Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept Car


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wreszcie wrzucić tu moje wypociny....Już nie mogę patrzeć na ten model, jak mi się uda to wrzucę jeszcze kiedyś jakieś inne ujęcia. Model ten jest wyłącznie wytworem mojej wyobraźni choć pewnie można dostrzec w nim wpływy istniejących marek. Mam duże problemy z materiałem szyb, i tylnych świateł chociaż te ostatnie nawet nieźle wypadły w próbnych renderach. Model w zasadzie nie jest tak do końca gotowy, ale stwierdziłem, że akurat ten próbny render można podciągnąć pod finalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wyglada na slabo pokazany fajny model, albo na slaby model tak pokazany zeby wydawal sie fajny, ale slabo pokazany. jesli faktycznie jest fajny to pokaz go fajnie i bedzie fajnie...

 

ale sie zakrecilem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na slabo pokazany fajny model, albo na slaby model tak pokazany zeby wydawal sie fajny, ale slabo pokazany. jesli faktycznie jest fajny to pokaz go fajnie i bedzie fajnie...

 

....muszę się z tym przespać........ale następny render już "leci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodaję z troszkę innego ujęcią ze zmienionym materiałem. Będzie jeszcze z przodu i tyłu ale potrzebuję trochę czasu na rendering, ale z czasem i tak jest nieźle bo to renderowalo sie 4 h (1500px/1200px).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co, poorał by nim pole :]

kozystałeś z jakiś bluprintów dla zachowania proporcii? to troszke mi tutaj Bugatti Verona zalatuje :] ale nie ma co, jest śliczny, tylko fajnie by nyła jakby na jakiś śróbkach sie koła trzymały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie lubie renderow samochodow, bo co drugie to jakas audica czy bejca, a tu kolega wyjechal z pomyslem i fajnym konceptem, podoba mi sie bardzo.

 

hkropinski,nielot007,Gizmo74

 

edit: Autorowi, niepodoba sie jego wlasna praca...dziwne;) chyba kłamiesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności