Skocz do zawartości

dlaczego nie kompetentne osoby dostaja admina?!


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czytam sobie dalej i wsadzając trochę kij w mrowisko na dłuższą metę zgadzam się z Kurtem. Wyszukanie przekleńst na forum jest banalnie proste, a 'z*****' to takie samo jak 'p*****'. Można jednak napisać "z****", "d***", zaś nie wolno "k****",. Gdzie jest granica? jakich słów wolno używać jakich nie? Bym prosił albo o konsekwencję albo o darowanie sobie tej dbałości o czystość języka. Słusznie że Kurta jakieś konsekwencje spotkały ale z dziwnego powodu. On zdaje się zwyczajnie kogoś tam obraził, pojechał i zbluzgał - i to wolno - byle by wulgaryzmów nie używać. Dziwne to trochę.

 

Edit: Ziomuś, zauważ że w zacytowanej przez ciebie wypowiedzi nie ma ani jednego wulgaryzmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeklenstw ciezko sie wypowiadac ja mam identyczne zdanie co Biglebowsky czasem przeklinanie jest uzasadnione, ale mimo wszystko nie jestem za tym zeby mozna bylo przeklinac, bo wydaje mi sie ze poprostu byla by to plaga po jakims czasie jednak z 2giej strony graficy to nie swienie i sie potrafia kontrolowac ;)

 

Co do obrazka z winem moim zdaniem ktos sobie zrobil jaja bo nie wierze ze nie wiedzial ze to forum graficzne gdzie graficy przegladaja takich tutoriali tony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigleb kazał mi się ustosunkować więc powiem, że się z nim zgodzę i wprowadzę konsekwencję do swojego postępowania ;)

będę tropił każde brzydkie słowo "and once more the sith will rule the galaxy. And we shall have peace"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i zawsze tak bedzie bo przeciez zawsze jest ktos pokrzywdzony.. nigdy nie beda wszyscy chodzic szczesliwi nawet flower power nie dalo rady..a co do przeklinania to wg mnie powinno byc tak ktos raz zaklnie to dobrze bo sie wczół w temat :D ktos caly czas przeklina to ban.. a pozatym wszyscy artysci to prostytutki to i czasem d*** czeba dac...

pislof for all

KLICEK - ponoc z cytrynka zdrrowsze i fajniejsze miny (pacz avator rowr'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci niektóry z was chyba nie wiedzą do konća jak to wygląda - mamy w bazie 10710 użytkowników licząc ze 200z nich jest aktywnych, parudziesiecu wraca po paru dniach, więc nie sposobem jest - sprawdzac kazdego posta, kazdy wątek nawet majac opcje wyszukiwania. Bycie moderatorem to nie tylko siedzenie na forum i banowanie jak ktos tutaj mysli - dużo spraw związanych forum czasami nawet nie dotyczy go bezpośrednio np robienie wywiadów itd.

 

Bigleb fajnie napisał - oczywiście nie ma róznicy pomiędzy jenym a drugim jak ścigac to scigac. Wiadomoe jednak ze forum juz troche czasu istnieje i zawsze przekradna sie jakies posty, których po paru latach troche sie nazbiera.

 

Popieram to co napisał Leru - możemy scigac kazdego post by post jesli juz tak tego chcecie tylko prosze wtedy bez pretensji że posty znikają bo jak znam zycie to tak będzie.

 

Kolejna sprawa bez was nigdy nie będzie idealnie - mod to tylko człowiek i zdarzaja sie momenty kiedy nie ma go na forum bądz w przytłoku obowiązków pominie jakis watek. Gdy tylko macie jakies problemy, widzicie wulgarne opisy, posty zachowania, prosby o cracki to piszcie prosze do ktoregos z moderatora - nie sposób byc wszedzie naraz.

 

Ile kolwiek razy od kiedy zostałem modem dostałem powiadomienie od usera była interwencja - pamietajcie nie zawsze można wszystko widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, zaraz... wszystkich tu powolutku - widzę - dopada paranoja.

Leru, masz prawo profilaktycznie czepnąć sie każdego wulgaryzmu i dla modów to w sumie jest metoda z pozoru jasna i przejrzysta, jednakże jakby nie patrzeć granica wulgaryzmu bywa płynna i zawsze - jak to na każdej granicy - będą jakieś tarcia. Tego się nie uniknie.

Bardzo podoba mi sie wypowiedź Adka:

 

Dbajmy o czystość wypowiedzi i ich poziom.

 

Wiadomo, że nie zawsze wszyscy będa się stosować, bo pojęcie poziomu bywa interpretowane różnie, ale w głębi serca kazdy chyba wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr my tu tak na powaznie gadamy jak stare zule po 0,75 o polityce ,a ty tak z nasz polewasz no uspokoj sie i skocz po ogorki ;D

dlatego juz nie pije :P eee kielbase mam moze byc???:D ejj no bo takie tematy sa nie powazne to co ja mam na to poradzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2)niedlugo ide do roboty,,, bede mial pod dostatkiem kolesi, ktorzy nic innego nie beda robic jak tylko skakac wokol mnie i oceniac to co robie. bede miec swoje prywatne forum pelne specow&krytykow..., niektorzy sie na mnie poznali, "wy" nie ...nara

uwielbiam patrzeć na ten młodzieńczy zapał jak dzieci garną się do pracy, jak chętnie zostają po godzinach, jak chętnie wypijają po raz trzeci odgrzewaną kawę z expresu.

kurcik... nie wiem co to za praca i jak będzie ona wyglądała, ale czytając takie coś jak ty tutaj płodzisz to nie dziwię się, że dostajesz bana

nie za wulgaryzmy, czy za czepianie się byle czego... ale za tak nagminmnie wylewane na forum samouwielbienie dla swojej persony: "Jestem najlepszy", "Inni się na mnie poznali" bla bla bla.

fajnie, że jesteś i podejrzewam, że masz sporą wiedzę, ale Twój stosunek do innych ludzi (olewająco-poniżający) jest jak dla mnie nie do przyjęcia.

szczerze? cieszę się że spływasz gdzieś indziej. wróć jak dorośniesz. może wtedy nabierzesz jakiegoś szacunku dla innych ludzi.

 

BTW: twój podpis mówi sam za siebie:

|||ten kto NIC nie umie w 3d i nie probuje sie nayczyc nie zasługuje na bycie userem, a tym bardziej na bycie adminem! free writers go home, this is forum 4 geks |||

 

[poprawka] na co ja przytoczę:

Jak ktoś nie potrafi zakumać że to forum od dawien dawna nie jest tylko 3d to ma problem, ale nie jest to problem ludzi nie parających się 3d.

 

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - Pewnie że nie wszystko da się ścignąć. Ja nie jestem nawet za tym żeby przekleństwa ścigać, ludzie na forum mają z regóły te 15 latek i nie ma sensu strofować za użucie grubszych słówek, nie sypią się w takich ilościach i większość wie kiedy je stosować. Ale skoro się już w to bawić to dlaczego d*** czy zaj****** ma być wyjątkiem? i tylko o to mi chodzi. Pisząc "konsekwentnie" miałem raczej na myśli nie to żeby kasować z każdego posta na forum ale żeby usuwać każdej maści epitet. Całodobowy czyściciel nieczystych treści na etacie nie jest konieczny:) Kolejna sprawa to rozsądek - jeśli ktoś cytuje i cytat zawiera wylgaryzmy to kasowanie posta i opiernicz to troszkę nadwrażliwość, tak samo wygwiazdkowywanie i kasowanie postów z tego powodu w dyskusji o wulgaryzmach - trąci paranoją bo jakim cudem mają się tam nie pojawić?. Czystość jezyka to nie tylko brak wulgaryzmów, w zasadzie od dawna jedzie się po ludziach którzy piszą nieskładnie i niechlujnie - mnie to barzdziej drażni niż te nieszczęsne nieprzyzwoite słówka.

 

 

 

|||ten kto NIC nie umie w 3d i nie probuje sie nayczyc nie zasługuje na bycie userem, a tym bardziej na bycie adminem! free writers go home, this is forum 4 geks |||

 

hmm.. powiedz to biglebowi czy Tigerowi... no comments

 

Jak ktoś nie potrafi zakumać że to forum od dawien dawna nie jest tylko 3d to ma problem, ale nie jest to problem ludzi nie parających się 3d. btw. coś tam w tym 3d robiłem i robię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky - ale ja Ciebie nie atakuje co by było jasne :) całkowicie popieram - dla mnie jak juz sie bawimy z cenzure to powinna obowiązowac także dla słów

z******
d***
i od początku za tym jestem - bez sensem jest robienie wyjątków bo albo jest cenzura albo jej nie ma - taka decyzje też przedstawiłem innym modom - np wyraz
z******
nawet w odniesieniu do pracy nie jest moim zdaniem na miejscu. Bo jak juz cenzura to bez wyjątków dla innego wyraz 1 bedzie obrazliwy dla drugiego odwrotnie i wszystkimi niedogodzimy jesli bedą wyjątki.

 

Druga kwestia - nigdy nikogo kto cytował jakies bluzgi (innej osoby) nie karciłem i nie zamierzam bo to mija sie z celem. Nie on wypowiedział te słowa na łamach forum i nic do niego nie mam.

 

Odnosnie wygwiazdkowania i kasowania postów w wątkach takich jak ten - wszystki gwiazdki jakie tutaj padły poszły bezposrenio od uzytkownikow - zaden mod z tego co wiem nie skasował tutaj czyjegos posta zawierającego wulgaryzmy czy też nie edytował go w celu wprowadzenia cenzury. Tego elementu nie bardzo rozumiem do czego piejesz bo naprawde w tym wątku można tylko prosic userów by tylko troszke łagodniej sie wypowiadali - nikt z modów nie jest na tyle bezczelny zeby kasowac czyjes posty w tego typu dyskusji tylko dlatego ze zawieraja wulgaryzmy o których tutaj mowa.

 

Tweety dosc dobrze to ujął - może troszke dosadnie ale taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodoam tylko, że jak dla mnie wypowiedź w stylu

z******** praca

mija się z celem. to nie jest żadna konstruktywna krytyka mająca na celu dobre skomentowanie pracy.

no chyba, że chemy dorosnąc do rangi innych forów i sypać posty w stylu:

great job! could u share this model?

czy

awesome! i really like it

takie coś nic nie wnosi autorowi pracy.

a zresztą czy na innych forach mamy jakieś bluzgi? jakoś nie czytałem jeszcze postów na cgtalku w stylu

wow! its reallly fucking great

czy

shit! you have fucking right! i do that!

 

a zresztą: wypowiedź świadczy o poziomie inteligencji człowieka piszącego. pisząc bluzgi jest ktoś dla mnie zerem. język podwórkowy zostawcie w piaskownicy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky - ale ja Ciebie nie atakuje co by było jasne :)

 

Ja również nie, nie każda wymiana argumentów to od razu atak:)

 

 

całkowicie popieram - dla mnie jak juz sie bawimy z cenzure to powinna obowiązowac także dla (...) wszystkimi niedogodzimy jesli bedą wyjątki.

 

dokładnie.

 

Druga kwestia - nigdy nikogo kto cytował jakies bluzgi (innej osoby) nie karciłem i nie zamierzam bo to mija sie z celem. Nie on wypowiedział te słowa na łamach forum i nic do niego nie mam.

 

Gdy padają w cudzysłowiu i konkretnym kontekście odnoszenia się do bluzgów to też jakimś absurdem jest kasowanie całego posta.

 

Odnosnie wygwiazdkowania i kasowania postów w wątkach takich jak ten - wszystki gwiazdki jakie tutaj padły poszły bezposrenio od uzytkownikow -

 

:> bynajmniej...

 

 

zaden mod z tego co wiem nie skasował tutaj czyjegos posta

zawierającego wulgaryzmy czy też nie edytował go w celu wprowadzenia cenzury.

 

Ja wiem coś zupełnie innego:>

 

Tego elementu nie bardzo rozumiem do czego piejesz

 

Kto miał rozumieć ten zrozumiał, przedawnione i po sprawie.

 

bo naprawde w tym wątku można tylko prosic userów by tylko troszke łagodniej sie wypowiadali - nikt z modów nie jest na tyle bezczelny zeby kasowac czyjes posty w tego typu dyskusji tylko dlatego ze zawieraja wulgaryzmy o których tutaj mowa.

 

No to się rozumiemy:)

 

 

Tweety dosc dobrze to ujął - może troszke dosadnie ale taka jest prawda.

 

Też się z tym zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|||ten kto NIC nie umie w 3d i nie probuje sie nayczyc nie zasługuje na bycie userem, a tym bardziej na bycie adminem! free writers go home, this is forum 4 geks |||

 

hmm.. powiedz to biglebowi czy Tigerowi... no comments

 

Hehe, Bigle swego czasu wrzucił jedną z najciekawszych postaci, nawet oteksturowaną i w pozie (co do dzisiaj jest rzadkością), do tego chyba jako pierwszy propagował wingsa... A Tygrys? Nie dość że postacie modelował to i w stillki się bawił ;)... Kiepskie przykłady ;P.

 

 

A co do tematu dyskusji z jednej strony nie mam nic przeciwko przekleństwom czy wzmacniaczom językowym, ale z drugiej forum jest niestety podatne na niektóre subkultury i już były przypadki bardzo nieciekawych i zniechęcających wypowiedzi... Cóż zrobić? Osobiście proponował bym przestać robić za auto-słownik forumowy, tylko skupić się na merytoryce wypowiedzi- mówiąc wprost banować za obrażanie kogoś a nie za używanie niecenzuralnych słów.

 

Tyle ode mnie- bardzo wyrywkowo czytałem thread, mam nadzieje że zbytnio nie powtarzam już napisanych kwestii.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham: no teraz to się czepiasz. chodziło mi raczej o coś takiego:

Jak ktoś nie potrafi zakumać że to forum od dawien dawna nie jest tylko 3d to ma problem, ale nie jest to problem ludzi nie parających się 3d

zmiany w poście już wprowadziłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedź świadczy o poziomie inteligencji człowieka piszącego. pisząc bluzgi jest ktoś dla mnie zerem. język podwórkowy zostawcie w piaskownicy.

 

Dramatyzujesz ;), forum to w 99% faceci, czasem posty mają charakter nagły-emocjonalny i w wymsknięciu czy wzmocnieniu nie widzę nic złego :).

 

 

KLICEK- Ciężko osądzić :D, wydaje mi się że jednak B wcześniej, ale o czym my tu dyskutujemy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, generalnie masz rację, ale troszke za dużo się modom obrywa za rzekomą niekonsekwentną politykę wzgl. wulgaryzmów. Wiadomo, że wulgaryzm tez jest słowem, wiadomo, że świadczy o poziomie usera, oraz, że zaniża tym samym poziom dyskusji do rynsztoka. Niemniej jednak jest to słowo, które zastosowane mądrze pełni swoją role w przekazie. Kłopot polega na tym, ze nieraz jest to jedyny przekaz. Boy Żeleński jako pierwszy uzył w polskiej literaturze słowo na d i wywołal tym skandal, zwłaszcza wśród dewotów, ale jako, ze był to czlowiek mądry, to wiedział, gdzie, kiedy i po co je wstawić.

Gdyby dało się przyjąć jako zasadę twoje kryterium, to ok, bo ja mam podobne zdanie na ten temat. Pozostaje jednak kwestia ujednolicenia polityki modów, którą to oni sami muszą w opaciu o ta właśnie dyskusje między sobą ustalić.

Moim skromnym zdaniem naszym zadaniem jest im dac jak najgłebszą analize problemu jako podstawę do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna pani profesor ktora uczy gramatyki mowila na wykladach ze wylgaryzmy tempic zaczeli komunisci , sa nawet slowniki wulgazryzmow. Dlatego nie wydaje mi sie ze czlowiek ktory uzywa ich jest zerem albo nikim :) pewno slowo na K niektorzy traktuja poprostu jako przerwynik miedzy slowami ;) i Tweety nie wydaje mi sie zebys nigdy nie klal itp wiec sora ale Twoja uwaga nie wydaje mi sie zeby byla na miejscu :)

 

Gotham to byla proba dyskusji zeby podrzymac zycie w watku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo, niby tak, ale mimo wszystko po rozmowie z Hindusem wiem, ze to nie do końca tak. Często dotąd ilość tych partykuł, zwłascza tych nieco mocniej wzmacniających, była redukowana dzięki interwencjom modów, stąd to wrazenie. Przyznaję jednak, ze ja też mam podobne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety nie wydaje mi sie zebys nigdy nie klal itp wiec sora ale Twoja uwaga nie wydaje mi sie zeby byla na miejscu :)

hmm... Klicek przytocz mi chociaż jedną moja wypowiedź w której użyłem otwartego wulgaryzmu? pomijam tutaj słowa które celowo "wygwiazdkowałem" a których użyłem np: w wolnych dyskusjach.

chodzi mi tutaj o wypowiedzi w Wipach czy GFW dotyczących konkretnych spraw.

przykro mi ale takie coś:

właczam maxa a ten k**** mi się zawiesza i c***!!!! nijak nie mogę tego odaplić a do tego myszka mi z******* wolno chodzi.

to nie jest najlepszy sposób na prowadzenie konwersacji.

lepiej dwa razy się zastanowić i napisać to bez jakiegokolwiek wulgaryzmu, niż potem wysłuchiwać ode mnie podobnych wypowiedzi.

 

owszem klnę a nawet rzucam myszką w monitor kiedy max się zwiesi, ale jeśli stawiam posta to nawet przez mysl mi nie przechodzi napisanie:

weź przestań bo sorry ale p******* bez sensu

jak czasami zdaża mi się rzucić na żywo do jakiegoś mojego kumpla.

 

poza tym przymrużenie oka na jakiekolwiek słowa wulgarne może stanowić podstawę do polemiki o słownictwie pomiędzy moderatorem a jakimś człowiekiem dla którego słowo "p*******" to nie przekleństwo ale zwykłe słowo używane jako konkretne określenie czynności czy zachowania.

 

forum to mieszanka róznych środowisk i musimy czasami uszanować ogólnie przyjete normy według których słowa wulgarne uważane są za niepożądane.

 

ogólnie wychodzę z założenia: nie mów tego czego potem możesz się wstydzić

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhmm Tweety wiec wychodzi na to ze sie nie zrozumielismy :) myslalem ze Ty taki swietoszek w realu tez jestes , nie chodzilo mi o forum bo wiem ze tutaj nie zdazylo Ci sie jak wiekszosci zreszta, ale mimo wszystko nie mozna mowic ze ktos jest zerem bo klnie czy to w realu czy tu na forum :) podales kilka naprawde ekstremalnych przypadkow jak dlamnie, wspominalem wczesniej ze grupa grafikow nie sa chamami z budowy tylko ludzmi ktorzy w miare potrafia sie zachowac, a te Twoje przyklady dla mnie niestety sa nie do przyjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze Ty taki swietoszek w realu tez jestes

hehe. bez jaj. księdzem nie jestem :D

podales kilka naprawde ekstremalnych przypadkow

podałem je dlatego, że do tego może dojść. obserwowałem fora programistyczne w których rola moderatora sprowadzała się do tego, żeby przenieść wątek.

takie cytaty jakie przytoczyłem były na porządku dziennym.

jeśli byśmy więc zezwolili na "lekkie" wulgaryzmy zaraz mogłyby się mnożyć kolejne coraz ostrzejsze. powtarzam mogłyby ale nie muszą.

 

a te Twoje przyklady dla mnie niestety sa nie do przyjecia :)

i daltego jestem za tym, żeby moderatorzy mieli prawo kasowac posty z jakimikolwiek wulgaryzmami bez ostrzeżenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, cham z budowy tez potrafi być grzeczny i nie kląć jak obok smerf przechodzi, także to nie o to chodzi. Tweety ma rację, ze w realu każdy z nas nieraz rzuci mięsem, bo go nerwy poniosą, ale tu na forum, nawet, gdyby było to traktowane z przymrużeniem oka, to nie widzę po prostu sensu, by kląć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pora zakończyć waśń.

Waśń (nie jest to słowo obelżywe) oznacza spór , kłótnię, niechęć.

 

Nie da się skodyfikować takiego forum i bez sensu byłoby nakładanie restrykcji na poszczególne wyrażenia. Tak samo jak prawo karne czy cywile jest ułomne bo nie zakłada wyjatków i w obliczu nieopisanego przypadku jest bezradne jak dziecko.

 

Należy się kierować zdrowym rozsądkiem i ufnością w dobrą wolę modów.

 

Jednak aby ustrzec się zamiany forum w prywatny folwark jakiegoś nawiedzonego-dyszącego nienawiścią moda BANY POWINNY BYĆ JAWNE.

 

Z opisem przewinienia, karą (długościa okresu trwania BANA) kto wydał kto zatwierdził, słowa skruchy przestępcy.

 

Taka transparentność życia publicznego jest cnotą, bo nie ma tych ukrytych wątków, teorii spiskowych i niesnasek (ileż trudnych słów w jednym zdaniu (wszystkie są nieobelżywe)).

Jak sobie ludzie poczytają za co można dostać BANANA to będą wiedzieli na ile można sobie pozwolić.

 

BTW jestem głównie czytaczem tego forum i postów mam mało :D ale siedze tu już prawie 2 lata i także zdążyłem nabrać antypatii do KURTa jako człowieka. Jako 3d macher nie jest z nim źle, ale poziom automasturbacji mentalnej ma wysoki (wyraz masturbacja jest pojeciem medycznym i jako takie nie moze być uznane ze określenie obraźliwe - epitet).

Tak też cieszę się że wypłynął na szerokie wody i bedzie sie puszył przed nowymi szefami. Niech mu Unvrap lekki będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał hindus

zaden mod z tego co wiem nie skasował tutaj czyjegos posta

zawierającego wulgaryzmy czy też nie edytował go w celu wprowadzenia cenzury.

Ja wiem coś zupełnie innego:>

 

Bigleb - aha no teraz tez to widze że ktos tutaj buszołw ;) nie mniej jednak moje zdanie podtrzymuje albo pełna cenzura właczając w to wyrazy typu za******* itd albo wogóle ją zniesc. Robienie wyjątków dla co niektórych wulgaryzmów nie wszystkim będzie odpowiadac jak już napisałem.

Wóz albo przewóz - innaczej to nie będzie działac.

 

Reszty nie czytam bo i nie ma sensu - kurt założył wątek potem najnormalniej w swiecie go olal pisząc ze nei ma casu i ze jest najlepszy i ze moze za tydzien zajrzy wiec po co taka wrzawa wokół usera którego juz to przestało obchodzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale poziom automasturbacji mentalnej ma wysoki (wyraz masturbacja jest pojeciem medycznym i jako takie nie moze być uznane ze określenie obraźliwe - epitet).

[...]

zgadzam się :)

 

Co do całej dyskusji uważam że jest nie potrzebna.

Gdyby ban był jawny to później mogło by to działać na nastawienie ludzi do innego usera (ludzi mających z nim pierwszy kontakt).

 

akdsn ; > - kocham twój odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pora zakończyć waśń.

Dolewając oliwy do ognia?

Kurt ma swoje wady, ale jak sądzę mają one bardzo głębokie podłoże i takimi tekstami się tego nie naprawi, więc pliz: nie najeżdżaj na Kurta, bo to własnie takie teksty powodują jego reakcję. A jeśli juz chcesz generowac kolejna antypatię, to takie ataki sa najlepszą drogą do tego, by wyrobić sobe antypatie z kolei u mnie.

Ludziska: troszkę tolerancji proszę. To, ze ktoś pisze posty, które sprawiaja przykrość, nie upowaznia nikogo do nasladownictwa. I tymbardziej nie służy to tworzeniu pokojoweego nastroju na na forum.

Zła nie leczy się złem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany są jawne zawsze pod avatarem macie napisane czy ktos ma bana ;) a tak na serio - user banowany jest informowany za co jest ban i jest to tylko i wyłacznie do jego wiadomosci. Widze ze wy chcecie wprowadzic cos typu tablica z listą złodziei itd z 17wieku która umieszczano na srodku miasta. Nie kazdy musi wiedziec kto i za co dostał bana.

 

to własnie takie teksty powodują jego reakcję

 

Shogun - odpowiedzi mi na jedo wazne pytanie - dlaczego to wszyscy mają się w swoich postach podporządkować się pod osobe Kurta ? tylko po to by ten nie poczuł się urażony przez jego zły odbiór co niektórych wypowiedz ? bardziej Ci zależy na Jego obronie niż jemu samemu.

Ja przepisując słowo jurcik które rzucił ktoś z tłumu zostałem skarcony przez kurta tylko dlatego że nie zrozumiał o co mi chodziło - powiem więcej - podważył moją osobe jawnie w tym wątku - bronicie kurta ok - ale niech sam załozyciel wątku wykaże jakieś zainteresowanie wątkiem a nie pisze że może zajrzy tutaj za tydzien. Czy to jest podejscie dorosłego człowieka ? Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus: ja znam kurta w realu i wiem, jaki on jest: zupełnie inny, niz tu, na forum. ta animozja ma swoją długa historię, której początków nie znam, ale zauważyłem tu mechanizm samonapędzający, który mozna zatrzymać tylko mechanicznie: kończąc docinki z obu stron.

To nieprawda, zemnie zalezy na jego obronie bardziej, niż jemu, on po prostu juz stracił nadzieję, ze sie coś w tej kwestii zmieni, a że mnie umie zapewne poradzić sobie z tą relacja na forum, to i taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zdrowie, przyznaje.

doszedłem do piątej strony i mam dość.

Wszedzie i zawsze musi byc ktos kto pilnuje choć trochę porzadku.

Sa i ludzie ktorzy sami łamiac zasady uwazaja że do trzymania porzadku są najlepsi. Ja jestem dość krótko na tym forum ale wstępując w wasze szeregi dobrowolnie poddałem się pod kontrole moderatorów, adminów i użytkowników bardziej doświadczonych.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pobiliscie dotychczasowy rekord, jeden dzien i prosze 10 stron postów i w dodatku temat tez nie jest jakiś szczególnie fascynujący

 

Ja mysle ze jesli ktos przeklinając uzywa cenzury to nie ma w tym nic zlego, poprostu user chce wtedy bardziej emocjonalnie sie wyrazić. no chyba ze przesadza to wtedy powinien dostac ostrzezenie, a jesli to nie pomorze to banana i tyle

na koniec dajmy sobie wszyscy buzi i zatańczmy w kółku

 

haha, nabilem sobie posta! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa i ludzie ktorzy sami łamiac zasady uwazaja że do trzymania porzadku są najlepsi.

 

Nie - mysle ze nikt tak nie uważa - jestesmy tylko ludzmi i naprawde zależy nam na porządku - nie dla własnego widzimisie :)

 

Ale powiedzcie czy chcielibyscie forum jak ktos juz napisal gdzie wszedzie były by wątki z postami zawierającymi wulgarne teksty ? nie jest mile widziane wejscie do wątku i widzenie tego typu wypowiedzi. Jesli wam sie to podoba to napiszcie w komentarzach i popozycjach odnosnie zmian na forum żeby wprowadzic wulgaryzmy - jesli będzie popracie większosci napewno Adek to przemysli i da odpowiedz. Chodz nie wiem czy naprawde do tego dązycie ale jak nic nie będzie jasno napisane przez was - typu skarga/co wam nei pasuje itd to skad my mamy wiedziec jakie jest wasze nastawienie w danej sprawie.

 

Jak narazie ustanowione dopóki nie padnie konkretna propozycja - gwiazdkujemy wszystko - jesli znajdziecie jakies wulgaryzmy to byli bysmy wdzieczni za namiary gdyby ktos z modów pominął.

 

Odnosnie kurta - chyba najważniejsza pora aby zrozumieć że cały swiat nie kręci się wokół Twojej osoby. Jesli nie podobało Ci sie ze dostajesz bany za wulgaryzmy to trzeba było napisac w zmianach na forum ze chciał bys aby za wulgaryzm uznac takze słowa typu za***** itd

Ja też kiedys myslałęm ze zmienie świat ale prawda jest taka że trzeba siępodporząkowac pod większosc - my podporządkowywujemy sie pod userów a nie Wy pod nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun: nieważne jaki jest w realu, ważne jak bardzo daje się poznać tutaj gdzie tylko po jego wypowiedzi mam szansę go poznać.

szczerze? już po nazwie tego wątku wiedziałem, że kurcik strzelił focha. podważanie kompetencji czyjejś osoby nie leży w zakresie jego własnych!

niech chłopak się zajmie CG a nie lamentuje za jakiegoś bana czy na jakiś modów.

chcesz pogadać? gadaj z modem! chcesz się pożalić? gadaj z modem. od tego min. oni są!

owszem czasami każdy ma zły dzień ale to co napisał kurt apopros swej persony:

 

niedlugo ide do roboty,,, bede mial pod dostatkiem kolesi, ktorzy nic innego nie beda robic jak tylko skakac wokol mnie i oceniac to co robie. bede miec swoje prywatne forum pelne specow&krytykow..., niektorzy sie na mnie poznali, "wy" nie ...nara

 

skazuje go na niełaskę, bo brzmi jak:

 

jestem najlepszy! będą mnie wielbić tłumy! odetnę się od tej bandy złośliwców którzy tylko czychają na to, żeby mi podstawić kłodę pod nogę

 

żaden człowiek długo tak nie pociągnie, zwłaszczqa jeśli będzie się uważał za jakiegoś boga.

 

nie znam kurta i być może mylę się co do jego osoby (w realu), ale to co napisałem wnioskuję tylko i wyłącznie z tonu jego wypowiedzi stawianych na forum.

 

Pozdrawiam

 

 

[++]

poza tym istnieje tzw: REGULAMIN:

i jeden punkt:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625

 

na powyższe warunki zgodziliśmy się przy rejestracji na forum więc myślę, że temat wulgaryzmów jest zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia tego kto jaki jest prywatnie - to czy pije alkohol, czy przeklinam na ulicy, napadam na starsze kobiety czy pomagam chorym w szpitalach, pomagam biednym i potrzebującym - nie ma tutaj najmniejszego znaczenia - przytaczanie tego typu wypowiedzi "ja znam kurta prywanie" mija sie z celem - liczy sie to jaki jest po zalogowaniu na max3d - tutaj na forum - moge pomagać biednym, pracowac w pomocy społecznej ale nie upowaznia mnie to do zachowan typu 'świat kręcił się wokół mojej osoby - podporządkujcie sie' - nie patrz na to jaki jest kurt prywatnie - i staraj sie byc obiektywny w wypowiadiach - ja go nie znam nigdy z nim nie walczyłem ale juz na wstepie prywatnej rozmowy poczułem ze nie będzie za ciekawie - jestem obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeno -> osoba zbanowana dostaje powód przy wchodzeniu na forum. Skrucha to tej osoby myślę osobista sprawa czy zrobi z tym banem coś pożytecznego czy też nie.

Powiedzienie "nie przepraszaj, poprostu nie rób tego więcej" jest w tym momencie jak najbardziej na miejscu ;).

 

Shogun 3D -> wybacz, ale ja z kurtem gadałem nie raz. I nie raz prosiłem spokojnie. Regulamin to ledwie pare zasad, a i tak niektóre z nich odnoszą się do wydarzeń, których nie robimy codziennie. Tak trudno się dostosować? Czy to jest naprawdę tak dużo?

I mówiąc szczerze to guzik mnie obchodzi geneza zachowania jednostek.

 

Żeby dopełnić to powiem, że kurta banuję niechętnie, bo widzę, że robi grafikę i udziela się na tym forum. I to też mu mówiłem. No ale jeśli po dobroci nie można dotrzeć...

 

 

Co do wulgaryzmów, też ich używam poza forum, często w nadmiernej ilości, ale tu zdaje mi się, że jakbyśmy dali palec to odrazu by nam rękę odgryziono. Przekleństwa w kontekście? Każdy przypadek by trzeba było rozpatrywać osobno co by też nie było obiektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności