Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oświetlenie ładne ....ale jest tu bezdyskusyjnie za dyskotekowo , żółte i niebieskie światło jak pokazało nam kilka prac tworzy bardzo fajny klimat ale na 2 renderze jest to przesadzone.Stoliczek z pierwszego rendera ochydny :P jak drewniany pudel.Za oknem jest za ciemno.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to grzyb? ( miniaturka )

no nie rozwalił mnie ten tekst :D

 

a tak na serio to bardzo ładnie

w zasadzie tylko przycxzepie sie do tego, ze kineskop nie wygląda, jakby faktycznie swiecil i widok za oknem powinien byc ciut przepalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za oknem masz piękny, słoneczny dzionek a we wnętrzu? hmmm... na moje oko przewaza światło sztuczne :(

Słuszna uwaga.

Poziom radiacji w/g mnie za niski (za mocne cienie pod meblami).

Nie znam Maxa3D ale wydaje mi sie że Multiplier za mały?

Pozdr.

Ale pracka mi sie podoba na Krayu długo takiej jeszcze nie zrobię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

na 1 fotce podoboba mi się podejście do zastosowania odważnych ekspozycji sufitów podwieszanych (ogólnie mało tego widziałem) więc ogólnie ładnie

przyczepie się do połysku podłogi niby matowy połysk ale coś nie tak,

a światła białe (bo zółte jak naj bardziej tak) zgadzam się nie pasują do takiego ciepłego pomieszcenia, ogólnie halogeny nie dadzą ciepłego światła,

na 2 fotce na ścianie po lewej stronie pod sufitem jest belka z oświetleniem padajacym na ściane, tylko że jakaś taka oderwana od sufitu, przenika oświetlenie na pokój nieznacznie ale zawsze,

roślinka na 2-giej fotce doskonała,

ogólnie ładnie do nieznacznej poprawki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna praca ;) przyjemne dla oka światło i w ogóle .

Stronka www też niczego sobie.. (dopatrzyłem się mini buga w dziale "cennik" masz " Cena obejmuje rzuty poziome,układy ścian oraz spis producentów i dostawców materiałów." ) brak u ;) taki szczegół .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Dzieki wielkie za te wszystkie komentarze i krytyki. Wezme je pod uwage i na drugi raz postaram sie poprawic :) Trudno mi sie do nich ustosunkowac bo brakuje dystansu :)

Ciesze sie ze oceniacie tez projekt - bo o to mi chodzilo, a zapomnialem na poczatku napisac. Trudno powiedziec co wazniejsze ...czy render czy projekt - chyba wszystko na raz:)

 

jest pare bledow na www .... niedlugo znikna :) ale akurat "klady scian" to jest ok inaczej "rzuty scian" - to taki termin z geomterii wykreslnej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...jak o projekt to dorzucę swoje 3 grosze ;)

 

pierwszy obrazek: dysponując dość dużą powierzchnią salonu mogłeś zachować większą odległość pomiędzy TV a sofami - jest za blisko jednej sofy, z drugiej patrzysz na ekran pod kątem lub nie widzisz go wcale; układ sufitów przekombinowany ;) nie znajduję odniesienia skąd taka forma połamamego fortepianu; stolik kawowy okropny

drugi obrazek: sofy za blisko siebie (stykają się narożnikami) przez co tworzy się pusty i ciemny kąt w narożniku i utrudniony dostęp do półek; dyskusyjne umieszczenie halogenów na dwóch płaszczyznach rigipsowej belki (zazwyczaj takie wpusty mają kilkanaście cm głebokości); lewa strona ujęcia mało czytelna

ale...obrazki jakościowo super, złap ten dystans i działaj dalej

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przy oświetleniu dziennym jak to wcześniej zauważono faktycznie troszke zbyt ciemno. Nie podoba mi sie materiał kanapy. Pozatym wszyskto ok. Bardzo ładnie.

Mam prośbę podaj jaki rodzaj świateł został użyty w scenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności