Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegare


Biger

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :)

Mam bardzo duże kłopoty z kończeniem większych prac, więc zabrałem sie za robienie czegoś małego. I tak może dojde od małych rzeczy do tych dużych ;)

Wiem że model ma błędy,ale nie chciało mi sie bawić w dokładne poprawianie wszystkiego, tutaj głównie mi chodziło u nauke samego renderingu i materiałów. Nie wiem jak to wyszło. Wy mi powiedźcie, mi się osobiście sie w sumie nawet podoba,nie jest to może coś wybitnie ładnego,ale jak na moje umiejętności to chyba nie jest źle ;)

Komentujcie śmiało i prosze o rady na przyszłość.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tweety ---> skaszaniona jest ale nie na kazdym renderze, na tych pierwszych jest bardzo skaszaniona, ale pozniej ja poprawilem i na tych dalszych renderach błąd jest tylko pod tarczą. Renderowałem to VRay'em.

Po prostu nie potrafie w boxie wyciąć odpowiednio okrągły otwór,jak to robiłem za pomoca extrude i używałem meshsmooth, to sie kaszaniła siatka jak na tych pierwszych renderach, a jak wycinałem ten otwor za pomocą Boolean i uzywałem smooth to sie kaszani siatka troche mniej, ale też sie kaszani. Ale mi tu głównie chodzilo o sprawdzenie swoich umiejetnosci w renderingu i materialach niz w modelowaniu.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :)

Wiem że mi to jakos rewelacyjnie nie wyszło, ale musze zacząć od tych małych rzeczy, żeby dojść do tworzenia czegość większego :)

Dorzucam jeszcze jeszcze kilka renderków budzika...... też nie jest to rewelacyjne, ale co tam. Material mi nie wyszedł tak jak chciałem... niestety :/

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podobaja - lubie takie 'studyjne' zdjatka, tylko ucz sie wacpan kadrowania bo na 90% renderach masz cos uciete, a to kawalek zegareczka a to jakis cien (nie mowie o renderach zblizen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Podbudowaliście mnie troche ;)

Mnie też strasznie gryzie ten materiał który dałem na budzik, dlatego jutro albo pojutrze dam jakiś inny, postaram sie o jakis lepszy i wrzuce tu render z nowym materiałem budzika :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności