Skocz do zawartości

Scena 3D: Miasto


'Fox'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam w planie taka scenke miasta, prawdopodobnie NY. Dopiero dzisiaj zaczalem cos robic, oto moje wypociny - kilka wiezowcow + maly domek + 2 wieze WTC:

nyjpg4xg.th.jpg

 

Pozniej dorobie jeszcze kilka wiezowcow i zabiore sie za detale + ulice i samochody:

 

Dopiero zaczynam prace z programem (3D Max 8) wiec prosze nie byc za bardzo wymagajacym. ;)

 

Czekam na jakiekolwiek propozycje i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też chciałem zrobić miasto jakiś czas temu ale po wymodelowaniu kilku budynków dałem sobie spokój przynajmniej na jakiś czas. ;) No ale życzę Ci powodzenia Fox , niełatwe zadanie przed tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chiciałem miasto wymodelowac :]

Wymodelowalem Wieże + biurowiec ... i kilka budynków, prace zapisałem ( mam gdzieś na CD ) a później mi siadł dysk i nie dokończyłem :]

Może jeszcze kiedyś dokończe :)

 

Twoja pracka zapowiada sie niezle ... powodzenia w dalszym modelowaniu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę powyżej z nie dowierzaniem, to my mamy kobiety na forum - fajnie.

No ja widze że to takie improwizowane miasto. Pomysł przedni mam nadzieje że wytrwasz tego ci zycze i słuchaj Ani.

Ja odpadłem przy podobnym projekcie 2 razy ale nie wiem czemu za 1 uparłem sie by robić kopie prawdziwego miasta, za 2 razem robiłem miasto z moich projektów eh też nie wyszło :p

Ale ten watek z zaciekawieniem bede śledził

Powodzenia raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wiadomo jeszcze czy to NY czy cus innego?

Sugestia: sproboj w renderze zastosowac zajebiste swiatla dla poszczegolnych pieter inne - probowalem kiedys cos takiego dla jednego budynku ale jakos za cholere nie wychodzilo jak chcialem. Czyli poprostu prawdziwe oswietlenie - chcialbym to zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do proporcji, to było juz wcześniej mówione. A osobiście, życzę ci powodzenia i duużo cierpliwości. Zabierałem sie kiedyś za robienie miasta i modele jakoś poszły. Poległem jednak przy ogromie textur, które trzeba przygotować, zmapować i potem jeszcze zrenderować scene tak żeby jakoś to wyglądało. Przy moim kompie rendering trwał całe wieki i włąsnie tu nie wytrzymałem i zarzuciłem projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności