradanka? AHA nie obraźcie sie, ale model dłoni totalnie zryty. Do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DarkImar

Narazie wrociłem do starej wersji stronki.Nie trzeba sie logować zeby pobrać wszystkie filmiki.Link do strony : www.darkimar.prv.pl.

Niestety prace nad grą zostały przerwane.Jest to spowodowane tym ze grafik ktory pracował przy tym ma sporo innej pracy i nie moze dokonczyć gierki.Dlatego postanowiłem, że udostępnie wczesną wersje beta gry.Może dzieki temu znajdzie sie ktos(grafik 3d lowpoly) kto chciałby popracowac przy grze.

Data premiery dema: 15.01.2006.

 

pozdrawiam

DarkImar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności