Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Shark Concept :)


Homa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oglądając niektóre prace na tutejszym forum sporych kompleksów można się nabawić :-)

Ale co tam, nie każdy musi być Pro, więc... pokaże Wam moje ostatnie "dzieło". Wiem, że mogłoby być lepsze (brak wnętrza, etc.), ale nie mam już sił do tego modelu. Muszę odpocząć, więc puki co zostawiam go takim jaki jest!

 

Cóż więcej... To autko to moja wizja, którą starałem się wymodelować w 3ds max wersja 7, i wyrenderować w VRayu. Bez jakichkolwiek ingerencji po renderingu.

 

Liczę na sugestie co waszym zdaniem jest wyjątkowo beznadziejne i niepowinno się powtórzyć następnym razem ;-)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

http://img451.imageshack.us/img451/5519/hc7render19jz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kilka uwag:

 

1) - modela braki które zbyt wyraźnie widać, jeśli nie ma wnetrza to szyby powinny być ciemne

2) - światło cos w nim nie gra

3) - materiały wymagają dopracowania

 

Natomiast koncepcik przyjemny i taki do zycia co stanowi tu nieczesty przypadek, takze sugeruje popracować jeszcze nad nim bo w moim mniemaniu warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze!

Cieszę się, że podoba Wam się mój Rekin.

Powiedzcie tylko, które materiały są bee... Tylko nie mówcie, że wszystkie :-)

Lakier? Wiem, że opony są mało gumowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jako concept dla mnie relwelacja. Uwielbiam tego typu design. Skrzyżowanie nowego Camaro z nowym Mustangiem. Kocham przednie lampy. Koledzy już wspominali o tarczach hamulcowych.

Lakier wygląda na dobry może jedynie oświetlenie powinieneś nieco poprawić dając nieco więcej poświaty z góry a zmniejszając to bijące na narożnik zderzaka. Chociaż mogę się gówno znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie!

Właśnie przenoszę mój model do "nowego studia"... He he he

Choć najpierw powinienem się zająć lakierem i tymi nieszczęsnymi tarczami...

 

PS. Wolałbym skojarzenia ze starymi rekinami BMW :P

(ale kto je jeszcze pamięta ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie!

Właśnie przenoszę mój model do "nowego studia"... He he he

Choć najpierw powinienem się zająć lakierem i tymi nieszczęsnymi tarczami...

 

PS. Wolałbym skojarzenia ze starymi rekinami BMW :P

(ale kto je jeszcze pamięta ;-))

Pamiętam doskonale ale Tobie (chociaż zamiar był inny) wyszło coś w stylu nowego Camaro + nowy Mustang :D

Jest śliczny.

 

 

PS. 300-ny post!!!!!! :o o_O \o/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model rewelacja!:) naprawde dla mnie szok:) gratuluje:) ale... no wlasnie jest ale..:P bo to chyba bardziej powinno sie nazywac "stolen concept car" albo po prostu "zerzniety pomysl na samochod" moim zdaniem to po prostu mustang po lekkim tuningu:) nie mowie ze mi sie nie podoba:) ale proponowalbym troche wiecej oryginalnosci:) no offence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio właśnie... to jest tragedia słuchajcie :-(

próbowałem zrobić agresywnego rekina (na wzór starych BMW), przy ogólnych proporcjach nowego BMW serii 6 ! ! ! I co mi wyszło: "mustang po lekkim tuningu" k****! To nie miało być tak :-(

PS. Mój koncept ma przynajmniej ładniejsze boczne wloty powietrza... Tak się pocieszam... Wrrrrr :-(

 

Czy można stworzyć pojazd, który nie będzie przypominał innego ?!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności