Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Pzkpfw V "Pantera"


Darmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gratuluje cierpliwości i sprzętu:)

 

Cierpliwośc to tak, zgodze się ale ze sprzętem nie przesadzaj, nic specjalnego.

 

naoglądałem się troche zdjęć zimmeritu i spróbowałem zrobić, wyszło coś takiego, nie patrzcie na wierzyczke bo tam jest jeszcze "stary" i będe go wymieniał, tylko co sądzicie o tym?

 

zimm8il.jpg

 

 

PS: Wiedziałem że czegoś zapomniałem, jeszcze lina :P i jakby ktoś miał watpliwości to zimmerit modelowany ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest super! Tamten na wieżyczce wygląda trochę jak takie ocieplenie co się na grill w starych samochodach zakładało żeby woda w chłodnicy nie zamarzała ale ten nowy świetny! Dałbyś może trochu zbliżenia?

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, teksturki teraz... ja niec nie umiem teksturować, kto pomoże :D ??

 

A może tekstury zostawie na koniec i zaczne myśleć nad jakimś otoczeniem :D, narazie dla inspiracji oglądam programy wojenne na Cywilization i szukam fotek w necie :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie.

 

Oto koncept przyszłej scenki, oczywiście to jest tylko zarys, na koniec budynki będą troche zniszczone, jakić dym, jakieś samoloty na niebie, może jakiś pojazd jeszcze dojdzie, ale narazie mówcie czy takie coś może byc. Rady i sugestie mile widziane :)

 

scenka7re.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś wiele czasu nad domkami spędzić. Wieeeeeele...

Tego się nie boje ;) Otoczenie jest równie ważne co czołg i chce poświęcić na to sporo czasu zeby to jakoś wyglądało, a to jest tylko screen z viewporta, efekt kilkunastu minut prac, nie wiem czy tak bedzie wyglądała scenka, zastanawiam się nad inną wersją, bardziej 'polną' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Darmo ..ja się rozmyślilem z takiej wersji przez kosztowność pracy przeliczoną przez mój sprzęt ;) Będziesz musiał jeszcze porobić podłoże , kamienie , coś wstawić w tło , jakies patyczki :) podniszczyć budynki i co najważniejsze OTEKSTUROWAĆ :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też to spróbować jakoś połączyć. Generalnie wersja polna + jakieś ruinki/zniszczony bunkier w tle. Osobiście uważam że ciekawa byłaby Pantera w Ardenach w śniegu podczas opadów - sporo tła można by wykroić śniegiem/mgłą a model by mocno wyszedł w takiej scenerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby ten czołg się przez coś przebijał, np. przez ruiny domu jakaś ściana w rozsypce i on przez nią przejeżdża, cegłówki na nim, przód wyżej niż tył żeby wyglądało agresywniej.

Może jakaś urwana ręka w gąsienicach :D nie no dżołk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem o zrobieniu czegoś podobnego jak tu, tlyko że bez ludzi ;) bo organiki narazie nie umiem:

 

panthera1yj.jpg

 

Ale jak tak się zastanawiam i czytam wypowiedź chvetiego to przede mną jeszcze bardzooo dużo roboty... Nie chce robić otoczenia dłużej niż samego czołgu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ja jeszcze nie śpię...

Ja bym ci radził coś takiego, taki mam pomysł na scenę że swoim tygryskiem ale jak ci się spodoba to bież ;) Czołg stoi na polu np. pszenicy (już nie musisz się martwić o wygląd podłoża bo wszystko zasłania zboże) w tle niebo, może być bitmapa ale lepiej użyć DreamScape. A kłopotliwą linie horyzontu zasłaniają gęste snujące się po polu kłęby czarnego dymu z eksplozji w rogu kadru (Afterburmn zalecany;). Oto zalety: zero modelingu same efekty specjalne, jeśli zrobisz te efekty dobrze to scena będzie bardzo oryginalna i ciekawa, najbardziej skomplikowanym elementem sceny będzie czołg a przez to będzie przyciągał uwagę i nie będą tego rozpraszać jakieś domy.

Pozdrawiam Aust dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z tych upałów nie chciało mi się mysleć nad otoczeniem, daję małego updatea do modelu i render w większej rozdzielczości bo ktoś chyba chciał.

 

panterafinal6nc.jpg

 

Teraz wyjeżdżam na upragnione wakacje na dwa tygodnie więc bedzie przerwa. Będe miał za to czas przemyśleć to otoczenie i wybrać jakiś wariant ostatecznie :)

Myślę że następnych update'ów, już pewnie z otoczeniem można się spodziewać dopiero pod koniec lipca.

 

 

Więc do usłyszenia za dwa tygodnie,

 

Pozdrawiam

Darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności