Skocz do zawartości

Scena 3D: Wheelchair


dami9

Rekomendowane odpowiedzi

Wózek inwalidzki w godzinkę... nie wiem dlaczego nagle wpadłem na pomysł stworzenia czegoś takiego, ale tak się stalo :P Praca oczywiście zrobiona w 3ds maxie (7) i w niewielkiej ilości w Photoshopie. Standardowy render Maxa + oświetlenie Radiosity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przydało by się jeszcze dodać więcej elementów, jakieś lózko, winda, drzwi, wy tym oswietleniu nie widac za bardzo siedzenia wózka, również wskazówki na zegarze są troche dziwne, ja bym dodał więcej szczegółów i zmienił textury wózka pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma materiałów, nie ma świateł (gdzie to radiosity ? jakoś nie widać) Ogólnie nie ciekawie, popracuj jeszcze nad tym. Dlaczego tylko godzinę ? W tak krótki czasie można coś zrobić ale zazwyczaj do speeda. Posiedź trochę dłużej, kilka dni, nawet miesią, ale niech efekty będą dla Ciebie zadowalające w 100%

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co sie tak spieszyles i dlaczego dales to do finished, bo to raczej nadaje sie do speeda, mogles dluzej posiedziec, popracowac nad detalem, materialami i jakas ciekawa scenka do tego wozka, bo w takiej formie jak teraz to raczej marnie to wyglada. Lepiej spedzic wiecej czasu nad praca i zeby dalo to dobry efekt niz robic cos na szybkiego i ma z tego byc mizerny efekt, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności