Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kruger są: Leru na przykład ma ponad 2000 lat. dowodzą temu liczne legendy i badania naukowe np:

 

Z najnowszych badań amerykańsko-japońsko-czeskich naukowców wynika, że tak naprawdę jednym z następców Kaliguli nie był Klaudiusz lecz właśnie Leru (Leruchum Magnifittum). Świadczą o tym liczne legendy o "banicjach" wśród ludności, niewyjaśnione zniknięcia oraz inksrypcje z podpisami "OMG PIRACI RZĄDZĄ" zaraz obok podpisu L.E.R.U (moderratorrum)

 

Inna historia (bardziej wspólczesna): ponoć to nie Edison wynalazł żarówkę. Tak naprawdę to sir Leruson ją wymyślił, ale Ediosn (będący adminem prądu) wygnał sir Lerusona ze swego laboratorium i przypisał sobie to znamienne odkrycie.

 

To kto tak naprawdę wymyslił bombę atomową litościwie przemilczę

 

Sam więc widzisz, że dowody są bezsprzeczne. Leru jest starszy od nas wszystkich razem wziętych.

Nie zdziwiłbym się gdyby pierwszym protoplastą człowieka (ten który zlazł z drzewa) byłby Leru. Pytanie tylko po co złaził...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersji larwranej nie pokażę, ale za to poczwarke jak najbardziej :D

 

fa61f1feb8456021.jpg

 

wiek - ~7-8 lat

uzębienie: niekompletne

uczesanie: jak najbardziej stylowe, wspaniałe lata 90-te rulez :D

spodnie: oryginalne dżinsy "marmurki" z szelkami i koszulą na białe guziki

złamana ręka

 

ogólnie to wtedy starasznie się wszyscy uiberali :D do dzisiaj niektóre baby noszą marynarki z poduszkami na ramionach i zwężające się do dołu spodnie (ala lata 80-te) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pokażę jaki to jestem dzielny:

Fota sprzed jakichś... 6 -7 lat.

 

skanuj0002ny7.jpg

 

A tutaj w wersji bojowej:

 

negative025251wf7.jpg

 

Oraz w wersji przedbojowej: na łyso... :D

 

shogunsaneo7.jpg

 

No i na koniec coś na uspokojenie: nie wiem, jak to się stało, ale to jest chyba jedyna moja fota (sprzed jakichś 8 lat zresztą), na której wyglądam poważnie:

 

skanujmg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eax, są dwie możliwości

1) grasz naprawde od nie dawna w co wątpie bo cancion del mariachi to dosc trudny kawalek jak dla "dopiero uczącego sie"

2) masz symptom grania na elektryku :D:D albo grales na nim na początku :D bo nie dociskasz strun ale dobrze Ci idzie. no wygadalem sie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ani jedno ani drugie :/ mam palce rozwalone od wapna - popoludniami pracuej na budowie, i mi sie rany probily to solowka wyszla do dupy :/, najgorzej mam z serdecznym i najmniejszym w lewej rece - opuszki palcow sa cale "zjarane" przez wapno :/ ... jak dojde do siebie to zagram to na nowo ;)...

 

EDIT:

 

NIe gram na elektryku, i nie zamierzam grac na el git. moje klimaty to hiszp/meksyk .. niestety nie mam zadnego nauczyciela do gry na git i wszystko musze rozpracowaywac samemu :/ bleee ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eax- prawa renka lezy nie mozesz szarpac tak strun bo jak szarpiesz to ci caly nadgartek odskakuje:) pocwicz sobie tak jakby zaciskanie dloni (naturalnie, potem na strunach tak zeby nie odskakiwala ci dlon) pozatym poto masz 5 palcow zeby nie dziabac jednym :) polecam na poczatku wziasc sie za jakies gamy zeby wyrobic sobie nawyk grania na przemian palcami bo tak potem sie zablokujesz i nie ruszysz,, a co do lewej reki wiem ze perspektywa czymania gitary jak CObain czy ktos tam jest kuszaca ale na klasyku ona sie nie sprawdza:) po co sobie utrudniac zycie tym wystajacym kciukiem - blokujesz calkowiecie malego palca i dal tego ci nie wyrabia na solowkach.. nio i jeszcze jak cwiczysz tego typu utwor - widac ze nie walczyles z nim etapami tylko po calosci.. kazdy utwor dziel na czesci i cwicz osobno a ni przegrywajac go calego..dopiero jak juz masz kazda czesc opracowana na glanc grasz wtegy calosc - wtedy niewyrabiasz na lacznikach i szlifujesz tylko laczniki - 4-5 taktow.. naprawde latwiej wtedy jest ci zapanowac nad caloscia :) nio a pozatym to flamenco to dosc ciezka sprawa bo po prostu oni inaczej graja :) ale jak na poczatki to ok - sorki za OT nio ale nie mozna pozwolic zeby sie talent marnowal..

PS . - jak grasz z nut to mam jakies fajne ktore mysle ze by sie sie spodobaly to sie kidys odezwij to moge ci skany walnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a o jak dobrze ze na takim forum jeszcze mi ktows rady muz. daje ;D no musze pocwiczyc.. a gryf tak trzymam bo mi wygodnie a Cobain? nie wiem ocb;P Ostatnio dopiero na serio sie wzialem za gitare wczesniej tak tylko brzdekalillem na akordach teraz sie powoli biore za solowki... coraz bardziej mi sie poodoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie z wczoraj - po raz ostatni zrobilem impreze w domu. Jakies flagi poprzynosili, wyzarli wszystko z lodowki, a teraz zdycham z glodu ;].

 

Na zdjeciu jestem po znieczuleniu doustnym napojem zwanym "Zoladkowa gorzka" przegryzanym pomaranczami -- o Jezu, moja glowa... ;]

 

dsc00056fr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności