Skocz do zawartości

Scena 3D: Niebieska Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie, podoba mi się. Ale nie wszystko... Najbardziej razi mnie to coś brązowe co odbija się w lustrze i kubek ze szczoteczkami do zębów. I jeszcze mimo że lubie niebeski to dla mnie tego koloru jest tu troche za dużo...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele są OK, shadery w sumie, ale na płytkach poległeś. powtarzajaca sie tekstura na scianach wygląda po prostu masakrycznie.

ręcznik na scianie wisi totalnie nienaturalnie. ten pomaranczowy juz lepszy,ale dziwnie sie błyszczy.

kadr totalnie zjechany... nie dosc ze tak przekrzywiony (po kiego grzyba?!) to nie wiadomo co chciales pokazać. niby jest wszystko ale tak nie do konca...

 

nie chcialbym miec takiej łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzajaca sie tekstura na scianach wygląda po prostu masakrycznie.
To jak? KAżda płytka miałaby być inna ?

 

kadr totalnie zjechany... nie dosc ze tak przekrzywiony (po kiego grzyba?!)

W każdej wizce jest taki standardowy kadr to tutaj go przekrrzywiłem, trzeba eksperymentować no nie ;)

Troche oryginalności i już pretensje :D

 

Co do koloru to rzecz gustu

A wody w wannie nie ma

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było lepiej. Modele ok ale shadery nie sa za fajne, ręczniki i umywalka razem z szafką wygladaja słabo, oświatlenie tez jakies takie jakby skylight bez sufitu tu był.

Mogłes torche wiecej posiedziec ale nie jest tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze nie kazda, ale przy takich płytkach sprobowałbym zrobić w PSie co najmniej tex na 4x4 płytki

 

co do samego przekrzywienia nie mam pretensji (bo czasem daje naprawde swietne efekty), ale troche przesadziłes.

 

kolor, rzecz gustu? zgadzam sie, po prostu wyrazilem swoje zdanie ;)

 

mowieac o kadrze jeszcze mialem na mysli, ze lepiej byłoby wrzucic pare innych ujec, aby pokazać jakos całą lazienke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego spojrzenia raziło mnie to przekrzywienie..

Ale pracka podoba mi się..

Grzejnik ładny..

 

[-]

Ręczniki nie bardzo

Papier preferowałbym szary.. a nie biały jak jedwab.. i bez dziurek??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr totalnie zjechany... nie dosc ze tak przekrzywiony (po kiego grzyba?!) to nie wiadomo co chciales pokazać

 

Ojojoj:/ Wg mnie pomysł z kadrem jest zajebisty:D B.ciekawe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej ta wanna wygląda teraz.. mnie zastanawiają te niby krzywo (nie równo) położone kafelki na skośnej ściance nad wanną ... czy w rzeczywistości murarz za pomocą zwykłego kleju do glazury potrafiłby zamocować kafle tak aby nie spadły przed wyschnięciem kleju?

 

Moze tak..hmm.?

 

Wiesz że masz duchy w łazience? Odbicie wanny na kaflekach przypomina jakąś postać trzymającą tą wannę :).

 

Ale głupot tu napisałem.. ale nie chce mi się już tego kasowac więc zakończę to stwierdzeniem...>> Podoba mi się render, dobra jakość..widać Polska marka :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w rzeczywistości murarz za pomocą zwykłego kleju do glazury potrafiłby zamocować kafle tak aby nie spadły przed wyschnięciem kleju?

 

Nie wiem jak to było mocowane ale w swojej łazience właśnie tak mam i się trzyma :D

 

Wierz że masz duchy w łazience?

 

Ja wiem że to nie polonistyczne forum ale żeby takiego byka strzelić :D wieSZ :D co do duchów to może późno już było i tak ci siw ydaje ale jak się głębiej przyjrzeć to rzeczywiście coś w tym jest, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I like that! Bardzo mi się podoba, lubię taki głęboki błękit. Trochę ci się siatka pokaszaniła na 1szym renderze na rurze od zlewu, ale na renderku tego nie widać. Czym robiłeś ręczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za byki ale czasem robie takie jazdyy..:0

 

Co do renderów.. to oczywiście standardowo juz mozna się przyzwyczaić do bardzo dobrych w Twoim wykonaniu. :!

 

Strasznie sztywny ten ręcznik jasny.. ja bym go jeszcze tak lekko "zeszmacił" :) dla realizmu sceny..

 

Nie mam się czego czepić w renderze i materiałów za bardzo, to zadam pytanie odnośnie tej półki.. Na czym się opierają przy scianie te szklane regały? Nienaturanie i niewiarygodnie to wygląda..

 

Pozdro4All U.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Końcowe Rendery:

 

W dzień:

322azienkafinal5ms.jpg

wannafinal4iz.jpg

 

 

I w nocy:

kibelfinal9gn.jpg

nocwanna3ik.jpg

 

 

 

Sorry że zrobił się z tego mały WIP, ale następnym razem przemyśle zanim coś wrzucę do FIN ;)

 

Pozdrawiam

 

C&C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności