Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Coca-Cola


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

4FUN. Modelik taki prosty zrobiłem w wolnej chwili. Chciałem się was poradzić jak fajnie w maxie (Vrayu) można go oświetlić bo nie do końca sie na tym znam, no i mozecie tez doradzić coś o meteriałach bo tez z tym kiepsko u mnie :/

 

1.gif

 

2.gif

 

rend2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta nielot złota chyba za 5 lat ;) co do tej szyjki to tez tak myślałem wiec ją podniose troche. No a miałem w planie jakieś kropelki wody na niej zrobić ale jak to nie wiem :D Jakieś pomysły macie to piszcie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ząbki są od środka a pozatym do puki sie nie odkręci to prawie nie widać żadnego łączenia ( jaby był jeden kawałek ) mam tu koło siebie taką i tak widze chyba ze mam coś z oczami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiecie co... z tym tekstem o nieco za szerokiej szyjce to juz przegięcie...

Model jest prosty i ładnie się prezentuje i wydaję mi się, że czepianie się takich pierdół to lekka przesada... Poza tym zauważyłem, że odkąd tak powszechny stał się VRay, wszyscy tłuką na potęgę wszelkiego rodzaju wizki i co tylko się da przenieść z rzeczywistości... Szkoda, że tak mało tutaj prac, naprawdę własnych, pokazujących wyobraźnię autora, a nie tylko możliwości renderera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch, to troszkę nie tak... ja teraz męcze wizke ale nie dlatego, ze lubie wizki, tylko dlatego, ze musze mieć $ na papu. V-ray się przydaje w pracy bardzo, wizki sa dobrym poligonem do jego nauki. Postaraj się spojrzec na to od strony kolejnych wprawek, które kiedyś pomogą stworzyć tym młodym (?) grafikom np. behemota, smoka, albo Shreka MCDXLIV... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ładny czysty i prosty ;) teraz tylko ładnie to zrenderować..

 

Popieram Touch . Sam się ostatnio nad tym zastanawiałem.. że tych wizek to coraz więcej.. czas brać przykład np z Bagińskiego i jego katedry.. ;)

(ale wiadomo.. że pracodawca .. raczej będzie wymagał od nas wizki fotorealistycznej... więc watro się wprawić ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D... sprawy zawodowe potraktowałem tutaj oddzielnie;] Wiadomo, jeśli ktoś w ten sposób zarabia, to raczej nie ma czasu bawić się w jakieś fantazyjne, surrealistyczne projekty;] Mnie praca w stoiskach zablokowała, jesli chodzi o jakąś inwencje i teraz tego żałuję i próbuję coś z tym zrobic... powiedzmy odświerzyć się:] ... nie wiem, może to tylko mój defekt;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch ciekawe rzeczy mówisz. Ja wsumie nawet nie lubie maxa ani vraya no ale cuż są dobre i renderki fajne można zrobić, ale juz nie bawem wyjdzie modo wiec można będzie tam troche sie zabawić :)

 

A jeśli chodziło ci o jakąś inwencje tworczą to co byś zrobił z taką butelką ? Ja tu jakoś nie widze duzego pola manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny model ;P :)

Touch popieram Cię, też nie lubię, jak 3/4 pracy wykonuje za człowieka komp... pluginy... ech... to wszystko fajne, ale jak ktoś chce się naprawdę wykazać, niech robi wszystko sam. W granicach rozsądku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności