Skocz do zawartości

piekna i bestia: "inner beauty"


mt

Rekomendowane odpowiedzi

witam..a w zasadzie witamy. ja i shin postanowilismy sobie nawzajem pojechac po ambicjach i wystapic w duecie;) w ponizszej pracy ja zajme sie modelowaniem a shin malowaniem texturek i postprodukcja.

a zamysl jest nastepujacy:

4 kadry, na ktorych pokazane jest jak pewna urocza pani doslownie sciaga sobie twarz. shin zaraz dorzuci szkic. wszelka zbieznosc z tematem Omena2501 czysto przypadkowa..

jeszcze nie wiemy w jaka konwencje pojdziemy, czy bedzie to dosc realistyczne czy taka bardziej pojechana w stylu chociazby arkham asylum czy 30days of night. wyjdzie w praniu;)

heh, wychodzi ze bedzie 4 in 1;)

 

pozdr i zyczymy powodzenia pozostalym uczestnikom bitwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a wiec od konca:

lukasz -> nad modelem wciaz pracuje, textura byla wrzucona w tzw "przerwie na kawe", mapowanie jest planarne typowe proste z lekkimi poprawkami w unwrapie. update'y wkrotce:)

jmtm00 -> dzieki:) rzesy beda wymodelowane, bo jednak w kadrze ma byc dosc duze zblizenie:)

Vetis -> dzieki:)

nina -> jak zdejmie skorke to juz taka elfia nie bedzie;)

dareg -> cale dwa?;) dzieki, przyda sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic - thx:) a pily tez nie widzialem, jesli tam cos takiego jest to czysty przypadek..

Chalek - bedzie ciezko, ale mam nadzieje ze jakos wyjdzie:)

mrkrzysiek - znajac zycie i moja tendencje do nienawidzenia modeli pod koniec pracy nad nimi to masakrowanie jej bedzie nieklamana przyjemnoscia;)

pozdr:)

 

ps. update po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim dalej - sporo jest niedociagniec - za malo wlosow z przodu przez co kasi zrobilo sie takie ciut przyduze czolo, rozjechala mi sie texturka przy oczach no i brak ust;) [tu uroczy uklon w strone PanaOdTextur;)]

 

c&c are welcomed as always:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nosem racja - dzieki:) co do wlosow to chyba zostane przy plane'ach.. jakos wole ten sposob (rozwazalem uzycie maxowego haira, ale sie nie do konca ze soba lubimy;)).. to co jest teraz na nich to tylko taka tymczasowa podpierdolka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok poza tymi wlosami. jak dal mnie to jest strasznie irytujaca sprawa bo shag jest spoko ale raz ze trzeba sie nameczyc,dwa strasznie obciaza karte , trzy trudno uzyskac ladnie cienie na twrzy(przynajmniej mi). dlatego ja preferuje spiete wlosy bo latwo jest je wymodelowac efekt jest tak samo dobry i nie ma problemy z cieniami czy oswietleniem nie mowiac juz o animowaniu. tak mi sie przynajmniej wydaje. btw ladnie oczki ci wyszly ja zawsze mam z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecalem ci komentarz to masz:

oszczedze sobie uwag typu - twarz brzydka ( bo mi sie naprawde srednio podoba, ale to kwestia gustu...) co do modelingu i texturowania, chyba wszystko bylo juz napisane...no moze górna warge bym bardziej zaznaczyl ale mozliwe ze textura to zmieni - a tak to mi sie podoba :) ...cholera napisalem to :/

 

ps. gdzie mozna kupic blend'a'med BLACK hihihi

 

edit: a w sumie - oczy wydaja mi sie za bardzo zapadniete i zbyt wydatne kosci policzkowe, no i nocny makijaz na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności