Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Prawda"


emenemsbis

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mi sie podoba, ale tylko jedna rzecz mi nie pasuje. Mianowicie lewa noga pieknej. Jest zbyt wygieta tuz przed stopa. Ja mam dusze empiryczna, wiec nawet przed chwila przed lustrem probowalem tak noge wygiac :P ale nawet z pomoca reki sie nie dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odpustowe??:] to jedna z moich bardziej stonowanych prac:P

 

o matko, to jak wygladają te nie stonowane :)

 

O błędach rysunkowych nie będe pisał bo zapewnie już wszystko wytkneli. Krople wody na ciałach wygladają jak... nie woda, trzeba by było trochę nad nimi popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eyescream wtedy to dopiero by byly odpustowe i jaskrawe kolorki, szczegolnie tlo i platki (o ktore domyslam sie najbardziej sie czepiacie);] tonacji raczej nie zmienie,

Marluk jutro postaram sie dac kolejny ujpdate juz z wieksza iloscia poprawek(m.in. nogi bo nikt nie moze przezyc ze zostawilam je sobie na koniec;] ) chociaz nic nie obiecuje bo grypa mnie rozlozyla na calego:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, że wersja Eyescream jest nieco lepsza - cienie postaci są wyciągnięte, przez co robi się bardziej wypukła, a potworek - może trochę za czarny, ale strasznieszy. Płatki rówży ogólnie są świetnym pomysłem.

Ale weź pod uwagę, że pociemnienie, wykontrastowanie nieco panny dużo jej daje wg mnie. I krew robi się bardziej krwista. Porównaj.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,ale ja nie lubie takich kolorow...pierwsze skojarzenie jak to zobaczylam to pomyslalam ze mam rozregulowany monitor:) Kazdy kolor z osobna podoba mi sie w tej wersji, ale razem wygladaja na...w fotografii to sie chyba przepaleniem nazywa??:] Nie mowie ze ta wersja jest gorsza, najbardziej w tej zmianie kolorystyki podobaja mi sie wlosy:) po prostu nie jest...w moim typie, nie moja...No i najwazniejsze - jakos nie lubie kombinowac z ustawieniami pracy - jak cos namalowalam,to wole to przemalowac niz zeby program zalatwil za mnie sprawe, a w tym wypadku jest juz "troche" za pozno na zmiany kolorystyczne...wiem, dziwna jestem:) a z reszta i tak praca bedzie wygladac zupelnie inaczej bo planuje cos jeszcze dodac, a moim zdaniem moja kolorystyka bardziej do tych nowych ozdobek pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi:)

 

Zamieszczam PRAWIE koncowa wersje...jest jeszcze masa bledow, ale tak zle sie czuje ze wole zamiescic cos niedopracowanego ale wygladajacego na skonczone niz nie wiedziec czy dam rade skonczyc...lipa tak dlugo chorowac:( ktos chce sie zamienic??:P

 

prawieskonczone7an.jpg

 

zapomnialam dodac - bron wzorowalam na roznych broniach wyszukanych w necie...glownie fantasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokół-jaki talent??;) a naprawde chcesz moją grypke??:D z miłą chęcią oddam:D

Kasiu dziękuję:D szkoda że nie jestem w stanie posiedzić nad nią dużo dłużej,to przynajmniej jakbym odpadla to bym nie miala sobie nic do zarzucenia, a tak...:]

dziekuje za mile slowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cukierkowe-bo taki mam styl:) widocznie mam zbyt cukierkowy charakter:)

w homm 4 nie gralam, jednynie w 3 wiec na pewno to nie byla inspiracja:)

A co do braku czasu-moze czas to mam,ale nie mam sil na siedzenie przed kompem...juz 1,5 tygodnia choruje i nie widac praktycznie poprawy...dzisiaj troche lepiej sie poczulam i stwierdzilam ze skorzystam z okazji i popracuje troche nad praca:) a nad szczegolami postaram sie popracowac jak tylko znow sie troche lepiej poczuje,a teraz znow ide wygrzewac sie w lozeczku:] dzieki wszystkim za wypowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca ciekawa, ale jeszcze dużo zostało do zrobienia, od kilku updatów widzę ciągle to samo. Sprawia to wrażenie że cieszysz się z tego co już masz ale nie chcesz nic poprawiać na lepsze a szkoda. jedno co możesz zrobić to wywalić tą ramkę, jest PASKUDNA naprawde, niewiem czemu wpadłaś na taki pomysł, ale o ile praca jeszcze się by jakoś tam broniła to ramką zabiłaś ją strasznie, zrobiło się pusto, czujesię brak pomysłu na tło i poniekąd komozycję. Przemyśl jeszcze sprawę, podziałaj trochę.

trzymam qciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKaszpir - nie ciesze sie z tego co mam,bo wiem ze zostalo jeszcze wiele do zrobienia...ale po prostu nie mam sil...jestem ciekawa ile bys zrobil chorujac i to tak porzadnie od okolo 1,5 tygodnia...:/a ramki raczej nie usune,bo mam dziwny gust i mi sie osobiscie podoba;) ale jeszcze sie zobaczy;] na razie zostawiam tak jak jest i klade sie spowrotem do lozka:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności