Jump to content
Sign in to follow this  
mime

Apokalipsa: stara dobra apokalipsa :)

Recommended Posts

witam wszystkich. postanowilem wziac udzial w bitwe o jakze trudnym temacie \"apokalipsa\". przychodzily mi do glowy rozne pomysly, ale koniec koncow stwierdzilem ze trzeba to zrobic \"po bozemu\", dlatego to co sobie wymyslilem jest dosyc standardowa wizja konca swiata. z drugiej strony ciezko o cos oryginalnego co jednoznacznie kojarzy sie z apokalipsa. ale do rzeczy. bedzie to dosc rozlegla panorama zniszczonego swiata gdzie nie ostal sie \"kamien na kamieniu\" z dymiacymi wulkanami w tle itd. niebo ciemne, przemieszane z wulkanicznym dymem. z nieba pewnie beda spadaly jakies rozzarzone wegle, ale to sie ewentualnie doda na koncu. byc moze dodam jakies ruiny miasta u podnoza wulkanu. ale to takie tylko pomysly. wszystko i tak wyjdzie \"w praniu\". To na poczatek szybki szkic, tak zeby mniej wiecej ustalic co gdzie lezy.

jak dla mnie narazie wszystko za bardzo pomazane......poczekamy jak sie rozkreci...........

dla mnie to wyglada jakby raczej z poczatku swiata, ale nie czepiam sie bo mnie zaraz inni [killer] :)

powodzenia

Nochłopie mimo tego rozmazania bardzo fajnie to wygląda. :D

Zobaczymy jak ci pódzie, jak to dopracujesz :D

Giorgione

Nie wiem o jakim rozmazaniu mowicie. Przecie to dopiero podmalowka! ;)

Jedno jest pewne - obok \"Apokalipsa: nierząd\" (Kris_R) to bedzie najlepsza praca. Tak czuje :)

Powodzenia, trzymam kciuki [soczek]

spoko DruG ja napisalem ze \"narazie\" rozmazane......i jeszcze napisalem ze sie wszystko rozkreci.............:]:]

Tak ze spokojnie.....pracka napewno bedzie udana....[piwo]....

okej, dzisiaj powalczylem troche z kamieniami, bardziej je rozbududowlem kolorystycznie ze tak powiem i nadalem troche faktury coby takie gladkie nie byly. ale jeszcze duzo roboty przede mna (chlip :))

ojojjoj spodobalo mi sie !! :]

i to bardzo......

Jak caly obrazek bedzie sie tak rozbudowywal......to zajebiscie.....:]

czekam z wielka niecierpliwoscia na wiecej !!!!!!1 [piwo]

Rewelacja! To mnie teraz zwalilo z nog super ci to wyszlo

oby tak dalej, trzymam za ciebie kciuki :D

Zajebiste do kwadratu niedlugo przerosniesz samego mistrza bigbelowskiego :D

o no mime :) Co tu dużo mówić! Rewelka. Zrozumiałeś temat znakomicie! Widać ,że czujesz to co robisz ...

odpuscilem na razie kamienie z pierwszego planu i zajalem sie \"srodkiem pola\" :) jak ktos ma dobry wzrok to moze dopatrzy sie ruin miasta pod tym mniejszym wulkanem. wrzucilem tez troche niebieskiego koloru w tle zeby sie ciut cofnelo. zastanawiam sie czy nie zrobic tych wulkanow bardziej zamglonych. zobaczymy.

hehe dopatrzylem sie miasta........tzn. zarysow......

a narazie to SUPER SUPER I WOGULE REWELACJA............!! [piwo][piwo][piwo][piwo]

Nie no na widot tego to ja z krzesla spadlem :) a co do wulkanow to spox jest jak jest bo jak je zamglisz to bedzie kicha ale moze to dlatego tak opiniuje bo nie widze normalnej rozdzielczosci ;)

Zobaczylem miacho tez ale z podlogi :) bo na krzesle nie zdarzylem :)

Wypowiem sie jako mało doświadczony obserwator:)Twoja praca zapowiada sie naprawde świetnie(chyba narazie najlepiej ze wszystkich), a jeżeli następny zrzut będzie kładł każdy poprzedni na łopatki(jak teraz) to może być naprawde gorąco:)Ale to tylko moje zdanie:]

Pozdr[soczek]

no kurcze - widzę, że PENdzel mówił prawdę - Evermotion stało się bogatsze o artystę 2d...

...a co do pracy.. to hmmm warsztat super i wszystko cudowne... zwala z nóg szczegółami i plamą... i mimo, że do landszaftów mam mieszane uczucia to chylę czoła...

...teraz poczekam co pokaże Biglebowski bo widzę, że bitwa szykuje się ostra :)

pozdrawiam [piwo]

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy