Skocz do zawartości

2 Nietypowe spotkanie userów max3d.pl w Gliwicach!


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra , pytanie bo dzwonie czy terminy wolne i zakładam sondę : Czy długi weekend odpowiada? (jeśli tak to w sondzie do przegłosowania będą terminy 29 kwietnia(sobota)1,2,3 maja i 6 maja (sobota). Można też brać po jednym znajomym co nas więcej strelać się będzie :)

 

I po krótce lista ludzi którzy się zastanawiali:

chveti - 100%

Agmakonts - 100%

RA - 100%

michal_sojka

Knysha

Generał Tatarin - "jeśli chodzi o to czy bendę - to bendęna 75%,

20% ze nie załatwie kasy 5% jakiś inny losowy wypadek"

 

nielot007

Vorek

Shalivan

Scud

Lis - 100%

tweety

David14

rowr

kliment_worołyszow

Barcisz - 100%

Jaras

 

[+]

 

ludzie z forum co tu nie postowali.

 

slim - 95%* *losowy wypadek

pitekkkk

Sojer

 

Czy dalej aktualne?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że mój udział to jeszcze nic pewnego.

dam znać w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam

 

[++]

wpadła mi taka mysl:

a nie lepiej zrobić zlot ogólnopolski? przecież jest w Łodzi Reanimacja. kupa ludzi i tak chce się spotkać (Gliwice, Warszawa, Wrocław) w swoich miastach. połaczmy to i spotkajmy się w Łodzi! będzie to pierwszy zlot, na którem oprócz picia piwska i gadania o GI zrobimy coś pożytecznego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę, niekoniecznie z powodu paintballa ale przyjade tylko musze ze dwa tygodnie wczesniej na 100% znać termin.

Będę miał z wrocka 4 wolne siedziska w sierce, kto wygra aukcje na allegro może jechać ze mną. (poor - joke)

Spoko, kto się chce zabrać pisać, kto pierwsiejszy ten lepsiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti, przyjacielu - pracuję w prywatnej firmie która ma w dupie wolne ustawowo dni - nawet w wigilię albo sylwestra się zdarza popracować :) stary, zdazyło się nawet że musiałem zrezygnować z części urlopu a Ty mi tu mówisz o wolnych ustawowo dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku weź laptopa i dzieciaka do nas:D

 

Bedzie fajnie:D

 

Lepiej nie - zdeprawuja bobasa i ukradna laptopa xDDDD ;] *joke*

 

Sprobuje panowie - bardziej pasowalby mi 29-30 kwietnia, cobym mogl sie poduczyc na maturke (ale polski i angielski pisemny to phi - banal dla mnie ;> ^^")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem stres tylko na ustej na pisemnej luzzzzzzzzz a na matmie to polewa byla :D hehe

z mojej strony na dzien dzisiejszy pasuje mi dlugi weekend i 29 30 kwiecien tez moze byc :) ale tez zalezy czy bedzie jechal ktos z wrocka bo samemu to troche tak glupio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz nielot :)

 

"Przyjadę, niekoniecznie z powodu paintballa ale przyjade tylko musze ze dwa tygodnie wczesniej na 100% znać termin.

Będę miał z wrocka 4 wolne siedziska w sierce, kto wygra aukcje na allegro może jechać ze mną. (poor - joke)

Spoko, kto się chce zabrać pisać, kto pierwsiejszy ten lepsiejszy"

Scud - wg uznania ;)

 

[+]

 

JUTRO BĘDZIE SONDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety--> :) no to mnie cieszy :D wkoncu trzeba pokazac ktore miasto rzadzi ;) mi by najlepiej pasowal(na dzien dzisiejszy) dluuuugi weekend

chveti-->hehe ja czytac nie umie ledwo pisze a ty takie dluuugie posty kazesz mi czytac :D

mi sie widzi ze pociagiem lepiej bo wygodniej ale autem tez lepiej bo mozna wszedzie dojechac nie trzeba autobusami nigdzie dojezdrzac

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przyjechał aby postrzelać do tych którzy robią jepsze 3D ode mnie ( czyli ...nie będę skromny - prawie do wszystkich...) ale moja żona będzie rodzić :) i wolę być przy niej.....ale może następnym razem .....Dzięki za zaproszenie , pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam prośbę ...każdy kto się wybiera niech mi wyślę Prywatną Wiadomość z informacją czy jedzie ...ponieważ nie chciałbym aby się okazało że za mało sprzętu przywieziono na miejsce...żeby się do 20 kwietnia wyrobić z tymi PM'ami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sprawa taka dojazdowa :) jakas mapka ? gdzie z autostrady zjechac zeby tam dojechac? itd jakis adres tego poligonu ... itp :) jak najweicej info jezeli chodzi o dojazd prosze :)

 

nei wiem czy jade autem ale pytam na zapas , zeby sie nie obudzic gdzies za lublinem;)

 

pozdro

 

[+] prosze tez kogos z organizatorow o jego nr na koma :) jak sie zgubie to bede dreczyl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności