Skocz do zawartości

nowe prace w Złotej Galerii


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonaliśmy aktualizacji Złotej Galerii. Dołączyli do niej:

Przypominamy również, iż czekamy na Wasze typy do Złotej Galerii. Byc może przeoczyliśmy pracę, która na to zasługuje. Czekamy na listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm, o ile co do prac 3d to sie zgodze (szczególnie do tej od djAmoka:p), ale praca pana Wojciecha Nowakowskiego w Złotej Galerii to juz dla mnie pomyłka. Po pierwsze nie jest jakos najwyzszych lotów(nie mowie, ze kiepsko namalowana, ale mi sie nie podoba po prostu) po drugie identyczny obraz tegoż samego Wojciecha jest juz w zg , a przeciez jest jeszcze tyle swietnych ludzi na max3d, ktorzy mogliby sie załapać:p (Amrun, Odd, weedlog i wiele, wiele innych.

Mnie podchodzi np. system jaki jest na efie- co pewien okresli czas (tam tydzien, tu mozna by zrobic miesiac) wybierane sa 4 wytypowane przez uzytkownikow prace, i odbywa sie głosowanie. a tak w ogole do

 

KAMELON KONIECZNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, o ile co do prac 3d to sie zgodze (szczególnie do tej od djAmoka:p), ale praca pana Wojciecha Nowakowskiego w Złotej Galerii to juz dla mnie pomyłka. Po pierwsze nie jest jakos najwyzszych lotów(nie mowie, ze kiepsko namalowana, ale mi sie nie podoba po prostu) po drugie identyczny obraz tegoż samego Wojciecha jest juz w zg , a przeciez jest jeszcze tyle swietnych ludzi na max3d, ktorzy mogliby sie załapać:p (Amrun, Odd, weedlog i wiele, wiele innych.

Mnie podchodzi np. system jaki jest na efie- co pewien okresli czas (tam tydzien, tu mozna by zrobic miesiac) wybierane sa 4 wytypowane przez uzytkownikow prace, i odbywa sie głosowanie. a tak w ogole do

 

KAMELON KONIECZNIE!

 

Wiesz. Ten pomysl z comiesiecznym wybieraniem pracy jesli takowa oczywiscie sie pojawi jest bardzo fajny. Mysle, ze mozna bedzie strorzyc jakas watek na forum ogolnym gdzie bedzie mozna zamieszczac propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pyatnie czy na max3d w ciągu miesiąca pojawia się tyle wybitnych prac by było na co głosowac, nie mówie że nasze forum jest gorsze poprostu częstotliwość pojawiania się takich super wybitncyh perwłek by dorównywały reszcie nie jest znów taka wysoka, to tak moho oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wydluzyc termin do pol roku....czy chocby roku...wtedy napewno sie cos uzbiera i bedzieee duzooo czasu na zastanowienie:)...w sumie i tak za czesto nie sa aktualizacje zlotej galeri wiec nie wiem jak tam chcecie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... rok to zbyt dłygo, wybieranie prac nawet bez glosowania odbywa się częściej, ja bym byl za okresem zcasu - 2 miesiące. popieram pomysl z sondą na temat najleprzej pracy, to na pewno zmotywuje wielu uzytkowników do większej pracy, forum jeszcze bardziej się rozrośnie. jest to doskonały pomysł, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności