Skocz do zawartości

ilustracja "Quantum cocktail party problem"


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to ja z ta krytyka mile widziana wjade ;)

dla mnie co prawda wektory to wszystkie tak samo wygladaja ;) ale szkice tych postaci to fajniste i o dziwo te wektorki tych samych postaci tez mi sie widza, natomiast z tlem to juz stracily jakos ... szczegolnie mi sie wzrok plata z tym ze kolorki bardziej nasycone ze wzrotem odleglosci w tych nutkach...

 

edit: dobra inaczej z tlem jest luz tylko z tymi nutkami nie tego ;]

 

zdrawim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy koncept miał lepszy klimat ale ten też jest super :)

tylko co to są te kratkowane pudła ??? bo w sumie to nie wyglądają ani jak głośniki ani mikrofony ... ja niewiem co to jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś: dzieks :) Wiekszy res: http://www.tgfg.pl/tomek/2d/cocktail_party_large.jpg

Amrun: dzieks ;) Z tymi nutkami faktycznie slabo, ale teoretycznie dzwiek rozchodzi sie w kierunku mikrofonow i najsilniejszy jest przy ludziach, potem slabnie. Stad dziwne kolory. Moglem ludzi dac blizej niz mikrofony i nie byloby zgrzytu.

javor: no to mikrofony są.., stylowe, z klubow jazzowych, fajne takie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no no , bardzo przyjemna i przejrzysta pracka ;) interesujace to czerwone swiatlo na tych ludkach ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun: dzieks ;) Z tymi nutkami faktycznie slabo, ale teoretycznie dzwiek rozchodzi sie w kierunku mikrofonow i najsilniejszy jest przy ludziach, potem slabnie. Stad dziwne kolory. Moglem ludzi dac blizej niz mikrofony i nie byloby zgrzytu.

 

hiehie fakt...z moja percepcja cos dzis nie tego :o...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a mi sie tak sobie podoba... Moze po prostu nie przepadam za takim stylem rysowania postaci -kojarzy mi sie z tymi okladkami plyt "smooth jazz" (czy jakos tak) czy z jakimis clipartami. Widzialem bardziej klimatyczne wektorki w twoim wykonaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności