Skocz do zawartości

Scena 3D: BOY


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam, postanowiłem że pokażę coś z modelingu. W maxie siedzę od roku. Nie mógłbym pozostac tylko przy malowaniu, miałbym niedosyt. Lubię robic wszystkiego po trochu. No dobra, oto wstępny model, który na pewno pojawi się w mojej pierwszej animacji. Scenariusz już mam. Ale nie mam zamiaru go zdradzac. ;) Pokazuje te zrzuty, bo byc może coś mi doradzicie. :)

Pierwsza praca w photoshopie posłużyły mi do blueprintu, a resztę wymodelowałem z pamięci i oczywiście korzystałem z tutorialów.

Nie zależało mi na 100 procentowej proporcji człowieka, chciałem go zrobic bardziej gollumo'watego. A oto efekt. Komentarze są mile widziane.

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmien temat na zgodny z regulaminem :]

A ja myślalem ze od tego sa moderatorzy :/

 

Co do modelu to ładnie wygląda, jednak jest to zniewiesciały facet z wodogłowiem.

No mi się podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

całkiem fajna postać, budową kojazy mi się ze starym człowiekiem, napewno trza by jeszcze posiedziec nad twarzą, np. usta niespecjalnie pasują do całej tej postaci, ale tak czy siak gut łork : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrzuciłem rendering, do postaci zamiast Skina dodałem Bones Pro 3. Trochę za bardzo go scisnęło w barkach, w łokciach, w klatce pierciowej. Nie wiecie jak zmiejszyc siłe. Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

0100319ih.jpg

 

0100401uq.jpg

 

Pozdrawiam

Jonasz_Real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no ja używam bipeda i skina takze nie pomoge, a ze go scisnelo to fakt pod pachami również, teraz to ten hipek kojazy mi się niewiem czemu z " johnym rubberem" Chrisa Cunninghama, nie wiem jakos takie troche to tez schizowate ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Dzięki Mario, przynajmniej, wiem że ktoś tutaj zagląda. :).

Nie kojarzę tego filmu. Wygląda na to że mam braki z filmografii.

Dzisiaj wrzucam fotkę. Przynajmniej jest kolorowa

Niedługo zacznę teksturowac całą postac. I pokazę ją w całości w jakims ciuchu. Jeszcze tego nie robiłem, więc mam dac z siebie wszystko.

Zrobic mapę koloru, to będzie pestka, ale jeszcze Diffuss, Scatering,Odbicia, Speculary. !!!O matko...

Nawet nie wiem, kiedy dam kolejny updeit.

Pozdrawiam

 

profil026hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludek przypomina mi mutanty z gry chronicles of ridick(czy jakos tak) bardzo podobne a zwłaszcza ruch na animce (one poruszały sie bardzo podobnie). fajnie sie zapowiada. Posdr 600v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Filoos, dawno nikt tutaj nie zaglądał. Bo długo nie wrzucałem updeita, nie wiem czemu, moze z braku czasu.

 

ciapciap - dzięki, miło jest słyszec.

Obywatel - dzieki

torm - dzieki, czemu go wykastrowałem? :) Bo zasłużył na to. W animacji nie bedzie dażył sympatią. Ale z drugiej strony i tak będzie miał na sobie ciuchy. Więc pomyslałem, że przymknę na to oko.

Postaram coś wrzucic w niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności