Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Bmw serii 3 - model E46 (up 14.01.2007)


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie :) Hehe... pół roku mineło już od ostatniego update'u, ale nie myślcie że całkiem o tym zapomniałem. Model jest już skończony w 95%-ach. Jednak nie moge go wyrenderować ponieważ wyskakuje mi błąd spowodowany za małą ilością ramu... Chyba już za dużo poly jest jak na 256MB Ram :(

 

To jest troche wcześniejszy progress. Jest to ostatnia wersja modelu jaką udało mi się wyrenderować (model skończony w około 70%-ach):

bmw_3_przod.jpg

 

A tu test shaderka felg (chyba dam tylko jeszcze minimalnie większego reflecta i może mniejszego blura odbić):

felga_bmw_1.jpg

felga_bmw_2.jpg

 

Niedługo kupie ramy i wyrenderuje już skończony w 100% model.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gedeon - dzięki :)

hkropinski - thx :) Shader właśnie musze troche poprawić, a przy szybie to troszke tam jest mały bug który muszę poprawić ;)

 

Kurcze musze dokupić tego ramu troche... bo inaczej nie będzie progressu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, nie podobają mi się tylko lusterka, beznadzieja, nie pasują po pierwsze, po drugie ten model niemiał takich lusterek. Ja też pracuje nad autem ale takiego efektu tak łatwo nie uzyskam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor - koła wsune troche. Zawieszenie... hmmm... jest idealnie według blueprintów, ale troche obniże. Jeśli chodzi o przednią część maski to zobacze, ale możliwe że masz racje.

A jeśli mowa o luterkach to napewno nie powinny byc całkiem inne :P Ze wszystkich moich refek wynika że te moje może minimalnie są za kanciaste, troszeczke je zaokrągle, ale nic ponad to.

 

BigBen - dzięki :) A co do lusterek to już napisałem javorowi. Wydaje mi się że potrzebują one tylko niewielu poprawek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zgred88 :)

Na finałowy render trzeba będzie trochę poczekać. Musze dokupić troche Ram'u, a póki co mam inne wydatki, więc nieprędko to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Będzie większy. Ale do pokazania nie zwiększałem bo czas się troche wydłuża. A na moim zprzęcie i tak się renderuje bardzo długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fr00x dzięki :)

Hehe... z tym cba to taka sprawa że mam tam konto i tam wstawiałem na początku obrazki, ale teraz zablokowali linkowanie, a nie chce mi się ich teraz na nowo gdzie indziej wstawiać ;)

 

Pogo nad materiałem opony jeszcze wogóle nie siedziałem, więc napewno będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności