Skocz do zawartości

Teczka 2D:szkice aut


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie powiem szkicyki Klasa!!

tylko z tymi ucinanymi oponami ...niby logiczne wytlumaczenie ale mi osobiscie to sie tak srednio podoba... moze robic ten dolny fragment opony bardzo paski, ale nie rezygnowac z niego calkowicie

Podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki chlopaki

 

dg-thx staralem sie jak moglem...probowalem z ta szyba ale kiepsko siadalo

 

remedy-heh az tak wysokoo nie mierze narazie:D...

 

a tu kolejny szybki szkicyk ...15 minutowka z lekcji i do tego kolo 1h zabawy w psie i wyszlo co wyszlo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj...(Czechy teraz są modne);)

 

Audice są świetne...w szkicach widać że starasz się szybkie szkice robić tak jak Ci Stephan Schwartz Stylista Nissana powiedział. I bardzo fajnie Ci to wychodzi...

Co do Hondy to bryła, wykonanie itp są świetne ale powiem Ci co mi kiedyś RK powiedział...staraj się szukać naturalnych kolorów...a tak poza tym małym widzimisie to ekstra!

 

cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za uwagi no w sumie wlasnie nie wiem ja osobiscie staram sie uzywac jak najabrdziej realnych kolorow i eksperymentowac z nimi ale nei zawsze wychodzi...natepna fure moze zrobie w czerwieni sie zobaczy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za opinie koncepcja byla taka zeby stworzyc samochodzik w stylu c-buggy citroena przy czym troche bardziej ucywilizowany a co do wchodzenia do srodka to byl zamysl od tylu poprzez podnoszona czesc klapy lub poprostu konczoca sie szyba w polowie od gory dajaca od tylu przeswit miedzy wnetrzem a tym co na zenwatrz...to tylko szybka koncepcja do portfolio wiec nie wszytko jest ukazane a ze design jest dosc niekonwencjonalny to takze pomysl co wyzej predstawilem z wsiadaniem jest pod ten sam takt choc po za wersje modelu koncepcyjnego raczej by nigdy nie wyszla....oczywiscie po zmianie delikatnie lini bocznej mozna by tutaj wpasowac z sensem drzwi podnoszone przez hydraulike do gory chociazby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) . Postępy widze coraz większe, oby tak dalej. Generalnie wszystko tip-top, z tym że rarzą mnie dwie rzeczy....słabe tło a w zasadzie jego brak:) oraz to co boli mnie w większości prac nad projektami samochodów....nie wyobrażam sobie czegoś takiego dziś na ulicy ani nawet za pare lat. Wszyscy projektanci rysują piękne prototypy ale kto pomyśli o roku 2010 a nie o 2030(przesadzam) ? :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema...thx za opinie co do tla to ja mam zwyczaj rysowanie fury i tyle nie podchodze do tego jak do rzeczy artystycznej ale bardziej jak do przedstawienia poprostu wizji...a co do tej drugiej rzeczy to wydaje mi sie ze poprostu wiekszosc mlodych ludzi poprostu kreci cos co szalone itp wiesz takie zajrzenie sobie w wyobraznie i stworzenie czegos co jest inne od wszytkich a po za tym jest to dowodem ze ma sie jakas tam wyobraznie i moze zaporcentowac w przyszloczi tym ze gdzie ktos wypaczy albo czyms w tym stylu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz troche racji ,ale jak miałbym Cie zdopingować to powiem że jak na super ultra fururystyczne auto w zamyśle.... to mało tu polotu i pomysłu, jakby nie było dalej 4 koła :) i to przesadnie wielkie, ale taka już moda. Chętnie zobaczył bym inne ujęcia jak masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedzior-nom nie jest przesadnie futurystyczne bo niektore futurystyczne porjekty nie przypominaja wogole pojazdow i mnie wrecz przerazaja wole osobiscie kiedy auta wygladaja dosc ekstrawagancko ale sa nadal autami...a co do ujec to niestety nie mam:(

 

DG-heh ano bo cos sie pokopalo i wyslalo mi do zlego folderu:D...w sumie masz racje ale kolorowanie zawsze było moja pieta achillesowa choc z tego peugota musze wbrew nieprzychylnym opiniom powiedziec ze jestem dosc zadowolony...bywalo zdecydowanie gorzej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunki są bardzo fajne... ale nawet jak na szkice... perspektywa nie jest zachowana, szczególnie widać to na kołach kiedy nie są ustawione współliniowo, równolegle do teoretycznej osi samochodu, a imo kontury samochody urywają się zbyt wcześnie(często widać to na maskach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne, profesjonalizm :) ale mam jedno zastrzezezenie, opony, jak dla mnie tak wala po oczach i chrzania calosc ze szok;/ jak ich nie robisz to oko automatycznie zmierza w kierunku ich braku, za bardzo burzy to calosc, nikt Ci nie kaze projektowac bierznika czy cos niech tam poprostu bedzie opona, bo glupio to wyglada jak calosc jest odwlona pieknie, a tam jest niedociagniete, acha i co do tego ze pisales ze tak fury wygladaja lpeij, to zle podejscie, jezeli na oponach wygladaja zle, to zmien samochod zeby na nich wygladal dobze, bo projektujesz cos co jest ladne ale nie realne, bo wg Ciebie jak dodamy opony bedzie gozej, wiec po co projektowac cos takiego :) pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dzieki za komenty a wiec do do tych kol to wiem to jest moja pieta achillesowa i mam z nimi w psie zawsze problem...i poprostu tez nie chce mi sie ich zawsze robic podobnie bedzie w skzicu ktory nizej pokaze....ale ostatnio bardziej wazny dla mnie ejst pomysl niz wykonanie a jakby nie patrzec szkic jest pierwszym elementem ktory pokazuje body albo iinteriro albo detale wszystko zalezyc co sie chce pokazac w dlugim etapie projektowania dlatego tez czesto olewam kola bo nie staram sie tego robic jako poprostu taka rtystyczna wizje tylko wizje przedstawiona w jakis dosc czytelny sposob:) dzieki za uwagi:)

 

mam zapytanie poniewaz musze zlozyc portfolio w ksztalcie ksiazeczki a nastapnie je wyslac i teraz moje zapytanie jest takie w jakis sposob drukuje sie takie mini ksiazeczki potem czyms spiete jesli chce miec kazda kartke zadrukowana z 2 stron?....mam oddac kazda z stron poprostu z osobna a oni potem to poprostu wydruka z jednej i drugiej strony czy jak?:) bo nie mam pojecia a czas mnie goni z gory dziekuje za pomoc;)

 

beznazwy1kopiapf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dorzucam pare ostatnich szkiculcow niestety wiekszosc jest odwrocona w pionie poniewaz tak sie lepiej pokazywalo prace na jednej ze stornek gdzie je umieszczalem a juz mam dosc znow pomniejszania i ponownego zapiywania itp itp moze komus sie spodoba i oblooka pozdrawiam;)

 

http://img404.imageshack.us/my.php?image=3cdndu3.jpg

 

http://img404.imageshack.us/my.php?image=4cdncg0.jpg

 

http://img338.imageshack.us/my.php?image=cdn5wc4.jpg

 

http://img54.imageshack.us/my.php?image=7cdnmq0.jpg

 

http://img404.imageshack.us/my.php?image=cdn6ga6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu- hm niee obecnie jestem studentem wzornictwa a od pazdziernika zaczynam 3 rok

 

natomiast jesli chodzi o tego typu doswiadczenie to wlasnie wrocilem z 5 miesiecznych praktyk z peugeota i to na tyle z profesjonalnch doswiadczen zwiazanych z motoryzacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności