Skocz do zawartości

logo ...


Pit3r

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak jak pisalem :) cos prostego .. wiem ze nie jest to nic specjalnego ale drukowac sie da .. czytelne jest ... wiec jesli ktos ma pomysly to walic ostro :D ..

to tak na rozgrzewke ... ]

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

tyle ..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po pierwsze .. zgadzam sie ze nie jest tob specjalne .. po drugie powinno byc max3d.pl ... ale mozna do tego dodac ponizej niskim napisem na szerokosci calego loga max3d.pl

 

 

Bowa : 0/70/100/0 ?

 

nie wiem w sumie co biega bo jezeli chodzi o druk to takie kolorki wystarcza w zupelnosci ... bo to co napisales to miesci sie w CMYK\'u ...

 

robilem kiedys takie koszulki i wiem ze takie kolory wychodza dobrze ... ae moze jednak cos przeoczylem . (jpg sa mimo wszystko w RGB) ...

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie w domku ...

 

widze ,że na forum praca wrze ... super!

 

Hmm... ostatni projekt najlepszy - na koszulce wygląda świetnie natomiast nie wiem czy pasowałby na stronę ...

 

nie wiem ,ale może to 3D mało wyraźne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze takie 3d ? :D .. a co do pasowania loga na strone .. ja bym obstawal za tym ze logo na strone bedzie jakie bedzie (niech lud wybiera).. a na koszulce mozna dodac kilka jakis bajerkow ktore zrobia to logo ciekawszym ... oczywiscie nie mam tu na mysli \"mixu jakis prac\" hyhyhy

 

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja na czarnej koszulce (ta z wstawką help\'a :) ) dla mnie jest rewelacyjna. Brałbym od razu dwie :)

 

Co do nowej wersji \"3D\" - takie niższe, takie grubsze. Moim zdaniem straciło efekt \"doniosłości\"... Aby zgodnie z radą Adka zrobić je bardziej wyraźne, to może zamiast zmieniać kształt - daj trochę więcej cienia wokół bryły (szczególnie na zewnątrz).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc z dotychczasowych projektów najbardiej podoba mi się twój, co prawda logo ogranicza się tylko do typografi ale czemu nie ?

 

jedyne co bym proponował zmienić to kwadracik z 3d, bo w druku albo nie wyjdą cienie od GI, albo dadzą efekt brudu

 

ja bym proponował raczej coś takiego ( te malutkie napisy b. fajne zawsze można tam wrzuci tekst typu : największy polskojęzyczny portal skupiający wielbicieli 3d studio itp.), sorki za naruszenie twojego dzieła, mam nadzieje że się nie obrazisz :) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie marcoos co do napisow, tyle tylko ze ze cienie z GI wyjda w tym akurat druku :D robilem juz kiedys u nich koszulke i dobrze wyszlo wszystko ..

 

co prawda logo ogranicza się tylko do typografi ale czemu nie

 

a jasne .. bo to w sumie przeciez chodzi o logo :)) .. bo jakby na to nie patrzec liczy sie jego uniwersalnosc (druk, www, baner, itp) wiec bezsensem jest robic cos co nie pasuje na np. www a w druku swietnie wyglada ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności