Skocz do zawartości

Apokalipsa: stara dobra apokalipsa :)


mime

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. postanowilem wziac udzial w bitwe o jakze trudnym temacie \"apokalipsa\". przychodzily mi do glowy rozne pomysly, ale koniec koncow stwierdzilem ze trzeba to zrobic \"po bozemu\", dlatego to co sobie wymyslilem jest dosyc standardowa wizja konca swiata. z drugiej strony ciezko o cos oryginalnego co jednoznacznie kojarzy sie z apokalipsa. ale do rzeczy. bedzie to dosc rozlegla panorama zniszczonego swiata gdzie nie ostal sie \"kamien na kamieniu\" z dymiacymi wulkanami w tle itd. niebo ciemne, przemieszane z wulkanicznym dymem. z nieba pewnie beda spadaly jakies rozzarzone wegle, ale to sie ewentualnie doda na koncu. byc moze dodam jakies ruiny miasta u podnoza wulkanu. ale to takie tylko pomysly. wszystko i tak wyjdzie \"w praniu\". To na poczatek szybki szkic, tak zeby mniej wiecej ustalic co gdzie lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem o jakim rozmazaniu mowicie. Przecie to dopiero podmalowka! ;)

 

Jedno jest pewne - obok \"Apokalipsa: nierząd\" (Kris_R) to bedzie najlepsza praca. Tak czuje :)

 

Powodzenia, trzymam kciuki [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, dzisiaj powalczylem troche z kamieniami, bardziej je rozbududowlem kolorystycznie ze tak powiem i nadalem troche faktury coby takie gladkie nie byly. ale jeszcze duzo roboty przede mna (chlip :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuscilem na razie kamienie z pierwszego planu i zajalem sie \"srodkiem pola\" :) jak ktos ma dobry wzrok to moze dopatrzy sie ruin miasta pod tym mniejszym wulkanem. wrzucilem tez troche niebieskiego koloru w tle zeby sie ciut cofnelo. zastanawiam sie czy nie zrobic tych wulkanow bardziej zamglonych. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no na widot tego to ja z krzesla spadlem :) a co do wulkanow to spox jest jak jest bo jak je zamglisz to bedzie kicha ale moze to dlatego tak opiniuje bo nie widze normalnej rozdzielczosci ;)

 

Zobaczylem miacho tez ale z podlogi :) bo na krzesle nie zdarzylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie jako mało doświadczony obserwator:)Twoja praca zapowiada sie naprawde świetnie(chyba narazie najlepiej ze wszystkich), a jeżeli następny zrzut będzie kładł każdy poprzedni na łopatki(jak teraz) to może być naprawde gorąco:)Ale to tylko moje zdanie:]

Pozdr[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze - widzę, że PENdzel mówił prawdę - Evermotion stało się bogatsze o artystę 2d...

 

...a co do pracy.. to hmmm warsztat super i wszystko cudowne... zwala z nóg szczegółami i plamą... i mimo, że do landszaftów mam mieszane uczucia to chylę czoła...

 

...teraz poczekam co pokaże Biglebowski bo widzę, że bitwa szykuje się ostra :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuj Pracuj ..........!!

 

Narazie ci to Bardzo Fajnie wychodzi....i wychodzisz na nieoficjalnego lidera !.....ale to tylko moja opinia.......zreszta jest jeszcze pare osub z super prackami wiec zobaczymy........[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Twojej pracy powiedziałem już wiele dobrego:D, w zasadzie nic ująć, ale myśle że jest co dodać. Poza tym że styl powala na kolana a szczegółowość kasuje szare komórki, brakuje mi tu... apokalipsy, życia, któe umiera, tego czegoś, co sprawia, że na obraz patrzysz z lękiem, pełen obaw, co może kryć się w następnej chwili.

Tak czy inaczej, jak już wcześniej powiedzialem....[killer][killer][killer]czyścimy dorge do finału:D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"This is the end my little friend\" :)

Dodalem te kamienie spadajace z nieba o ktorych pisalem, i dopracowalem jeszcze calosc.

Ok, w regulaminie napisano ze trzeba jakis krociutki tekst po angielsku dolaczyc:

 

An aim I wanted achieve, was a post-apocalypse landscape with loads of rocks and smokey volacano in the background. I am the one, who created whole project. Picture is 100% digitalpainted and no photos were used.

 

 

I to chyba byloby na tyle. Bardzo dziekuje wszystkim za komentarze i mile slowa.

 

A tu macie obrazek w oryginalnej rozdzielczosci (2000x1500):

 

http://republika.pl/mime_evermotion/pics/Apocalypse-fullres.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze tego chlopak ana oczy nie widzialem, ale juz go kocham:)

piekna pracka, zawsze rozkochiwalem sie w grafikach 2d, zwlaszcza takiej jakosci

te kamieni nadaly klimat pracce, dodaly dynamizmu, jestem bardzo pod wrazeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kociaczek

[wow] [wow] [wow]

REWELACJA!!!!!!

chyle czola dla Ciebie ;) pracka jest super,efekt koncowy zaskoczyl chyba wszystkich:)pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszty...[wow]No stary to żeś mnie teraz powalił.Metroryty pierwsza klasa, coż tu więcej gadać, piękna praca:)

Jedna tylko uwaga, która padła już wcześniej.Za zielono tu, przez co cały szokująco - powalający efekt nieco traci na wartości.Nie chce pisać więcej komplementów na temat pracy, bo tu nie ma już czego pisać!!Po prostu brak słów!!:):)Dla dobra pracy: z tą zielenią coś bym na Twoim miejscu zrobił. Być może większa ilość drobniejszych meteorytów bombardujących ziemię i troszkę wiecej oznak cywilizacji(to maisteczko jest albo za małe albo za mało wyraziste) na pewno podziałąłyby jak redbull na Małysza:) Choć ten już ma skrzydła[lol] Pracka super, mój faworyt[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności