Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mama nigdy ci nie mowila "wyzuc smieci synku?"

imo to prosba, nawet jezeli nie to mama to nie jakis obcy czlowiek :D

 

Btw. wole zeby mi mama mowila : "synku zejdz do piwnicy bo buraczki" albo "synku wynies smieci"

 

niz "no to popraw jeszcze te dlon" albo " no to nie nie poprawiaj dloni daj wczesniejsza i popraw twarz" albo "ok to nie poprawiaj juz nic zrob model od poczatku" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiec i ja sie ukaze ale na poczatek idzie moj brataniec ktory napedza mnie do zycia i dla ktorego jest poswiecic wszystko oto Emmauel Edgar Wiech

 

domel4.jpg

 

Teraz sam profesor sztukmistrz jedyny w swoim fachu, czlowiek orkiestra, gdyby nie on napewno swiat byl by piekniejszy.

 

domel1.jpg

 

A o to poniże fotka miasta Manchester zdrobiona poznym wieczorem kiedy niestety odjechaly mi wszystkie pociagi do mojego miasteczka i musialem jakos przezyc sam do 8 rano :/

 

domel2.jpg

 

 

Nastepna fotka i odrazu mowie JA NIE PIJE :]

domel3.jpg

domel3.jpg

 

No i bez stresowe zdjęcie, mialem zagrać w filmie Frankenstain ale w ostatecznosci role zwinal mi Robert De NIro :/

 

domel5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety - teczowki sobie podkoloruj na czerwono to zostaniesz przyjety ;]

 

Kuciel - moze sie utrzymac, uwierz - poza tym promieniuje na mnie przez znaczna czesc doby tv + monitor ;]

 

btw.

 

16.jpg

 

Starogardzka pijesz?! Czys Ty oszalal?! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty to tylko butelka w srodku byl rozrobiony spirytus od dziewczyny szwagra :D

 

Zwracam honor w takim razie ;]

 

Ding, ding z dzisiaj.

 

Hoo!

 

kny2xf1.jpg

 

Prosze zwrocic uwage na stylowy i rowno przyciety dres ;].

 

Sry za rozmiar, nie chcialo mi sie zmniejszac, a tym bardziej popatrzec w obiektyw - trzeba bylo flage zdobyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - wszyscy pokazują się ze swoimi pannami, a Kruger to nawet z żoną :P

 

no a ja sie pokażę z miłością mojego życia - browcem :D :D :D

 

Na plaży w Rowach, totalnie zjarany (wtedy była naprawdę niezła pogoda nad bałtykiem) nawet już nie chciałem się rozbierać żeby nie zjarać się bardziej :P

 

Zwróćcie uwagę na inteligentny wyraz twarzy :D

 

namax3dii0.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehe

dobree titi :D To nie było specjalnie.

 

Teraz tylko pytanie czy to avatar jest wybierany aby pasował do usera czy to user upodabnia się do avataru :] Jeżeli przyjąć to drugie założenie to Master musi być jak kameleon ;)

 

Nie wiem teraz czyja to mogła być stopa :D widać że ktoś chciał się koniecznie załapać na fotkę ze mną XD

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee noo tak jutro wybywam na urlop :):) 2 tygodnie bez netu i telefonu :D yeaa nikt mnie nie bedzie molestowal :D[aa i lysys jestem :(]

a tu rowr w wersji larwalnej :D

5bd08621401874e2.jpg

p.s.

bez sensu "You have included 8 images in your message. You are limited to using 7 images so please go back and correct the problem and then continue again.

 

Images include use of smilies, the vB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator."

to emotkow nie mozna stawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności