Jump to content
Sign in to follow this  
malika

Apokalipsa: Noc Sądu (kolaż)-finished

Recommended Posts

To będzie kolaż, wariacja na temat Sądu Ostatecznego. O tyle dowolna, że planuję wprowadzić wątki z wielu kultur (m.in. mitologii Azteków).

Poszczególne elementy będę rysować, a następnie skanować. Całość zostanie połączona w Photoshopie. Tak myślę, że oprócz ołówków i kredek użyję nożyczek i papieru kolorowego... No zobaczymy.

Trzymajcie kciuki! Lecę pożyczyć skaner :)

pozdrawiam

tak szczerze, to bardzo czekałem na collage... zdaje się, że mi nie starczyło odwagi. Niezmiernie się cieszę i trzymam kciuki [piwo]

dzięki :) jutro postaram sie wrzucić projekt azteckiego wojownika.

Już go naszkicowałam, zostało mi dobrać odpowiednią kolorystykę do jego stroju.

ok, here we go....... oto pierwsza postać, aztecki wojownik. W zanadrzu mam jeszcze zdjęcie starszego pana z gunem (można używać zdjęć?).

Ciekawe, kto jeszcze pojawi się na sądzie ostatecznym :)

Wszelkie sugestie mile widziane :)

pozdrawiam

rysowalas tego goscia z \"glowy\" tzn. wyobraznia czy masz jakies pomoce naukowe ?? Jak cos to masz ciekawa wyobraznie....tzn.....wybujala.....heh :P

narazie 7/10 :]

rebuzz, do pomocy to mam tylko małą, czarno-białą książeczkę, wydaną za komuny, która zawiera zdjęcia oryginalnych malowideł ściennych, na których mało co widać. Tak więc, ogólny zarys jest na podstawie zdjęcia, reszta (ogromna ilośc detali i proporcje) z głowy.

Originally posted by malika

W zanadrzu mam jeszcze zdjęcie starszego pana z gunem (można używać zdjęć?)

pozdrawiam

Starszy Pan mowisz? no... no... mam nadzieje, ze to nie zadna aluzja Prosze Pani :).

Pozdrawiam i zycze powodzenia:cool:. Chyba tez sprobuje cos naskrobac.

Ale narazie wciaz przezywam wczorajszy deszcz [leje].

here we go..... beta wersja ogólnego układu, czyli co tak naprawde z tego może wyjść :>

po lewej obiecany starszy pan z gunem (zdjęcie pochodzi z magazynu Antena Krzyku, stary numer).

proszę się na razie nie przejmować zachwianą kompozycją, to jeszcze nie koniec :)

pracka jest qll...ale cos czuje ze nie bede potrafil sie w niej znalesc...nie wim moze nie moj styl...

keep working

pzodr

Mały update w oczekiwaniu na Sąsiada Który Ma Skaner. Jutro powinny pojawić się kolejne elementy układanki.

no ślicznie - tylko trochę przemyśl ten krzyż

pozdrawiam[piwo]

hehe Brawo malika !!

szalona kompozycja.....Bardzo Fajna !! :]

Czekam na dalsze updaty

Ps. Pogon sasiada.....:P

A mnie nie przekonalas.

Nie kupuje takich artystycznych wizji, gdy nie sa chociazby podparte wlasciwa kompozycja, a tej w Twojej pracy ewidentnie brakuje.

Sorry, jak dla mnie slabo :(

rebuzz: tx :) myślę, że jutro już coś zeskanuję, sąsiad nie będzie się aż tak długo przede mną chował :>

DruG: co do kompozycji... pare postów wyżej pisałam, że jest jaka jest (a nawet to może jej nie ma) z braku kolejnych elementów. Docelowo sądzę, że będzie dużo lepiej :)

w wersji bez wybuchow jest znaaaacznie lepiej i bardzo mi sie podoba, mialem nadzieje ze pojawi sie cos odwazniejszego i mniej szablonowego i sie doczekalem.

Kompozycyjnie praca jest w porzadku, jedyne co by mozna bylo poprawic to dodac jakis ciemniejszy elemen po prawej stronie, na podlodze np.

jak myslelem o bitwie to malem ndziej ze ktos sie zdcyduje na colage, alem jakos nie widzialem chetnych do tego. ale ednak sa, ciesze sie strasznie i czekam

nowy szkic postaci do kolażu:

to jest w zamysle bolszewik. na razie bez nog :)

tak sie okazalo, ze dzis byl ten dzien, w ktorym zainstalowano mi nowy system, wiec nie starczylo czasu na wkomponowanie postaci w rysunek.

czekam na opinie :>

twoja postac skojarzyla mi sie z ...........................Bin Ladenem.......:D:D:D:P:P:P:P

no coz..........hehe.............[piwo]

Nie zaprzeczalnie jest to orginalna i dosyć nie powtarzalna praca !!

Tak trzymać !!

maly update. chyba teraz najtrudniejsze przede mną - złozyć te elementy w sensowną całość oraz dopracować szczegóły. kombinuję nad ustawieniem, kompozycją. już wiem, że dojdą dwie nowe postaci- Godzilla i (chyba) Pani W Bikini.

pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy