Skocz do zawartości

Pojazd 3D: IS-2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Przedstawiam taki o to model jest to czołg IS-2, wiem ze nie jest tak dobrze jak u MF'a i Pionier'a ale lepiej nie umiem a na swoje usprawiedliwienie podam ze jest to moj pierwszy czołg :)

z gory przepraszam za pskudne rendery ale beztalentu jestem :(

licze na duuuuuzo komentarzy wie mnie niezawiedzcie :D

ps. niedlugo postaram sie dac jakies lepsze rendery :)

 

is26lg.jpg

is219ac.jpg

is238ff.jpg

 

detale:

http://img104.imageshack.us/img104/5236/15ms1.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/7302/28ii.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/8130/35ja.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widze tutaj inspiracje moim wykonaniem tego pięknego czołgu. Szczególnie widać to po kanistrach z przodu które u siebie umieścilem ot tak. A i pierwszy render zajeżdza jednym z moich ;)...

 

Chyba nie chciałbyś abym zaczął zaznaczać odstępstwa od oryginału, wiec powiem tylko: Fajnie...

 

Pozdrawiam, Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model - fajny

prezentacja - do bani

shadery - jakie shadery? :P

światło - do bani (choc ten zielony całkiem miły)

 

kurde, jazda do Wipa, dorób jakies proste shadery i wkomponuj go w fajne tło - chocby takie jak w moim tutku :D

i od razu bedzie to co empeck mówi - jakies ciekawe ostre swiatlo i uwydatnią sie wszystkie detale.

 

z wszystkich 3 kadrow pierwszy najciekawszy, ale troche lufa za bardzo ginie na tle czołgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wiedzialem ze bedziecie sie czepiac renderkow, moglem dac screeny hehe :D

male-->a zajezdza twoim modelem i pioniera (choc twoim w wiekszosci) odstepst w jest masa ale lepiej to przemilczmy :D

klicek--> staram sie ale to trzeba umiec :D

empeck--> tam nie skylight'a ;) a jesli chodzi o ostrzejsze to wiem tylko beztalencie ze mnie :)

mkk3a--> :D jesli chodzi o wip'a to nie ma szans chcialem zrobic model, gdyby dalo sie jakos zaprezentowac bez calej zabawy z renderami to bym to tak zrobil, wlasnie wiem ze wsyzstkie detale zniknely hehe :D

Hynol--> racja :)

tweety--> :) postaram sie :)

Master Kiełbaster--> nie ma szans nie umiem :)

hkropinski--> mial byc tylko model i jest :D

 

aha tak na marginesie render w vrayu 1.46.12 mam go od wczoraj wiec sie nie dziwcie :)(sorki tweety, wiem zdrada :( z mentalem walczylem 3 dni mialem do ciebie juz zagadac abys pomogl ale chcialem sam bez pomocy :), render byl (chyba calkiem fajny ale tam gdzie jest gasienica (naped) byl za ciemny cien... ale i tak bede walczyl z mrgdyz sobie nie daruje :D )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. nielot: jakbyś chciał to podeślij mi modelik (mam maxa7) to oświetlę i odeślę spowrotem scenkę, albo prześlę sam render. tak co bym miał jakiś ambitniejszy modelik do testów :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności