Skocz do zawartości

Kartka Świąteczna


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca po prostu świetna, ale skłaniam się nieco do wykadrowania - bo teraz jakoś mi się tak oczy rozjeżdzają w ten pusty dolny prawy róg.

 

A akademia fotografii - reklamowali się na targach edukacyjnych (no w końcu w tym roku maturka i wartałoby zacząć myśleć o studiach) ... i pomimo tego, ze mieli fajną ulotkę (jeszcze gdzieś jąmam - bodajże zielona papryka z powbijanymi, poskrecanymi metalowymi elementami) i jedno z bardziej wyróżniających się stoisk, to jakoś mnie ona nie zainteresowała... pozatym i wysokość czesnego nie przyciąga...

 

Może złóż podanie w sprawie tego czesnego... - może dadzą Ci jakieś stypendium ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolna ręka nieco wydaje mi się za duża.

 

a co do mikołaja to wymyślił go grafik w okolicach lat 20tych który miał wymyślić reklame dla coca coli na święta i wpadl na pomysł żeby byl to wyrośnięty krasnal, potem ten wizerunek połączone ze świętym mikołajem[tym biskupem czy jakoś tak] no i ostateczną wersje znamy do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za krytyke i pochwaly. Wszystko biore pod rozwage.

 

kojarzy mi sie z half life
hehe, moglem wyslac pocztowke na ich konkurs :)

 

drazni ta dzika biala kreska robiaca za ramke...nie pasuje do swiatecznej pocztowki.
Ta drapiezna ramka to dosyc dosadne nawiazanie do wydrapywania kliszy fotograficznej. Np. u Pawła Żaka spotykane: http://www.pawel_zak.art.pl/?st=2. Ale przyznam, ze cala pocztowka wyszla nie tak swiatecznie jakbym chcial. Troche wieje od niej chlodem.

 

Tak czy inaczej wczoraj bylo rozwiazanie konkursu i zostalem szczesliwym posiadaczem nagrody glownej :) I pomyslec, ze wszystko dzieki Coca-Coli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności