Skocz do zawartości

Pojazd 3D: jeep wilys


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :), chciałbym wam przedstawic moją nową prace którą podobnie jak pokoik ukończyłem już jakiś czas temu ale dopiero teraz zebrałem sie na renderowanie :). Poniżej obrazki krótkie info oraz obrazki:

 

info:

soft : max 7

render: maxwell & vray

render time: vray: ok. 5 min :) maxwell: ok. 8 h

 

jeepwillys5bv.th.jpg

 

 

 

jeepwillyswire0ft.th.jpgvraylayer1bv.th.jpg

 

Komentarze miel widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przedni zderzak powoduje, że koła nie mogą skręcać :), bo blokuje je ta osłona co idzie pod spód, lusterka stanowczo za małe, trochę ustawienie świateł mi też nie pasuje. A co do pomysłu to bardzo fajny, lubie takie bestyjki, widać trochę się chyba wzorowałeś na hummer-że. A i jeszcze troche za niski jest. Ale to jest czepianie się konceptu a nie widzę sensu w takim dalszym drążeniu tego. Redner nawet ładny, cień za ostry!!! Oraz materiał pojazdu leży a szkła i szyb to już wogóle masakra :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeepek, jak jeepek :) Klocek do kolekcji :) Ważne, że to Twó pierwszy "ukończony" samochód :)

 

Troche mi nie leżą opony, lakierek i szyby -> Wyglądają jak z plastiku :/

Ogólnie sprawia miłe wrażenie, ale jednak zbytnio jednolicie. Modeling cool. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeł ładny.

Max , coś Ty zrobił tym maxwellem :// porażka ten render , naprawdę. A fe :P

Użyłeś Metal czy Plastic do niego?

Ja bym na twoim miejscu porobił kilka spherów z próbnymi materiałami w oświetleniu studyjnym bo ładnie wyjdą refleksy i potestował jeszcze ten lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności