Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Bentley Continental Flying Spur


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model bardzo mi się pdodoba, ale człowieku nie masz za grosz zmysłu artystycznego >>????? [joke]

Dlaczego on jest taki matowy ???

Czemu szyby nie przeposzczają swiatła???, powinny chodziaz w lekkim stopniu je odbijać...

Materiały, kompozycja, i takie tam do wymiany zupełnie/

+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śmiecie krytykowac dzieło mojego życia:P no nie wiem ale mi sie podoba taki jako jest bo zazwyczaj wyglada jak bąbka na choince albo jak plastik. Jestem zadowolony z tego jaki jest jesli chodzi o lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał bym z HDRI ale nie wiem dlaczego ale odbice widoczne jest nie tylko na modelu ale i na podłożu przy GI a nie wiem gdze to wyłączyć (jesli sie da). hmm:( moze Hdri bez GI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nawet fajnie wyszedl, choc wydaje mi sie ze krawedz maski jest krzywo, ale to moze wina refleksow, ale materialy i render leza, szkoda ze nie poswieciles wiecej czasu na dopracowanie tego bo moglo byc duzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To nie miejsce na dodawanie kolejnych prac ale zrobiłem jeszcze 2 obrazki moze te są z deka lepsze choć w moim odczuciu wyglada to troche dziwnie bo model wyglada jak by był baaaardzo krzywy a nie tylko troche.

hdri0rl.jpg

hdri24bt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności