Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w 2006 roku!

Ponownie zaczynamy nowiuśki wąteczek i pokazujemy swoje zdjątka.

 

Ponownie zaczyna zakładający i wyjeżdzam z takim demonem, który moją duszę uwięził ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i ponownie zapraszam do prezentowania siebie :)

Szczęśliwego i jeszcze lepszego 2006!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taaa przyjmuje zapisy od kwietnia - 10000zl + jakis dobry sprzet grajacy do auta - jestescie na 100% na pierwszym roku ;]

AGmakonts - w00t czego tak myslisz xD?

Loozack - no no misiu daj mi numer ;> hehehe zartuje! ;]

rowr - melduje sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na razie najlepiej wyszedł Illy w kategorii member. Moderacja to osobna kategoria z kompletem odznaczeń za twarz, a że na razie w tym roku ujawnił się tylko jeden egzemplarz z tego podgatunku, to i rankingu nie ma co tworzyć...

Ania co prawda też jest member, ale uważam, że póki co jest jedyna w swoim rodzaju i jednak należy się jej osobna kategoria z serii "Ladies only". Bez skojarzeń proszę.

BTW: Aniu, czy Ty masz coś wspólnego z nazwiskiem Buzek? Wyglądasz... czarująco. Abracadabra et Omnis et Caetera Incantatem... Raus! Buahahahahaha!!!!! (to był tzw. zły śmiech...)

Ania, na usprawiedliwienie dodam, że mam głupawkę, bo odzyskałem net... :D

Pozdrawiam Cię bardzo Ciepło i Serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - jaki tam fannn... no ale taki czarny Suzuki GS500 to takie kryte mazenie, nie najlepszy/gorszy ale dla mnie wygladaaaa!!...

 

No prosze :D. Suzuki GS500 to naprawde dobry motocykl - mialem zamiar takowego kupic, jednak nie zrobilem prawka na motocykl :).

Sry za oftop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na razie najlepiej wyszedł Illy w kategorii member.

Tak, tyle ze tej imprezy od tego zdjecia nie pamietam. Hahahahah. Film zgubilem o 3-4 rano, a powrocil mi w domu u kolezanki z liceum w wynajetym domu, z innymi chilloutowcami ;p Ale ich nie bylo na tej imprezie. Dam pozniej jakies trzezwe foto

widze kolejna osobe z gda... illy.. moze jakis zlocik w tripcity?

No caly czas sie zastanawiam bo jest troche osob tutaj. Trzeba pm powysylac. Zrob moze watek w wolnych dyskusjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle ze tej imprezy od tego zdjecia nie pamietam. Hahahahah. Film zgubilem o 3-4 rano, a powrocil mi w domu u kolezanki z liceum w wynajetym domu, z innymi chilloutowcami ;p Ale ich nie bylo na tej imprezie. Dam pozniej jakies trzezwe foto

 

No caly czas sie zastanawiam bo jest troche osob tutaj. Trzeba pm powysylac. Zrob moze watek w wolnych dyskusjach...

 

hmmm... jestes tutaj znany.. wiec moze ty załóż watek w wolnych dyskusjach to nie jedna osoba tam zajrzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności