Skocz do zawartości

Virtual Magic Demo Reel 2006


vmagic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tych animacji najbardziej podobała mi sie sen kowalskiego :) widziałem go juz jakis czas temu na Polsacie w animatorze, dostał chyba nawet jakies wyroznienie :D

Pozdrawiam zacne animki ale saloon to taki średni ale wiem w jakim trudzie był robiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czesc animacji prezentuje slaby poziom, przez co wyrozniaja sie one z calosci negatywnie. Sa tez wykonane profesjonalnie perelki im chwala sie nalezy. Podobaly mi sie urywki z Kajko i Kokosz, Kowalskiego, ten kawalek z mrowkami, Cos tam z jogurtem i pare innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretyzujac animki ktore trzymaja poziom wg mnie to :

- poczatkowa wojskowa

- bakoma

- rower w powietrzu

- drzewo -

- kowalski -

-kajko i kokosz

- saga

- napoj mleczny / jopgurt twist - naprawde ok

- mrowki (owady na pniu)

 

te ktore nie sa co prawda lipne ale odstaja od lepszych to :

- srodek przeciwbolowy

- taxi rozrzucajace kase

- athlon 64

- kosmiczna animka - postacie fajne, animacja ich ok, ale otoczenie proste i "biedne" podejrzewam ze tak mialo byc ;)

- zespol grajacy - srednio to wyglada, postacie niby fajne, niby sie animuja a calosc jednak pstrokata i bez klimatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm po komentach juz myslalem ze moze jednak vmagic ruszylo w jakims "zacnym " kierunku, ale po zassaniu.. jednak widze ze v-magic to stare v-magic i n anic zda sie tu lifting .. i nawet opterony, czy renderdrive tu nie pomoze// poza dwoma reklamówkami, no i moze iloscia cukierkowatosci dla mnie dalej gust odczuwalnosci" kiepskich" ,tytusa no i polsatowych spotów... swoją drogą ciekawe ze jakos trudno wam skonczyc chlopaki te filmy swoje.. tylko wspomne.."tytus romek i atomek", "złote krople", czy teraz kajko.. na dtm 2004 troszeczke blady jeszcze// no ale moze sie doczekamy konca..

tak czy inaczej pozdro.. życze powodzenia.. i rozwoju//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności