Jump to content
Sign in to follow this  
Kris_R

Apokalipsa: nierząd

Recommended Posts

W oparciu Biblię...

\"A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.\"

\"A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetesznic i obrzydliwości ziemi\"

Wizja św. Jana ukazuje kobietę, nierządnicę, przybraną w purpurę, złoto, perły, siedzącą na zwierzęciu o siedmiu głowach i dziesięciu rogach. Kobieta trzyma kielich pełen nieczystości jej nierządu.

Dołączam pierwszy szkic

apokalipsa01.jpg

yep, jest git, fajnie sie zapowiada, szkic swietny, poza moze tym dymem z kielicha, a tak poza tym to na moje to juz praktycznie skonczona praca:)

No bigleb! Teraz to przesadziłeś :D do końca pracy to chyba jeszcze trochę, zważywszy, że jeszcze dobrze nie zacząłem.... :) ale dzięki za komentarze ludziska....

za pomysl masz u mnie 9/10 !! narazie za wykonanie... 8/10......czyli podsumowujac.....narazie twoja pracka mi sie najbardziej podoba....ale nie popadaj w samozachwyt....bo inni uczestnicy Bitwy tez jeszcze napewno pokaza sporo!!

POZDRO :]:]

Jescze dobrze nie zacząłeś??!! Jeśli ten szkic to tylko szkic to boję się, że niedoczekam się końcowego efektu :).

Powodzenia!!

Bardzo ładnie to wygląda.

Szczególnie podoba mi się dobór kolorystyki - its cool!!

Giorgione

dorzucam szkic głowy potwora... trochę pomaziałem i takie coś mi wyszło... chciałem, żeby miało trochę ze smoka a trochę z węża...

apokalipsa_stwor.jpg

hmm moze zaostrz troche krawedzie zebow......zreszta...nie wiem..... narazie sympartyczny ten potworek...:P

Sie Borysem wspomagasz, nie skapowalem od razu:>, no trudno, ale za to finalnie bedzie lepiej niz w oryginale, co?:)

wow no to mam nazieje ze bedzie wiecej takich prac, az milo popatrzeć swietna robota,rewelacyjny poyl, wykonanie podobnie.

Hmmm.... Borysem się nie wspomagam... jeśli mam być szczery to bardziej mnie inspiruje Mullins i trochę z niego czerpię.. ale jeśli kajarzy się z Borysem, to spoko :) czemu nie [mruga]

Niebawem kolejny update...

no no.... spox..........podoba mi sie....ale czekam na dalsze \"rendery\" ...........[piwo]

mi sie podoba, nie tyko kobieta :D, ale cala pracka a przede wszystkim pomysl.

ostatnia wersja bez żadnych zastrzeżeń, wszystko łądnie sie rozwija. Ciekawa kompozycja, fajny pomysł, ładne kolory. czekam na efekt końcowy.

[wow]Nie moge sie doczekac finalnego obrazka bo naprawde pieknie jest:).Kolorystyka mi sie podoba w szczegolnosci tak cieplo i milo:) i kompozycja tez swietnie przemyslana.

wow wow wow wow wow wow wow wow

ta panienka jest bardzo ladnaa bardzo ladna :DDDD a cala praca ma klimat ma rozmach jest wspaniała kurcze jestes osoba ktora zalicza sie do pierwszej piatki na 3 jak narazie miejscu :LD ale mowie Ci skonczysz robote podlecisz na 1 i wygrasz bitwe odrazu moge Ci to zapewnic :D chyba ze phantom albo tiger albo mime zrobia cos co cie zniszczy :DDDD pozyjemy zobaczymy pozdrowienia i dalszego powodzenia :D

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy