Skocz do zawartości

Denerwujący dźwięk


FaNTOMAS

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś takiego jak denerwujący dźwięk. Może ma ktoś z was taki psychodeniczy dźwięk który denerwuje, bądź wywołuje negatywne emocje. Szukałem coś takiego, ale nie mogłem tego znaleźć. Może jakiś specjalny dźwięk o danej częstotliwości pomoże, albo jakiś wysoki głośny gwizd? Wiecie może skąd takie coś zdobyć?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

javor -> super! Dzięki! :) oto mi właśnie chodziło, po prostu jestem w swoim żywiole :), narazie testuję wszystkie 6000 Hz jest niezły, ale coś mocniejszego z tam tąd wyskubałem

 

Lucas -> to musi być coś takiego nie typowego, np jak wysokie dźwięki, drące się dzieciaki odpadają

 

illy -> Patrzałem coś takiego, ale to tylko działa ma słuchawkach, ja potrzebuje to puścić na 6 głośnikach, żeby było bardzo denerwujące

 

kome -> Dobre, takie nie standardowe dźwięki, dobrze to działa, twoje wykonanie? Jeżeli tak to nie źłe.

 

Powiedzcie mi czy te dźwięki powyżej 20 Khz - te których nie słyszymy to coś u nas wywołują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięki niewiele powyżej 20000Hz chyba nic nie wywołują natomiast około 100000Hz wywołują strach :) problem w tym ze większość sprzętu audio kończy swoją działalność przy około 20000Hz bo więcej i tak człowiek nie słyszy.

są jednak audiofilskie zestawy kina domowego z pasmem do 150000Hz właśnie po to żeby można było wywołać strach w odpowiednich momentach filmów :)

... crazy shit :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności