Skocz do zawartości

Finał Ligi Mistrzów 2006


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jest 72 minuta i narazie ten mecz wygrywa sędzia... nie wiem co zarząd arsenalu mu obiecał, ale jest stronniczy... a jeśli nie jest to jest ślepy jak nietoperz!

 

77 minuta - GOOOOL!!! ETO! ETO! ETO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chveti to po piwku dla mnie, jarasa i RA za wytypowanie wyniku :P

 

i'm very happy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti ja tez calym sercem kibicowalem Arsenalowi...nie zasluzyli swoja gra na porazke, a barca nie zasluzyla na wygrana...sedzia zalatwil mecz...(mam na mysli smieszne 'faule' jakie gwizdal, bo czerwona kartka byla slusznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud a bramka dla Arsenalu to co?? Wolnego nie powinno być ;P -> sędzia kalosz!

Barca górą! Choć szczerze przyznam że Arsenal grał dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca! Barca!! Baarca!!! :D

 

jak ktoś przegrał to teraz narzeka ;)

A barca zasłużyła - powinna już od początku 1:0 prowadzić... gol dla arsenalu to pomyłka sędziego... Arsenal KONIO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo brama powinna byc, ale to tylko jeden blad sedziego na korzysc Arsenalu (no moze dwa ;)), ale ogolnie sedzia zalatwil mecz i tyle :)

szkoda ze zawsze moi faworyci przegrywaja...(poza zeszla Liga Mistrzow)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud ty będziesz mówił że sędzia skrzywdził Arsenal, a ja że Barce, ale włącz sobie na przykład EUROSPORT i posłuchaj jak dziennikarze się wypowiadają i jak śmieją się z Henry'ego, jak powiedział, że przez sędziego przegrali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr Laura More (m. in. z teledysku "ai no corrida" i "call on me"), fajna no nie :D

obo no fakt, tak bedzie i wcale nie zaprzeczam, nie twierdze tez ze mam racje i koniec; sedzial zepsul caly mecz (w obie strony zle gwizdal (!))

a opinie dziennikarzy jakos mnie nie przekonuja :), przeciez ja tez mam oczy i ogladam mecz jak oni :]

(zreszta jak mialbym sluchac takich komentatorow jak z TVP 1 wole ogladac mecz bez glosu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sedziego to ukaral on jednak Arsenal, a nie Barce.

1) Powinien dac zolta kartke dla Lehmanna i uznac bramke

2) Pokazac kilka kartek Barcy za ciagle faule i udawanie (Ronaldinho)

3) Nie powinien uznac bramki Eto na 1:1 (byl spalony)

Co do bramki Arsenalu to moze nie bylo faulu, ale kartki bym nie dawal, bo Eboue byl rozpedzony i latwo bylo go wytracic z rownowagi

 

A sam sedzia sedziowal 7 kluczowych meczow dla barcy, nie jest to dziwne ;) ? M.in mecz z Chelsea gdzie dal czerwona Del Horno (mogl dac czerwona albo zolta, w takim meczu na tym poziomie powinien dac zolta).

 

Wogole Barca przeszla fuksem do tego finalu - nie uznana bramka Shewy, kartka dla DH ktora ustawila caly mecz na Stamford Brigde. Czyzby syndrom Juventusu ? ;)

Dobrze ze Henry przedluzyl kontrakcik na nastepne 4 latka, a nie sprzedal sie tej glupiej barcy :)

 

Edit: Nie jestem sezonowcem zeby nie bylo :P Arsenalowi kibicuje od 3 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sezonowcem zeby nie bylo :P Arsenalowi kibicuje od 3 lat :P

Ja Barcelonie od 6 - 7 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś - idealne podsumowanie :), choc jak wczesniej wspomnialem mam zastrzezenia do sedziego bo zle gwizdal w obie strony;

z tym udawaniem Ronaldinho to myslalem ze tylko ja to zauwazylem, bo wszyscy wychwalaja go w niebiosa, a jak dla mnie to sredniak, ktory sie nie umywa do umiejetnosci chocby Henry'ego;

a przy tym faulu Lehmanna to gdyby sedzia puscil mecz musiaby spalonego odgwizdac (znaczy sie powinien), pokazywali potem analize szczegolowa meczu i "fachowcy" to potwierdzili ktorzy sympatyzuja z Barca :)

no ale mimo wszystko juz po finale i jest jak jest

a co do przedluzonego kontraktu Henry'ego to tez sie niezmiernie ciesze :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za Barca ale uwazam ze gdyby uznał bramke dla barcelony podczas tego faulu i ukarał bramkarza żółtą kartką mecz byłby ciekawszy. Ale dobrze że Barca wygrała bo za tym idzie Celtic z Borucem i Magiciem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mi z tymi fachowcami :D "Fachowcy" w TVP to wszyscy byli za barca (poza Nahornym), a Szpakowski byl najlepszy :D Jak barca strzelila bramke to powiedzial : "No nareszcie", po chwili dodal "teraz sie zacznie mecz" ;). Trzeciaka jeszcze zrozumiem, mieszka w Hiszpanii, ale pozostalych...Szczesny byl niby w grupce fanow Arsenalu, a tez gadal ze : "jesli Bog kocha barce, to powinna wygrac". Widac ani jedna osoba w studiu (poza swietnym Nahornym) nie oglada ligi angielskiej, wiedzieliby ze Arsenal gra najladniejsza pilke od paru sezonow :). To ze gra w LM na 1:0 to nie znaczy ze w lidze tez, zreszta barca ostatnie mecze (od 2 rundy) wygrywala w malo efektownym stylu. Ladnie grali w grupie, ale jaka grupe mieli to inna sprawa.. Najsmieszniejsze bylo jak gadali o szybkosci wymiany pilki, krotkich szybkich podaniach :D Jeszcze ostatnio na meczu z Juve gadali ze Arsenal gra niezwykle szybko i duzo z pierwszej pilki, a w finale to jakos to pomijali mowiac ze tak gra Barca, a Arsenal to tylko swietna taktyka (i w sumie nic poza tym) ;)

 

Trzeciak fajnie gadal o Van Bommelu :D 5 min spotkania, a on juz chce go zmienic bo fatalnie wg niego gra.

 

Dla mnie to cale TVP to czysta demagogia (moze troche za mocne okreslenie). Od dawna ksztaltuja falszywy wyglad angielskiego footballu. Dla nich angielska pilka to dlugie wrzutki na wysokich napastnikow, moze tak sie gra lidze Championship, ale nie w Premiership. Premiership slynie z szybkosci, czestej gry z pierwszej pilki, walki do konca, a dla nich to tylko bezmyslne wrzutki w pole karne i nieczystosc w grze. W LA gra sie agresywnie, ale zawsze fair, a samych fauli jest na pewno mniej niz w lidze hiszpanskiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli "Fachowcow" z zagranicy ;), nie z TVP, bo dla mnie to zadni fachowcy

ja osobiscie podczas meczu sciszam kompletnie glos, albo przelaczam na inny program, bo nienawidze studia z TVP 1 i 2; goscie sa strasznie stronniczy i nie lubia angielskich klubow w przeciwienstwie do mnie :];

nie cierpie gry hiszpanow, bo tam jest zero "finezji" (Ronaldinho dwa razy przelozy noge nad pilka a oni w studiu juz sikaja jaki to on wspanialy nie jest :|), no moze czasem cos ladnie zagraja;

moja niechec do tych klubow powiekszaja wspomniani wyzej komentatorzy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności