Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] toaleta


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ech nie podoba mi sie. W sumie nie ma się do czego konkretnie czepic, ale jakos mi ta łazienka nie lezy (ale ja sie tam nie znam).

 

Bardzo fajny pomysł ze spłuczką w lustrze.

 

Pytanka: Co to jest to chromowane pionowe na lewo od imywalki i co to za materiał na podłodze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jak zawsze klasa, ale jest tak ciemno w środku, że nie byłbym pewien po umyciu czy już jestem czysty czy jeszcze nie.

Jak dla mnie to bardzo ładne, męczące i niezachęcające do toalety pomieszczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dla wszystkich skończył sie ten okres. Ale na szczescie te kwiatki nie musza byc z dekoru ceramicznego :D . A tak swoją droga to ten kibelek wyceniam na jakies 18-25 tysiecy nie liczac kosztow projektu :) . Fajnie jak ktos od poczontku kariery buduje sobie taki wizerunek, puzniej nie musi sie meczyc z tymi kwiatuszkami o ktorych byla mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome: miska wisz. Starck X, jak sądzę

 

hm...tym razem zdecydowanie za ciemno...

jeżeli to podświetlany onyks to dałby więcej światła, niezależnie od rodzaju onyks rozświetla się w ciepłych żółciach (mam na myśli podświetlenie za onyksem rzecz jasna, jeżeli światło pada na onyks to ok)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to jest, ale czy praktyczne to już inna sprawa... Osoba sprzątająca będzie musiała wziąć nadgodziny, żeby te lustra wyczyścić, poza tym klapa od kanciastego sedesu jest dla tych luster conajmniej niebezpieczna... chwila zamyślenia i ciach... lustro do wymiany... W ogólę zadużo odbić w tym wszystkim... dziwnie bym się czuł w takim kibelku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemno nie jest co widać po Wenus. ciemny jest tylko kamień ;)

sufit musi być ciemny bo będą w nim dziury na głośniki i wentylację.

ściana z białym onyxem nie jest jeszcze do końca rozwiązana technicznie. jeżeli będzie podświetlana od tyłu to pojawią się podziały. jak nie wymyślę ładnych ukrytych ramek i rewizji do oświetlenia lub sposobu na oswietlenie światłowodami to będzie oświetlana tylko od zewnątrz wallwasherami erco :)

 

nowe obrazki w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie rozumiem ze to jest niby fajne ?

Vizualnie super,.. renderek cacy,..ale nie czaje co sie stalo na swiecie

ze ludzie takie projekty , zimne, minimalne z zasady,narzucajace sie

prostota, doceniaja.

Pewnie cos przegapilem w TV...

 

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoas... i o to chodzi... ja też tego nie rozumiem. Powiem więcej, dzisiaj "styliści" mają uproszczone zadanie w związku z panującymi trendami, uwielbieniem tej prostoty... jest w tym coś fajnego, ciekawego...ale jest jednocześnie zimne... blebleble... urwał mi się wątek;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projektując łazienkę chyba ciężko szaleć z oryginalnościa, zresztą projektowanie to nie budowanie sobie pomników stąd moze ta powściągliwość w pomysłach. choc z drugiej strony podzielam wasze zdanie, jest coś niedobrego w żurnalowym projktowaniu z gadżetami. ładne to ale nie do końca szczere. z trzeciej strony, liczy sie tylko klient (czyt. kasa) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia to broń bosze nie było zachwalanie amerykanskiego "stylu". Prostota... to chciałem pokazać... przyjeła się i dobrze funkcjonuje, nawet w tak drogich domach... Heh... jak zawsze są dobre i złe strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoas... i o to chodzi... ja też tego nie rozumiem. Powiem więcej, dzisiaj "styliści" mają uproszczone zadanie w związku z panującymi trendami, uwielbieniem tej prostoty... jest w tym coś fajnego, ciekawego...ale jest jednocześnie zimne... blebleble... urwał mi się wątek;]

 

takie uproszczone nie jest wcale takie proste. sprobuj zaprojektowac cos prostego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia to broń bosze nie było zachwalanie amerykanskiego "stylu". Prostota... to chciałem pokazać... przyjeła się i dobrze funkcjonuje, nawet w tak drogich domach... Heh... jak zawsze są dobre i złe strony.

 

Jest róznica między prostym a nudnym..

Proste niekoniecznie dobre ale raczej nie złe

Ale nudne zawsze złe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... i małe pomieszanie z poplątaniem;] Zostawmy to bo do niczego nie dojdziemy;]

aaa... ja wcale nie powiedziałem, że to proste, ale łatwiejsze niż kiedyś, chociaż z drugiej strony, żeby stworzyć coś interesującego z prostych elementów trzeba się nieźle natrudzić... jak widać błędne koło. Sorki Sans, że zaśmieciłem Twój wątek tymi zdjątkami... Swoją drogą, ktoś wspomniał, że materiały, które widać w Twoich prackach są naprawdę super i z przyjemnością się z tym zgodzę... może uchylisz rąbka tajemnicy? Skąd bierzesz takie materiały, tak dobrej jakości, a może robisz je sam... nie chodzi mi raczej o shaderki... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności