Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Honda S2000 -> Sikham VS Loozack


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra, malowanie jeszcze się nie skończyło ale co tam :D oto mały update...

 

 

honda7.jpg

 

honda8.jpg

 

od razu mówię, że za tyłek jeszcze się nie brałem, włącznie z tylnym nadkolem, więc uwagi proszę kierować tylko do tego miejsca :P:) następny update nie wiem kiedy, bo ciągle to pier... malowanie jest [urwanie glowy] trzymta się [piwo]

P.S. piszcie coś !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MC-maxim [piwo] właśnie do niego powróciłem po dłuższej przerwie i klepę mu tyłek :] nie wiem czy dzisiaj coś zdąże zamieścić, ale kiedyś napewno :D a od jutra znowu do roboty więc nie wiem kiedy ja znajdę na tego cara więcej czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do loozacka: No i znalazłem tą twoją hondę, o której pisałeś w moim topicu (ale ze mnie detektyw[lol2]). No więc... model jest świetny. Niema, do czego się przyczepić:). Czekam na resztę i życzę powodzenia (sikhamowi oczywiście też).

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, jak zawsze skromny jesteś :] \"tobie dopingują bo moich obrazków nie widzą\" :D

P.S. nie wiem kiedy dam updata, bo przez staż to ja prawie w ogole czasu nie mam :) ale powoli pracuję nad tyłem Hondy, więc w najbliższym czasie coś zamieszczę, trzymta się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój last render

 

Loozac tu niechodzi o to czy skromny jestem czy nie ale o ducha walki dlaczego za to że wjeb@##% moje rendery musze sie meczyć zakładać darmowy ftp i umieszczać na nim zdjęcia a zaraz pewnie wyskoczy \"limit transferu przekroczony\"

 

22.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem trochę czasu więc taki mały updacik :)

 

honda9.jpg

honda10.jpg

 

jest jeszcze trochę bugów, ale niektóre z nich wynikają z tego, że weldowałem połówki na szybko i połączyłem trochę za dużo vertexów, przez co naprzykład nad światłem stopu jest takie gówinko :P teraz robię zderzak więc następny update chyba będzie jutro, trzymajcie się [piwo]

P.S. Sikham do boju !! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack sam wypatrzył buga także nie mam, o czym pisać :( :D . Tak poza tym jest ok, chociaż osobiście wolałbym jakbyś pokazywał cały model a nie detal:P.

Co do modelu Sikhama to wszystko wygląda w porządku. Zmieniłbym jedynie materiał lakieru na dwustronny, bo aktualnie dziwnie to wygląda. Oczywiście są pewne braki, ale są one raczej oczywiste ;).

Powodzenia i czekam (jak zawsze) na aktualizacje (oby częste).

[soczek]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o renderek tyłu w pełnej okazałości. Tak żeby widać było całą bryłę samochodu.

(To takie moje widzimisię także nie zawracaj sobie tym głowy :D)

 

PS. Nie przejmuj się. Ja również ugrzęzłem ze swoim modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem silikham, ten twoj samochod bardziej wyglada jak resoraczek...moze popracuj nad realizmem, daj jakies fajne ujecie z kamery, lepsze oswietlenie itd, model nie jest zly ale musisz go bardziej uwydatnic...you now what i mean :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie postanowiłem klikąć na intrygujące mnie autko pod postem Loozacka;P

 

ładnie, ładnie obydwa modele bardzo dobrze są robione ale na renderach waszych to wiele nie widać:D

 

hehe a pozatym to gdybyście połowe tego czasu który poświęcacie na pisanie postów przeznaczyli na modeling to bitwa była by już skończona:D

 

dobra robota!

powodzenia

 

(czekam na jakiś większy render z uwagami:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam internet !! w końcu, po dwóch dniach [jupi] jestem poje... męczę się nad jednym pier... zagięciem już w sumie 5 godzin, bo ciągle mi się siatka układa inaczej niż na zdjęciu :| ale dzisiaj już chyba mi się uda i dam ten obiecany render :)

Sikham, ty też do roboty :D

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa, no to se dałem rendera... jakoś tak wyszło, że kumple mnie wyciągnęli na małe [piwo], a w sumie to coś mocniejszego :] i nie mam siły już nic robić w Maxie, zwłaszcza że dopiero co do domu doczłapałem :P całuski !!

kurna, co ja gadam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności