Skocz do zawartości

Obiekt 3D: RZUTKA (moja pierwsza praca)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem przedstawić moją pierwszą pracę w 3ds Max,

prosiłbym o ocenianie w skali 1-5, a skoro to moja pierwsza praca to spojrzcie na to łagodniej :P z góry dzięki

rzutka33up.png

rzutka19tg.pngrzutka26eu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm no ja moze powiem tak - wiem ze to twoja pierwsza pracka ;] spoko. Material to zwykly kolor, tlo czarne, niema zandego swiatla (ze scanline da sie naprawde sporo wycisnac) Polecam tutki na stronce max3d.pl ;] naprawde dowiesz sie z nich tego czego ci potrzeba. A twoja prace niebede ocenial bo my tu nie oceniamy tylko radzimy :D wiec do pracy rodacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza praca była gorsza ;)

Ciężko ocenić mając tylko jedną pracę, ale gdyby szpikulec był mniejszy byłaby bardziej realna, do tego przydałyby się materiały i oświetlenie, więc odejmując te 2 fakty można dać 3, albo 4 bo to zawsze nie jest Box ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dzieki za rady zaraz sproboje to jakos poprawić :)

a mozecie mi opisać jak tworzyć tekstury, tzn znam sie na grafice 2d ale chodzi mi o to zeby idealnie dopasować i wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pierwszą pracke to jest looz, jezeli nie to juz troche gorzej.

proponuje pouczyc sie jeszcze z tutków/video, jakas ksiazeczka rózniez wskazana.

a i nad renderkiem i shaderami jeszcze popracuj.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bys nadal na model letki ms i [jak juz sie nauczysz] nadal fajne materialy to bedzie nawet fajne... moze jeszce jakas tarcze dalo by sie wykombinowac??

ZiBi_PL ma racje poczytaj torytoriale to na poczatku wystarcza no +doswiatczenie nabrane na forum :) i beda z ciebie ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca... no nie wiem czy to dobre tłumaczenie. No jest to model w ogólnym zarysie przypominjący rzutke do darta. Ale tak naprawde uważam że taką prace to do WIPa wrzucic i pytać forumowiczów o wszystko. Napewno pomogą a efekt końcowy będzie ciekawszy. Biorąc poprawke na "dziewiczość" twoją w temacie 3d to w skali 1-5 dostaniesz 3- albo 3. Pozdrawiam i do roboty nowy forumowiczu:) Alleluja i do przodu jak mówi pewien ojciec dyrektor:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności