Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Butelka alu Heinekena


Rekomendowane odpowiedzi

Troche dlubania ostatnio. Model prosty, ale strasznie duzo (za dlugo ;) bawilem sie z teksturami/materialami.

Jeszcze widze troche miejsca na poprawe, ale mysle ze wystarczy jak jest.

W koncu cale zycie sie czlowiek uczy ;)

 

wersja poprawiona

heineken81hn.jpg

 

gumki:

gumki9yb.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh calkiem ladne a to na gorze to chyba gumki taka nowosc na rynku :) 2 w 1 :)

troszko ubogo wyglada ten srebrny fragment pod napisem za duzo pustego miejsca jakis napisik by sie tam zdal

edit : hehehe chveti wpadl na to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje najukochańsze piwo ma teraz taką brzydka butelkę :(

 

Ty jesteś moim klonem ; ] Aston Martin Db i Heineken ; )

 

A jeszcze co do materiałów jeśli to całe alu to u Ciebie zieleń jest ze szkła/plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Heineken, jezeli wam obecny smakuje to chyba nie pamietacie czasow jego swietnosci - okolo 4-5 lat temu...;( a teraz to jest niedobre wg mnie. Aktualnym mistrzem jest Okocim Mocny, no i od bidy smierdzace Królewskie da sie wypic... A no jesczcze słowacki chillout - Złoty Barzant (czy jak to sie tam pisze) a dalej to ostatnio Lech sie dobry zrobil ale ze wzgledow sportowych w Warszawie tego raczej sie nie pija. Od czasu do czasu mozna sie napic Debowego Mocnego, ale mi ono smakuje tylko do miesa, najlepiej z grilla. No to tyle o piwach od mlodego alkocholika.

A najlepszy alkohol jaki powstal to pitne miodzio - tego ludziom z gór zazdrosze najbardziej.

A co do butli to jest zalosna, nic dziwnego wiec ze twoja praca nie wyglada ladnie skoro na takim badziewiu sie wzorowales. Najpiekniejsza butla od piwa wg mnie nalezy do Okocima Palonego, oraz butelek 0.33 Beczkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butelka projektu Oraito -taki designer z Francji -kolo jest niezly, ale ta butelka...no troszkę kłóci się z piwną tradycją...

 

Wyobraźcie sobie wino w puszce :) (chociaz już tez podobno sa -hehe -ciekawe czy rodzimej produkcji -im mlodsze tym lepsze ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności