Skocz do zawartości

Toruń, akwarelki (szkice)


Rekomendowane odpowiedzi

pojechalem sobie na ostatnie pare dni do Torunia z mysla zeby troche odpoczac i pomalowac, ale pogoda niestety byla jaka byla, wiec prawie zadna z akwrael nie jest skonczona bo mnie deszcz przeganial.. (albo głód :))

 

artus_m.jpg

jany_m.jpg

jezuici_m.jpg

janow_m.jpg

jezuicii2_m.jpg

latarnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aj szkoda ze niedokonczone troche. Fajnie byłoby zebys jeden element(motyw) złapał i doszpicowal na maxa, a reszte odpuscil lzejszymi kolorami( cos ala rysunek 2-góra budynku fajna a dól delikatnie odpuszczony- taki niedosyt i o to chodzi:]) reszte rozumiem ze deszcz,pogoda itp. jednak szkoda ze nie dokonczone- chociaz szybkie rysy otoczenia, plamy dodałyby wiele, a tak to taki pol obrazek wyszedl-szkoda bo malujesz swietnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za pozytywne komentarze

tak Deus latarnia to tez wylaczenie akwarela

nicponim, no szkoda szkoda, wlasciwie to pierwsza i czwarta sa skonczone w sumie, a co do odpuszczania to w teorii to to wiem, gorzej jak przychodzi do malowania, ale dzieki za rade :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne te akwarele. Nie znam sie za bardzo na tej technice ale 2 praca bardzo mi sie podoba. Nawet te nieskonczone .....wygldaja na skonczone i nie przeszkadza ta pusta przestrzen. Dodam tylko ze kolory z puli moich ulubionych, wiec sobie tu posiedze chwilke i naciesze oczy. :D

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki all

nie spodziewalem sie prawde mowiac takich pozytywnych reakcji na cos co jest wlasciwie ledwo zaczete,

co do tego ile maluje to mysle ze jakies 3 lata, z tym ze pierwsze poltora roku to byl kurs przygotowawczy na studi, gdzie akwarela byla traktowana w odmienny, dosc specyficzny sposob, teraz niestety rzadko mam okazje cos pomowalowac sobie :/ wlasciwie od zeszlych wakacji jest to chyba pierwszy raz, ale niedlugo nastepne :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys zdazalo mi sie uzywac, ale od tego odszedlem, podobne efekty mozna zazwyczaj uzyskac samym malowaniem a przyjemnosc wieksza:)

chociaz nie przecze w niektorych wypadkach maska jest pewnie niezastapiona, zwlaszscza jak musisz cos szybko zrobic i super dokladnie, ale to nie w warunkach plenerowych

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarelki to rosyjskie leningrady czy sankt petersburgi jak kto woli

takie przyzwyczajenie po egzaminach gdzie trzeba bylo na brystolu malowac :), a one najmniej blakna na papierze innym niż akwarelowy (ponoć)

no i do tego nie sa takie drogie :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności