Skocz do zawartości

Scena 3D: Neon-Light


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiłem ten model gdzieś 3 dni, jak miałem czas to siadałem i robiłem... mam taką lampke na biurku no i zorbiłem ją w 3D :)) wymiary jak w rzeczywistości... chcaięłm jeszce zrobić linie złączenia plastiku ale w niektórych miejscach niewyrobilem... no zapomniałem :P ale mam nadzieje ze się spodoba :))

 

P.S. Puźniej dorzuce bardziej szczegółowe rendery z innych ujęć.

 

P.S.2. Na Tym modelu uczyłem się modelowania przez MS więc też kombinowałem różnie ;P

 

 

Renderer: V-Ray

Soft: Max 8

 

neonlight_fr06_final.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faaajne, już mi się podoba, tylko zawalcz z ta temperaturą światła, bo zaleznie od zarówki swiatło wpada w błekit, ale częściej w bladą żółć. Gdzies na forum była paleta temperatur swiatla... poszukaj. Na pewno była w pierwzym wątku Ajrisz o wizualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, poprawie co się da, co odo tej siatki z Booleanem, to tam poprostu nie chce mi wyświetlić wsyztskich lini... no i wygląda za to bardzo fajnie, ale bugi w siatce napewno sa :)) ale i tak lepsze niż zwykłym booleanem bo robilem to nPowerem :D A co do sceny to teraz sie tym zajme, przyznam się szczeżę ze ta scena to połączenie 2 renderów z jednej perspektywy, ponieważ by zrobić światło z takim natężeniem, światło musi być abrdzo mocne przez to tam gdzie neon jest biało popsortu... więc zorbiłem 2 rendery jedno z właczoną lampką a drugi z wyłączoną i światłem które dodałem do otoczenia, skomponuje nową scenkę oraz spróbuję się pobwiić tym światłem tak by nie robić 2 renderow... :)) pzodrawiam i mam taką proźbę...

 

możecie mi dać jakiegoś linka do koloru i natężenia swiatła, by światło neonu wyglądało najrealistyczniej :) jak coś to na necie poszukam...

 

pzodrawaim i Jeszce raz dzięki za uwagi i komenty :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, ale światło jak byś zrobił bardziej niebieskie niż białe to by renderka nie popsuło, wręcz przeciwnie :) Ale nie podoba mi się ta podstawka, przypomina zgnieciony kadłub Airbusa A380... 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności