Skocz do zawartości

Minibitwa 1: Dziewczynka, [Christopher]


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać zabrałem się za koncept od Ofcy, tyle że troszke go zmieniłem - tzn. wymodelowałem lalę przed pogryzieniem przez psa :P Bleh.. Nie jestem jakimś nekrofilem :/

A tak apropo to jesteście potwory! Musiałem zoptymalizować ten model o prawie połowę początkowej liczby tris... :/ A była taka krąglutka.. (Chlip, chlip)...Gdybyście widzieli te piersi... :(

Buuuuuu!!! :(

 

lady.jpg

 

Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super buty - a czy to zalamanie na boku (i na nodze tez) ze smoothgrup jest celowe czy tak zostalo??

 

wporzo - daj siate i jeszcze mam wrazenie ze ona ma takie zimowe pluszowe rekawice na dloniach... i smiesznie wyglada - jak jakas elfka od snietego mikolaja :D (jeszcze te bufiaste rekawy... :)

 

p[ozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to zalamanie na boku (i na nodze tez) ze smoothgrup jest celowe czy tak zostalo??

Tego załamania naprawde nie ma - to poprostu złe oświetlenie i słaby sampling Vraya..

 

wporzo - daj siate

ladywire.jpg

 

i jeszcze mam wrazenie ze ona ma takie zimowe pluszowe rekawice na dloniach...

Musiałem zrobić ręce przy użyciu jak najmniejszej ilości trisów, a żeby wyglądały w miarę opływowo dałem sg na maxa, stąd ten śmieszny wygląd.. Ale myśle, że gdy dojdzie tekstura będzie wporządku wyglądało.

 

i smiesznie wyglada - jak jakas elfka od snietego mikolaja :D (jeszcze te bufiaste rekawy... :)

Taki koncept.. Poczekaj na teksturke :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś -> Thx! Edita nie czytam :P

Wizz -> Zawstydzasz mnie :) Z resztą pewnie jak chłopaki zaczną teksturować to zostanę w tyle...

 

----------------------------------------------------

Nudziło mi się i...

ladypunk.jpg

 

teksturka:

ladytex.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopales ta teksture troche. ;)

Więc mi doradź co poprawić mistrzu :)

 

Btw. Wasze milczenie faktycznie dało mi do zrozumienia, że skopałem więc, mówcie co poprawić.. Na pierwszy odstrzał zająłem się twarzą.. Imo już jest lepiej:

 

ladypunk02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki koncept... :/ Nie chce za bardzo ruszać głowy bo w gruncie rzeczy to postać rysunkowa, więc realizm tu nie gra roli...

 

Edit:

A powiedziałem sobie: "pier**le koncept" :D LOL.. A tak poważnie trochę podrysowałem twarz.. Zastanawiam się tylko czemu nie mogłem od początku tego wszystkiego tak zrobic :P

 

ladypunk04.jpg

textl.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom teraz troche zaciemnisz w miejscach odpowiednich i bedzie jak RA mowil

 

cio do modelu: najlepsza czesc w nim tio butki nozki i spodnica (naprawde fajne) potem jakos tak juz gorzej, popracowal bym cos nad jej okiem/a mozze sprobowal cos z twarza zrobic (moze splaszczyc letko w pionie?) niewiem bo troszku baloniasto wyglada jej glowa.... moze zwiekszyc powierzchnie wloskow? :) jeszcze masz duzo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba się, texturka bardzo fajna, ale cały czas mi nie leży buźka, zwłaszcza miejsce gdzie kończy się dolna szczęka i przechodzi do ucha, jakoś za szeroko tam jest, stąd wrażenie 'balonu'.

 

Ale ogląda się postać bardzo przyjemnie, texturka ciuszków świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności