Skocz do zawartości

Minibitwa 3 : budynek c.6 [Por@szek]


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marioza

no i model gites, sie nie ma do czego przyczepic moze poza jednym ze taki mały polycount ; ) ( żart), a ten ostani obrazek z normalem zaczętym akurat mnie bardziej przypadł do gustu jakos, mimo ze nie cierpie normali to oddaje chrakter , co najwazniejsze nie swieci sie, no ale to dopiero początek, obaczymy jak pojedzesz z kolorem i czy po raz kolejny normal nie da ciala w porownaniu z tradycyjną texturką

a tak apropo to czemu nie jedziesz dalej z generałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leniwiec odpisuje :P

 

*w!e8 - man co ty cchesz od ZB?? Bo nie czaje, widzialem takie cacka spod ZB ze mi oko bielalo.

 

*ognisty - indeed ;)

 

* mario don - czemu ma sie swiecic, przeciez skala i drewno sie nie swiecia, no chyba ze mokre albo polakierowane ;) A czy da ciala czy nie da, wiesz ja dopiero sie zaglebiam w normale wiec wszystko mozliwe ;), a co do generala, stracilem lapa, dane byly ... prosze sie nie smiac, na pulpicie, wiec nie mam do nich dostepu i tak jakos mi zapal opadl po tym. Wroce do niego jak mi morale podskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no i bardzo dobrze bo jakze drewno i skala mialoby sie swiecic, na ogól jest tak ze, moze tu podpadne "normalowcom", nie wazne co wszystko sie swieci nawet te rzeczy ktore normalnie w realu pochłaniają światło :D, a z tym dawaniem ciala to chodzilo mi o to że w sumie widzialem kilka modeli z normalami ktore były b.fajne, reszta z racji mojej nicheci do tej techniki a w zasadzie efktu koncowego nie przypadła mi do gustu i tu włąsnie jestem ciekaw jak sobie poradzisz i jaki bedzie ten efekt koncowy, narazie jest ok i jest przekonujące ale to dopiero początek

 

a i ja tez widzaielm take rzeczy z zbruscha ze łeb urywa, i sądze ze wymagaloby bardzo duzego skila i wysilku osiagniecie tego np w maxie, a tu prosze taki przykład z brzegu :

http://img99.imageshack.us/my.php?image=hellhound4zi3zp.jpg

http://img112.imageshack.us/my.php?image=bodyupdate8lc8nw.jpg

 

jak widac nie ma to nic wspolnego z tzw ciastowatoscią jaka kiedys przylgnęla do zbrusha, od dosc długiego juz czasu w zbrushu działają prawdziwi artysci ktorzy umeją wycisnąc z niego co tylko chcą a i ci ktorzy startowali z zbrushem też nabrali juz skilla, takze wszsytko zalezy od umijetnosci a nie samego softu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie swieci sie poki co bo nie ma speculara :D

zobaczymy jak dalej to pójdzie ;)

Poraszek-poprostu nie cierpię ZB-nie nawidze tego peltowanego detalu, za to ja widziałem taki detal zwykłym poly modelingiem że mnie ropizieprzało, i z pewnością robi to wielkie wrażenie niż nie umiejętne robienie bruzd jako faktury ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety ale prawdopodobnie zawiode moich fanow ... i fanki (muahahaha) ale jest bardziej niz pewne ze nie uda mi sie skonczyc modelu na czas, jezeli wogole w najblizszym mi sie uda do niego wrocic.

Sry bojs ent gerls taki lajf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety ale prawdopodobnie zawiode moich fanow ... i fanki (muahahaha) ale jest bardziej niz pewne ze nie uda mi sie skonczyc modelu na czas, jezeli wogole w najblizszym mi sie uda do niego wrocic.

Sry bojs ent gerls taki lajf.

teraz, zachowam się jak lala z czatu :D

 

Ojjjj PoR@sz SzKOd@ mI CieBIĘ, JeSteŚ moIM IdoLEm MisTrzU :)

koCh@m cIę miSiu

a tak na serio - to faktycznie szkoda, bo zapowiadalo się ciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki hatred za refleks ale wlasnie zauwazylem ze ktos tutaj wogole zagladal :] Thx za support everybody, i milo mi ze moj watek nie ograniczyl sie tylko do mojej pracy :] Fajnie tak sobie popatrzec ja kwatek zyje wlasnym zyciem :]

 

Aha Hatred chyba zdarzyles juz zauwazyc ale jeszcze Cie oswiece ... nie zdarze na termin ... haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności