Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Prawda"


emenemsbis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Norden...przepraszam,ale jaki rozmazywacz i w jakim shopie??:]Przeczytaj sobie pare postow wstecz czemu ta praca wyglada tak a nie inaczej:P to jest ten sam szkic,ktory mialam do poprzedniego rysunku, zapisany jako 120dpi,czy nawet 100, (przeznaczony tylko do zamieszczenia na tym gforum,dlatego taka slaba jakosc) dlatego rozmazane jest bo podnosilam jakosc zeby rysunek nie byl rozpikselowany jak na tym szkicu bede malowac:]a bestia bedzie wygladac inaczej - zlikwiduje to nieciekawe ulozenie nog i wogole bedzie zupgrade'owana;)

Eden-3d - dzieki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie teraz pomyslalam ze mogles pomyslec ze cieniowanie skory zrobilam rozmazujac a nie potworka...no coz, jak widac z reakcji wcale tak nie robilam...po prostu tymi kreskami zaznaczalam sobie gdzie maja byc jakie cienie...takie przyzwyczajenie z rysowania olowkiem;)a potem jak juz mniej wiecej stwierdzilam ze chyba juz jest dobrze,to robilam cieniowanie bardziej dokladnie....nigdy nie korzystalam z zadnego rozmywaza, nawet nie wiem czy w painterze jest cos takiego:] korzystam tylko z jednego pedzla praktycznie, i nie wglebiam sie w inne szczegoly programu (na razie przynajmniej:])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...zakrywam bestie zeby niektorych nie kula w oczy;) i przedstawiam wstepna wersje jak bedzie wygladac piekna...mam nadzieje ze wyszla bardziej piekna niz poprzednia, i od razu uprzedzam - tak,cialko nie jest skonczone, szczegolnie rece i nogi, tak, bede probowala poprawic ulozenie oczu, ale na koncu bo w takim oddaleniu praktycznie nie widac ze cos jest nie tak,i tak, bede sie STARALA (co nie oznacza ze mi wyjdzie;) ) udoskonalic troche jej stroj i blyskotki:) uprzedzam - tak na prawde to moja pierwsza proba namalowania tego typu faktury jak jest na stroju, ale wdaje mi sie ze jak na 1 raz wyszlo w miare:] ok, mowcie co myslicie, tylko szczerze:]

 

szkicnewverstrojpieknej4ll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe oko do gory... (ono wogole jest za duze)

Nie akcentuj tak kolan, wyglada to nienaturalnie. :)

Cos z lewa piersia jest nie tak.

Lewa reka wydaje sie byc za krotka.

Chyba za trudna poze wybralas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emenemsbis zlotko ty wiesz ze ja cie bardzo lubie ale prosilas o szczerosc.... jest źle.

A dokladnie anatomia jest bardzo zła. Ogolnie elemnety jej ciala wygladaja jakby do siebie nie pasowaly - glowa z szyja nie graja, skroty rak sa zle narysowane, brzuch jest bardzo bradzo bardzo zly, kolana za mocno zarysowane. Ale stopy sa bardzo fajne - tylko ciut kostki pucolowate :]

 

Nie chce cie dolowac ale wiem z doswiadczenia ze krytyka pomaga - wiec po raz kolejny - OD OGOLU DO SZCZEGOLU!!! Juz nawet nie calego obrazka ale chociaz postaci! Najpierw powinnas rozrysowac proste bryly jakie tworza poszczegolne czesci ciala. to pozwola swobodnie wprowadzac poprawki i ustawiac postacie. Juz na tym etapie uniknela bys bledu jaki popelnilas na brzuchu. Kolorki sa fajne - twarz mimo ze pyzata bardzo sympatyczna... ale anatomia umiera na tym obrazku. Powinnas skorzystac z "szansy" jaka dalo ci popsucie sie poprzedniej wersji i zrobic nowa lepsza, a nie kopiowac tamta prace. Ustawienie postaci bylo zle i nienaturalne o czym ci pisalem i myslalem ze to poprawisz a tu zonk...

 

Masz mase czasu i zapalu i zdolnosci - ale potrzbne ci podstawy

Mase referencji anatomicznych znajdzisz tu http://www.fineart.sk/ sa tam rowniez nieocenione ksiazki Loomisa. Przeczytaj, przemysl a sama bedziesz widziec bledy i przede wszystkim bedziesz wiedziala jak je poprawic.

 

Robienie tego samego rysunku po raz kolejny wymaga duzo samozaparcia - mam nadzieje ze ci go nie zabraknie bo naprawde milo sie patrzy jak sie rozwijasz, musisz tylko sluchac dobrych rad i nie rezygnowac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA->oko: juz pisalam nad obrazkiem ze oczami zajme sie pozniej

kolana-to dopiero zarys

piers-wiem wiem...

reka-bardzo mozliwe

za trudna poza...wiem ze jest trudna,ale skoro juz postanowilam zrobic ja w takiej pozie to nie bede uciekac przy pierwszym czy setnym potknieciu.ja wiem ze tepa jestem, ale moze w koncu sie naucze jak ludzkie cialo malowac

 

Omen->naprawde mnie lubisz??fajosko:D Ciesze sie ze chcialo ci sie az tyle moich bledow wytknac...moze w koncu sie zmobilizuje i poprawie te badzioskie bledy;)...nie mialam czasu nad mysleniem nad inna kompozycja,to myslalam ze jakos dopracuje ja w praniu:]a tu lipa. jak widac za tepa jestem jeszcze,ale jestem uparta jak osiol albo jeszcze bardziej, wiec nie dam za wygrana. co do pyzatych twarzyczek: jak to MIMO ze pyzata to sympatyczna?? Pyzate sa fajne, sa THE BEST!! nie obrazac mi tu pyzatych twarzy bo sama mam taka;P dzieki za wszystkie linki (to nie tylko do Omenika) sprobuje cos tam znalezc, na pewno beda pomocne nie tylko przy tej pracy. jeszcze raz dzieki za to ze komukolwiek chce sie tu zagladac i patrzec na te moje pokraki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze naprawde nie powinnas rysowac sobie z glowy na razie, tylko z referek i przyjrzec sie anatomii jak koledzy mowia;)bo masz mozliwosci techniczne!

eh, jak ja nie lubie komentowac...;) trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam troche poprawione cieniowanie na ciele "piknej":>

Jeszcze duzo przede mna w poprawkach, ale chyba juz jestem blizej niz dalej, prawda??powiedzcie ze tak;) I tutaj mam prosbe,powiedzcie co jeszcze do poprawy (to cieniowanie na skorze jest pogladowe jak widac) to postaram sie w miare mozilwosci poprawic...Najwiecej ewoluowal brzuszek, i juz jestem w miare z niego zadowolona (w tym miejscu dziekuje za linki z referncjami,gdyby nie one to nadal brzuch wygladalby jak z kosmosu;) ),natomiast szyja jest dopiero przede mna-przyznam sie szczerze ze szyja to wieeeelkaaaa moja wina,bo na zdj z ktorego ja robilam,wyglada inaczej:/ ale juz niedlugo:) ok, patrzcie i oceniajcie:

 

szkicnewvertrochepoprawionecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzuchu masz za slabo zaznaczona linie zeber ktora w duzej czesci definiuje jego kasztalt - przez co caly brzuch wyglada jakby byl bardzo nisko zawieszony a zebra siegaly przawie do miednicy. Przesadzasz tez z cieniowaniem miesni. kobiety maja zazwyczaj miekkie cialka na ktorych nie ma az takich rysow miesniowych. Brzuch to bardziej powgniatany miejscami walec niz szesciopak.

Uraszczaj sobie cieniowanie - najpierw zaznaczaj swiatlocieniem podstawowe ksztaly a szczegoly dodawaj pozniej. I w wiekszosci uzywasz zbyt ciemnch barw. Ludzkie cialo calkiem niezle sie oswietla. Na rysunku cien pionowej lini brzucha jest rownie mocny jak ten na zebrach - a przeciez na brzuch pada o wiele wiecej swiatla.

 

Mala sztuczka - zmuz oczy w czasie rysowania i bedziesz widziala ktore obszary sa zbyt ciemne i nie pasuja do sylwetki czlowieka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,zamieszczam bardzo maly update,czyli poprawione odrobinke cieniowanie na nogach i jeden but dodany,ale niestety ostatnio nie mam ani czasu,ani sil zeby wiecej zrobic...powiedzcie,ten but spoko czy wywalic go?? jeszcze beda nanoszone poprawki na niego, uprzedzam:] no i wogole prosilabym o uwagi wzgledem mojej pracy,bo jakos nikt sie nie odzywa:((((buuu:(((

 

szkicnewverzjednymbutem4al.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam projekt tla, te cos dziwnego skaczacego to rybki beda, rozpryskiwana woda, a dookola pary kolorowe platki, tlo bedzie troche jasniejsze, z roznymi przejsciami,jednym slowem szmery bajery, jak mi wyjdzie oczywiscie. Jesli zdaze, to dodam jeszcze cos dookola, ale to jeszcze nie jest pewne, na pewno bede chciala bardziej wyeksponowac pare a nie tlo, tak jak to zrobilam w poprzedniej wersji:] no nic, dosyc gadania, spieszy mi sie, to macie moja prace (tylko sie nie smiac, ja tak sobie skzice robie;) ):

 

szkicnewverzpogladowymtlem1xg.jpg

 

P.S. Bestyjka bedzie tylko troszke podobna do poprzedniej, tzn pewnie gebulke wezme z poprzedniej pracy bo mi sie strasznie podobala, ale reszta bedzie troche inna, jak mi wyjdzie to moze jakies luski nie luski beda...zmienilam mu troche pozycje, jak waszym zdaniem teraz, nie lamie sie gosciu za bardzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke przyspieszylam-zrobilam juz twarz bestyjki, tzn jeszcze jest troche do poprawy,np musze rozjasnic ja troche,rozswietlic,dodac troche innego odcienia, ale juz widac co to bedzie...jak widac pomysl z pazurkami na brzuszku zostal,i lapka duzo lepiej wyszla mi, jeeee:> Czekam na Wasze opinie,bo jakos ich ani widu ani slychu...oprocz niny oczywiscie,za co jej serdecznie dziekuje:)

 

szkicnewverztrochedopracowanat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - po co te plamy? poprzedni "salonowy" klimat z ta gladka zielenia imo lepiej pasowal

 

kolczyk na uchu po lewej sprawia wrazenie jakichs... zadrapan? dziwnych w kazdym razie

 

włosy zbyt sztywne, dodaj miększe cieniowanie na nich, mniejszy kontrast

 

poza strasznie powykrecana, lepiej byloby pokazac ja tak, zeby po czesci zaslaniala przod bestii. no ale twoj wybor

 

swiecace materiały biustonosza i spodnicy zmien :)

 

i znów jest problem z wklęsłością uda :(

 

a to juz tylko czepialstwo - cos ma reke gumowa

 

przemysl oswietlenie, bo takie "białe od góry z odbłyskami z każdej strony" nieciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo w koncu ktos tu zajrzal;) dzieki za uwagi:) to od konca odpowiem,jak sie uda:

* rece gumowe i to bardzo bo ich jeszcze nie skonczylam,a nawet praktycznie nie zaczelam-nie chce mi sie po prostu,dla mnie to najmozolniejszy i najmniej efektowny fragment czlowieka

* uda-patrz rece,tylko w wiekszym procencie wykonane. domyslam sie ze chodzi o to dalsze,bo to na przedzie na 100% nie jest wklesle:D ale bede to poprawiac jeszcze

* hmmm...mam zmienic??ale mi sie w miare podoba,i chyba nawet efekt wyszedl skoro widac ze sie blyszczy:> jeszcze zobaczysz ze takie cos bedzie potrzebne zeby sie wybic z tla. na razie nie ruszam-jak na koniec nie bedzie pasowalo,to wtewdy zmienie.

* poza zostala z poprzedniego rysunku,bo sama idea mi sie z niego spodobala i nie mialam zamiaru jej zmieniac - jedynie naniesc poprawki anatomiczne. po prostu w mojej glowie powstal pewien obraz i nie moge sie go pozbyc...a gdyby zmienic poze to zmienic caly obraz...

* nad wlosami nie bede teraz siedziec,bo po prostu nie ma sensu.co z tego ze wypieszcze wlosy jak reszta rysunku nie bedzie skonczona??lepiej wszystko w miare wykonczyc, a potem wdawac sie w takie szczegoly

* buuu...a mi sie wlasnie podoba jak mi sie udalo namalowac swiatlocien:(no ale moze rzeczywiscie cos jest nie tak,trzeba wziac pod uwage ze nie patrze na swoja prace zbyt obiektywnie;)

* plamy?zalezy ktore;) te na dole to bedzie woda (juz sie nie moge doczekac kiedy sie za to zabiore) a na gorze to platki,ktore maja dodac takiej...hmmm...wznioslosci, magii...wiem,ze poprzednia praca roznila sie zupelnie klimatem, i wiem rowniez ze nie unikne porownan z tamta, ale chcialam tylko powiedziec ze ja juz tak nie potrafie namalowac cos a potem jesli cos sie stanie ze musze robic to na nowo to po prostu kopiuje swoje stare pomysly...uwielbiam zielony, kolorystyka tamtego bardzo mi odpowiadala-byla taka mroczna,tajemnicza. w tej pracy natomiast widac bardziej optymistyczne kolorki,wiecej dynamizmu - po prostu chyba nawet bardziej odzwierciedla moj charkater,moze dlatego bardziej mi sie akurat ten pomysl podoba i od niego nie odejde,chyba ze ze wzgledow technicznych(czyli nie uda mi sie wybrnac z tego pomyslu):]

 

a tak juz podsumowujac, to nie napisales, ogolnie podoba sie czy nie?? bo mnie to strasznie ciekawi:>

 

 

o swietle jeszcze nicn ie napisalam...hmmm...mysle ciagle nad nim caly czas,i to strasznie trudne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co, fajna praca?? zmieniam koncept calej pracy:D

 

Heh...nie no zartuje, po prostu jak robilam ten rysunek to uswiadomilam sobie ze tez pasuje do tego tematu;) i tak mi przyszlo do glowy ze zamieszcze go a co:D i to jest wlasnie powod czemu nie ma tak czestych updatow - choc i tak nikogo to nie obchodzi ale coz, sama przed soba sie tlumacze;) Tzn ta praca nie zajela mi duzo czasu,ale to tylko koncowka calego projektu, przedstawienie autorow pracy...tak, to jestem ja i ktos jeszcze:)wtajemniczeni wiedza kto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch,wiedzialam ze w koncu nadejdzie ten moment...moment znudzenia postaciami:] no ale jakos z tego wybrnelam i zamiast nadal nad nimi siedziec postanowilam troche pomyslec nad tlem. i jak waszym zdaniem teraz wyglada??mi sie osobiscie podoba, nigdy mi woda nie wychodzila a tu prosze:> z rybek zrezygnowalam bo i tak za duzo zamieszania jest:] bestia bedzie troche ciemniejsza zeby bardziej wybijala sie od tla...no i oczywiscie w koncu musze sie wziac za domalowanie niektorych szczegolow i poprawienie innych, nie tylko w postaciach ale i w tle:]

 

szkicnewverztlem5ou.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlo nadało całości więcej sensu, ale postaraj sie teraz dodac więcej szczegółów, mniej kresek szkicowych.

Heh... ja mam taki własnie sposób rysowania, ze jade jak drukarka... od góry w dół, na górze skończone, na dole biała kartka.... no, ale to tylko moja metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun,to Ciebie podziwiam za to, ze chce Ci sie wszystkie elementy robic po kolei;) ja to robie wpierw to co lubie a na koniec sobie zostawiam to czego nie znosze:P albo zaczynam wpierw to,co bym chcialam wpierw sprobowac zrobic, bo np jeszcze nigdy czegos takiego nie robilam:>

 

A co do mojego nowego update'u: nie, bestia nie ma rekawiczek,tam po prostu jeszcze nie wykonczylam jej, tzn tam gdzie sa luski to tez jeszcze nie jest wykonczone,szczegolnie nogi, ale juz jest blizej konca niz poczatku:]Toporek praktycznie gotowy...juz jestem blizej konca niz poczatku:D jupiiii, normalnie jestem w szoku ze tyle czasu potrafie spedzic nad jedna praca;)a to przeciez jeszcze nie koniec:>

 

szkicnewverzeskorabestii2ws.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA-masz calkowita racje co do toporku, wogole w calej rozciaglosci nie pasuje...ale jak na razie go robie bo nie mam zielonego pojecia jaka bron moze byc zamiast niego...jaka bron pasuje do morskiego stwora?? pierwsza mysl - trojzab, ale to nie bedzie wygladac jak bron tylko jak oznaka wladzy:/ no nic, jeszcze o tym sie pomysli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Tak sobie pozwole,,,

chodzi o to ze kolana powinny chyba byc na obwodze tego samego kola, narazie jedna noga jest duuuzo dluzsza od drogiej, ten same fekt mi sie wydaje, ze wystapuje u babeczki. ona tez ma nogi roznych dlugosci. wiem ze moze to byc wynik perspektywy, ale i tak wydaje mi sie to mocno przesadzone

pozdro

0019st.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Komic,szkoda ze wczesniej tego u dziewczyny nie zauwazylam, bo jej niestety nog poprawic juz nie moge, bo za duzo warstw bym musiala dopasowywac:/ ale nogami bestii sie zajelam,teraz chyba jest juz lepiej;) poprawilam tez mieczyk, i tutaj odnosnie grubosci:] ona jest tak scieta pod skosem...czyli na krawedziach jest ostra:]widocznie tego tez nie widac:/ zaczelam robic tez platki...

 

szkicnewvernowekolanabestii4lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słodka ta praca, taka nie-potworzasta (moje zdanie). Powinieneś poprawic lewą stope - wygina sie nie tak jak trzeba i rzeczywiście troche za bardzo

Ja bym to narysował mniej więcej tak:

 

Jeszcze coś - te zmarszczki pod brodą wyglądają bardzo nienaturalnie i kłują mnie w oczy. Pracuj, pracuj, ja ze swoją pracą jestem jeszcze w lesie i już was raczej nie dogonię :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru: to lepiej czy gorzej??:> bo wsrod moich znajomych sa podzielone zdania:P

OMAM: co sie stalo to juz sie nie odstanie:(

Omenik: jak zwykle widzisz to co trzeba:> nad reka dopiero bede siedziec,sama dopiero zauwazylam ze nie namalowalam jemu od dolu jednego palca:P i wogole jakas pokraczna ta reka jest. broni nie zmniejsze,jedynie rekojesc,bo faktycznie troche za gruba, na pewno zle by sie cos takiego trzymalo w rece.Co do ogona, to wlasnie mialam zamiar dac albo rybi albo smoczy wlasnie, czytasz w moich myslach:D a co do stopy, to postaram sie zmienic ale watpie zeby cos z tego wyszlo;]

Dahaka:patrz wyzej jesli chodzi o stope, a co do niepotworzastej i slodkiej pracy...no coz taka juz moja natura widocznie:) zmarszczki zostana, jedynie co to moga byc odrobinke poprawione,ale ich nie zlikwiduje.a tak wogole-jestem kobieta, wiec powinnam jak juz;)

 

tak ostatnio mnie cos zastanowilo...zauwazylam ze na kazdej pracy wszyscy chcieliby widziec jakies mroczne klimaty, strasznie straszne potworki, a gdy na codzien spotykaja czlowieka wygladajacego lub zachowujacego sie choc odrobinke inaczej to juz go nie chca widziec,nabijaja sie i ponizaja...a na odwrot jest z pracami-nawet jesli namalujesz jakiegos mutanta ale ta praca jest optymistyczna lub w pewnym sensie "normalna",to juz sie nie podoba...zdecydujcie sie troche i zachowujcie sie tak samo i do ludzi i do prac;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja racja...:confused:

taka umoralniająca sie ta praca teraz zrobiła :]

 

mały wtręt: może ktoś zajrzałby do mnie i skomentował moją późno zaczętą pracę :? Powiedzcie chociaż że kiepsko to sobie dam spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do realnosci i brutalnosci...nie o to mi chodzilo,tzn w pewnym sensie tez...chodzilo mi o to,ze praktycznie na KAZDEJ pracy musi byc to samo,zeby zadowolic publike.jesli NIE tworzy sie pod publike potworkow,szybkich kobiet i pieknych aut, to juz zaczyna sie narzekanie na to co przedstawia praca...oczywiscie sa wyjatki,ale mnie juz powoli zaczyna wkurzac,jak wszyscy probuja mi dyktowac co mam malowac...a ja nie bede malowac strasznych potworkow,bo to nie moja natura, u mnie wyjda potulne i mile,a tego nikt by nie chcial...a na pracach mozna przedstawic praktycznie wszystko i moze sie podobac, od golarki po wlasnie takiego potworka...ale niech nikt nie robi tego samego! to staloby sie nudne! dlatego nie wymagajcie, zeby ktos zmienil sie,albo malowal to co wy chcecie, bo tak naprawde jesli chcecie tego typu prace to na necie jest ich zatrzesienie:]a symulacja golarki to nie to samo co pojedynczy obraz,bo taki duzo szybciej sie nudzi:]ja zadalam pytanie troche inne-czemu wszyscy w rzeczywistosci,BOJA sie jakiejkolwiek innosci,a na pracach, i gdziekolwiek indziej szukaja wlasnie tylko i wylacznie potworkow, czyli postaci zupelnie innych od ich "wyidealizowanego" swiata pelnego takich samych cudownych rasistowskich uprzedzonych do wszystkiego ludzi:]

 

uffff...wyzalilam sie:P na updaty trzeba bedzie troszke poczekac (prawdopodobnie do jutra) bo dzisiaj mam jedna prace na zaliczenie do skonczenia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...dopiero ZACZELAM szczegoly na twarzy bestii,tak chcialam zauwazyc, a usta to tylko tak testowe sa, mialy byc sine, ale stwierdzilam ze wpierw zobacze jak tak wygladaja:P i tak ze tyle zrobilam majac na glowie glupia prace na zaliczenie...ale juz od jutra postaram sie przysiasc:] i poprawic rozne bledy i niedociagniecia:]

Leru: ale to dopiero poczatek, z tego co sobie wyobrazam to cala praca bedzie wygladac zupelnie inaczej....no ale jeszcze sie sama przekonam czy dam rade:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie krew na twarzy potworka jest zbedna mysle ze przesadziles troszeczke ze szczegolami. napisales ze chcesz malowac potulnego i milego potworka i w tym kontekscie pisze te uwagi bo nie moge sie oprzec wrazeniu ze potworek raczej walczyl z niedzwiedziem a nie z nasza bohaterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba nie wiesz do czego zdolna jest kazda dziewczyna hehe:P nie no a tak na serio to raczej nie chcialam pokazac tego ze to od tej dziewczyny ma te rany tylko ogolnie po wszystkich walkach, moze przed chwila walczyl z innym potworkiem??:] jeszcze nie wiem czy zostawie to tak jak jest czy jeszcze zmienie...pozyjemy zobaczymy;) dzieki za uwagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak co chwila zmienia sie koncepcje;) wpierw mialo byc zupelnie inne tlo,potem po prostu otaczajacy ich wir wody, takie magiczne efekty specjalne;) a potem dodalam wode dookola...i wyszlo jak wyszlo...ale mozna powiedziec ze magia ich osuszyla;) jeszcze zobaczymy co z tym zrobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienil cale to otoczenie :P co do samej pracy to te rany sa za bardzo krwiste wiec sa swierze :P Wyglada jakby ta parka miala jakies poglady sadomacho :) Znowu anatomia lezy :/ popatrz chociazby na dlonie tego stwora! No i czemu on czyma miecz ylko 2 polacami? Aha i co on ma za dziwne pioruny w okol rogow?

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności